Jump to content
hietAla

DragonForce

Recommended Posts

Zespół power metalowy powstały w 1999 roku. Jak na razie, wydali 6 albumów studyjnych.

 

Myślę, że część forumowiczów kojarzy zespół ;)

Mnie szczęka opadła, jak usłyszałam i zobaczyłam, co oni wyprawiają na tych gitarach...

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

No troszeńkę, coś kojarzę. :)

No zapoznali się, nie wiem czy jednak wszyscy mieli szansę poznać. A ile było gadania na czacie o tym zespole :D

Jak dla mnie, chyba mój ulubiony power metalowy zespół :) Ale dawno nie męczyłem tych utworów.

A moje poznawanie zespołu, zaczęło się od znajomego z Woodstock, który chciał bym się nauczył pewnej piosenki na gitarze :) Chyba "Through the Fire and Flames". Potem kilka piosenek, aż z mojego zwyczajowego podejścia wynikło, żeby pobrać całą dyskografię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam tą kapelę ,poznałem ją przypadkiem ,po tym gdy kumpel mnie zapytał czy ich znam i posłał mi link do jednego numeru ,i to było coś ,te ich riffy i solówki są zarąbiste ,Japoniec wymiata ,Wokal mają taki typowy dla power metalu ,podobają mi się też gary . Moim ulubionym numerem jest Cry Thunder z tą genialną solówkę po środku .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo, bardzo lubię choć nie słucham cyklicznie, uwielbiam wracać do "Through the Fire and Flames" właśnie najbardziej ze względu na gitary:) Widziałam i słyszałam kapelę na żywo na Masters of Rock w 2009. Są profesjonalni, ich gra na żywo i w studio niczym się nie różni- polecam koncert jak chcecie posłuchać fajnych gitar. Przy okazji kolejny bardzo dobry kawałek:[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.