Jump to content
Sign in to follow this  
Sami

Tarnów/26.08.16 Jeśli koncert, to może i zlot?

Zlot w Tarnowie?  

4 members have voted

  1. 1. Zlot w Tarnowie?

    • Yep, I'm in!
      4
    • Niee, to brzmi jak kaszana...
      0
    • Tak, ale tylko przed koncertem
      0
    • Tak, ale tylko po koncercie
      0


Recommended Posts

W wątku o koncercie rzuciłam pomysł, żeby zrobić zlot. Skoro i tak już ładujemy się wszyscy na południe Polski i to w jednym terminie, to dlaczego by tego nie wykorzystać i nie zrobić sobie zlotu?

 

xSFSLnL.jpg

 

Ze Staszęcina do Tarnowa jest 40km, jakiś autobus na pewno jedzie. A w Tarnowie już jakieś atrakcje są. Może nie takie jak w Krakowie czy Warszawie, ale zawsze coś :) Jest dobra opcja na włóczenie się, na dobre żarcie, na gadanie do oporu... Co kto lubi :) Tarnów to Tarnów, luksusów nie ma, ale nam luksusów nie trzeba ;)

 

Ja Tarnów znam całkiem nieźle, bo moja babcia tam mieszka i jeżdżę tam od stu lat na wakacje, także tego... Nie jest to kompletnie obcy teren :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam taki pomysł do was ,może ten zlot zrobić tak abyście na koncert poszli całą forumową paczką (na razie piszę tak ,bo nie wiem czy będę na koncercie) ,a może mój pomysł wam się przyda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.