Jump to content
Adrian

Konkurs Urodzinowy Nightwish PL

Recommended Posts

Moi drodzy, małe niedopatrzenie z naszej strony.

Wyniki ogłosimy 30.10. ponieważ do 29.10. włącznie można nadsyłać zgłoszenia... ;) Potrzymamy Was jeszcze trochę w niepewności. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja bym powiedziała, że to nie jest niedopatrzenie :D w regulaminie napisaliście "PO 29.10.16" :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja bym powiedziała' date=' że to nie jest niedopatrzenie :D w regulaminie napisaliście "PO 29.10.16" :D [/quote']

Oh mein Gott, faktycznie! Jeśli nasz świat jest hologramem to mój obraz chyba zaczyna szwankować. ;) Potrzebuję odpoczynku... ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga uwaga! Mistrzyni rzutu na taśmę właśnie wysłała swoje trzy grosze do I tury. Lepiej późno niż wcale :P Mam nadzieję, że zdążyłam. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo się cieszymy, Ada :)! Oczywiście, że zdążyłąś, tylko mam maleńką prośbę..Musisz koniecznie skrócić filmik do regulaminowej długości, czyli 3,5 min.! Wiem, że czasem trudno sprostać i to co chcemy wyrazić nie może zmieścić się w tak krótkim czasie, ale regulamin jest nieubłagany..Spokojnie sobie poradzisz, jeszcze jest trochę czasu :)! Walcz, powodzenia :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani :)! Zakończyliśmy nasz wielki konkurs jubileuszowy! Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli w nim udział! Nadesłaliście dziesiątki odpowiedzi w trzech turach i teraz potrzebujemy czasu, żeby wszystkie je sprawdzić, zweryfikować i wyłonić zwycięzców! Dlatego bardzo proszę uczestników, aby uzbroili się w cierpliwość. Nagrodzonych ogłosimy już wkrótce :)!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.