Jump to content
Guest Gość

Bilety na koncert Nightwish - sprzedam

Recommended Posts

Guest Gość

Witam,

Nie wiem czy to dobry dział, ale nie znalazłem innego więc napiszę tu, proszę o ewentualne przeniesienie.

 

Mam do sprzedania po cenie zakupu (159) zł, jednodniowe bilety na piątkowy koncert w Straszęcinie. Niestety okazało się, że nie mogę pojechać, więc mogę je sprzedać. W tej chwili są po 199zł, więc u mnie dużo taniej.

 

Możliwość załatwienia sprawy przez Allegro, dla bezpieczeństwa, odbiór osobisty w Krakowie.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę tu napisać, to odpowiem.

 

Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

Witam, ogłoszenie jeszcze aktualne? Jeśli tak, proszę o informację ile biletów jest dostępnych. Pozdrawiam! Joanna G.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja przyjaciółka ma do sprzedania bilet jednodniowy na Nightwish za 159 zł. Ktoś chętny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ma do sprzedania karnet Early Bird Ticket. 219zł - po cenie zakupu. W gratisie dorzucam karnet na pole namiotowe - normalnie po 45zł.

Nie jadę, bo w obecnej pracy nie dostanę urlopu.

W Poznaniu mogę dostarczyć osobiście. Gdzie indziej wysyłka kurierem - trzeba sobie doliczyć kilkanaście zł.

Dla użytkowników naszego forum jestem w stanie jeszcze z ceny spuścić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.