Jump to content
hietAla

Cain's Offering

Recommended Posts

Cain's Offering – zespół z Finlandii grający power metal, założony w 2009 przez Janiego Liimatainena, byłego gitarzystę Sonata Arctica.

 

Skład:

Timo Kotipelto − śpiew

Jani Liimatainen − gitara

Jonas Kuhlberg − gitara basowa

Jens Johansson − instrumenty klawiszowe

Jani Hurula − perkusja

 

Zespół do tej pory nagrał dwa albumy:

Gather the Faithful (2009)

Stormcrow (2015)

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

A tu niewydany oficjalnie kawałek z Janim na wokalu:

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hJoTs3wSY-g

 

Co myślicie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całe życie myślałam, że Cain's Offering gra jakiś turbo satanistczny death metal. Tak samo jak byłam święcie przekonana, że My Dying Bride gra metalcore.

 

A jak tak włączyłam pierwszą z brzegu piosenkę, to brzmi mi to jak Nightwish. Jakbyśmy wyłączyli Kotiego na wokalu (jakoś nie przepadam za jego barwą głosu), to brzmi to zupełnie jak Nightwish.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całe życie myślałam, że Cain's Offering gra jakiś turbo satanistczny death metal.

 

Płaczę :D:D:D

 

Rzeczywiście, Antemortem brzmi jak Storytime O.o Możliwe, że gdyby na wokalu była kobieta, to CO przypominałoby NW, ale dla mnie poza Kotim jest jeszcze jakiś niezidentyfikowany element, który przekonuje mnie, że to jednak inna bajka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmik z próby przed koncertami, które odbędą się w Japonii w lutym:

 

[video=youtube]

 

Mam nadzieję, że uda im się wybrać w trasę po Europie i zahaczyć o Polskę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nobody cares, ale wrzucam wywiad z częścią CO.

 

[video=youtube]

 

Edit:

 

Kolejny filmik z próby. Kocham tych ludzi (nowość, co?) ♥ ♥ ♥

KILK

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 września Jani obchodził 36 urodziny. Z tej okazji fanklub przygoował dla niego video, w którym fani składali mu życzenia. Dzisiaj opublikował taką wiadomość:

 

"Hello folks and folkettes! (It's a word now)

It's been really hectic lately so it took a while for me to write here, but don't think I've forgotten about you. I read all the messages and I watched the video, which was a really humbling experience. I will save it also for a rainy day :) I am actually on my way to the studio right now to begin the recording of a new project, so you are not getting rid of me anytime soon:) Thank you once more, I know I don't say this enough but all you guys mean the world to me ❤️

Yours,

Jani"

 

To ostatnie zdanie jest mega, ja się wzruszyłam :D Fajnie, że niektórzy artyści potrafią otwarcie okazać swoją wdzięczność fanom, oby jak najwięcej takich wyznań od naszych idoli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.