Jump to content
Adrian

Wroclove !

Wrocław?  

6 members have voted

  1. 1. Wrocław?

    • Tak, będę!
    • Nie, ale będę!


Recommended Posts

Krążą plotki, że Wrocław to przyjazne miasto, więc możemy ssię tam spotkać, np. przy piwie lub piwie. Mogą by też dwa trzy.

 

Kiedy Wam pasuje? Mi głównie w weekendy, bo moja ukochana praca. (Zaraz mnie Paula zje za brak orzeczenia).

 

Lista:

 

1. Adrian

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, ja też będę ,bo tak jakby we Wrocławiu mieszkam :) (Na razie w Strzelcach, ale mogę się przenieść znowu na jakiś weekend czy cuś:>) I przypuszczam, że jako ktoś ogarniający miasto bardziej niż mniej, przypuszczam, że będę Waszym entertainerem (a to mi nowość! ;>) :D

 

Co do terminu - między 10.08 a 20.08 jestem w Świnoujściu, także w tych dniach lipa ze zlotem. Ale kiedykolwiek indziej - chętnie. Najbardziej by mi pasował jakoś ostatni tydzień sierpnia albo już wrzesień.

 

Także tego...

 

1. Adrian

2. Sami

 


PS. Ja bardziej jestem team #WrocHate niż WrocLove, ale co tam kto lubi :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem cały czas do 25.08, bo potem na tydzień lecę do Irlandii i od 02.09 już jestem dostępny do prawie końca września.

Wrocław to moje miasto, w końcu 3 lata do liceum tam chodziłem, także ja tam uwielbiam wracać :D Ja tam #WrocLove, także:

 

1. Adrian

2. Sami

3. Arrow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy Wam pasuje? Mi głównie w weekendy, bo moja ukochana praca. (Zaraz mnie Paula zje za brak orzeczenia).

Żal za grzechy pozwala mi wybaczyć winę. ♥

 

Ja też będę, jak Sami mnie przenocuje. (Taka bardzo subtelna jestem dzisiaj ♥). Sami? ;>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy Wam pasuje? Mi głównie w weekendy, bo moja ukochana praca. (Zaraz mnie Paula zje za brak orzeczenia).

Żal za grzechy pozwala mi wybaczyć winę. ♥

 

Ja też będę, jak Sami mnie przenocuje. (Taka bardzo subtelna jestem dzisiaj ♥). Sami? ;>

 

Spoko, turbowygodna kanapa w kuchni zawsze czeka :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się kasa skończyła, ale znajdzie może na tygodniu :) O ile nie będę musiał jechać do pracy za granicę, to mógłbym tam pojechać. Kurka tylko ten Wrocek daleko i kaski musiałby sporo wycisnąć. W każdym razie, zależy na ile, gdzie i kiedy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Adrian

2. Sami

3. Arrow

4. Evi

 

No przecież nie powiem "nie" jak teraz mam tak blisko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i co z tym Wrocławiem? Pasuje Wam na przykład 11.09? Albo nawet ten 12.09, nie wiem jak ja to zrobię, ale jakoś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne, ja nie mam żadnych planów na ten dzień, mogę więc być :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja 12.09 mam pierwszy dzień kursu krawieckiego, więc nie wiem jak to będzie,ale przypuszczam, że to tylko tak organizacyjnie :) Więc też postaram się być, ale jak nie, to najwyżej wieczorem albo popołudniem gdzieś do Was dołączę ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plany się sypły, bo ten miesiąc będzie tak ciężki, że chyba będę jeść gruz :P ale gdyby coś się szykowało po wrześniu to będę na 100% ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.