Jump to content
Izzy

The Best Koncert Survivor - Komentarze

Recommended Posts

Oto miejsce, gdzie możecie dyskutować o swoich wyborach (dlaczego ten właśnie utwór odrzuciliście?) oraz przemyśleniach (kto wygra survivor?). Bez off-topów. Trzymać się tematu, argumentować i dbać o poprawną polszczyznę. Tyle w temacie. Miłej zabawy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, zagłosowałam najpierw na From Wishes... ale stwierdziłam, że trzeba sobie odświeżyć pamięć. I zmieniłam na End of an Era. Bo tak. Bo Tarja lepiej śpiewała na tym pierwszym, przyjemniej się patrzyło na zespół i na End of an Era tylko track lista jest lepsza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie, to From Wishes... jest najlepszym koncertem i często do niego wracam. Co prawda nie ma tych nowszych utworów, ale fajnie się słucha, a ogląda jeszcze przyjemniej. Taka fajna atmosfera wtedy w zespole panowała. No i Tarja headbangująca z Tuomasem w Fantasmic ♥ Showtime, Storytime też lubię, ale nie ma dla mnie "tego czegoś", chociaż Floor uwielbiam :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seeeriooo? SS odpadnie pierwsze? Dobra, tego się nie spodziewałam xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie nic nie przebije klimatu EOAE. Mimo, że nastąpiło rozstanie z TT nie czuło się atmosfery grozy i niepokoju. Wszyscy pokazali swój najwyższy poziom- kocham ten koncert:)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

SS to dość świeża sprawa. Oczywiście uwielbiam Floor, która większość utworów na tym koncercie zaśpiewała świetnie, ale jednak era Once i video EOAE są bliższe memu sercu..Wtedy bardzo intensywnie zgłębiałam twórczość zespołu, moja fascynacja NW osiągnęła kulminacyjny moment, delektowałam się wszystkim co miało jakikolwiek związek z zespołem..

Ten koncert obejrzałam setki razy i nadal mam do niego wielki sentyment. Podpisuję się pod tym, co mówi Beata..Kocham tą setlistę! Dla mnie EOAE to klasyka i rewelacja pod każdym względem:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem EOAE jest strasznie emocjonalne, jeśli można tak powiedzieć o nagraniu :P Nie mogę go oglądać i bardzo rzadko słucham utworów z tego koncertu, bo to trochę jak nóż w serce :D Bardzo czuć tą smutną atmosferę i tragizm sytuacji. Coś niesamowitego, dla mnie jest numerem jeden.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.