Jump to content
pawel27g

Rammstein

Recommended Posts

Ja uwielbiam język niemiecki,więc ciesze się ,że znalazłam fajny zespół :) Ja kocham wszystkie piosenki,a ostatnio gwałce Replay na video Ich will :P wgl teledyski mają bardzo pomysłowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio słucham sobie ich troche więcej. Szczególnie podoba mi się Eifersucht, z uwagi na tekst (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zespół niestety zrobił przerwe z braku pomysłów na nowy krążek. lipa

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety musimy się szykować na ich koniec. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin przestań głosić takie pesymistyczne tezy, bo się w Lucida zamienisz :P

Chłopaki z R+ też potrzebują trochę czasu dla siebie. Na odpoczynek, albo spełnianie się w trochę inny artystyczny sposób niż akurat ten konkretny ;) Spokojnie, jeszcze nas pewnie uraczą jakimś albumem i wszystkim nam szczęki opadną ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okładka solowego albumu Tilla. :)

145lqs.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Bemowie na festiwalu przed koncertem R+ mojemu kompanowi wspomniałem że na tym koncercie ( 4 w mojej rachubie) musze odjechać w szaleństwie zabawy "bo moge wiecej już na nich koncercie nie być" wykrakałem to sobie jak niusy o zespole mówią. Watpie by ponowie się zebrali, nagrali nową płytke która by już raczej nie była dobra jak poprzednie, i grali dalej koncerty. Mam nadzieje że kiedyś na koncercie zobacze Olivera Riedela. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Track lista SKILLS IN PILLS:

 

01. Skills In Pills

 

02. Ladyboy

 

03. Fat

 

04. Fish On

 

05. Children Of The Sun

 

06. Home Sweet Home

 

07. Cowboy

 

08. Golden Shower

 

09. Yukon

 

10. Praise Abort

 

11. That’s My Heart

 

Najwidoczniej możemy się spodziewać albumu w języku angielskim niż niemieckim. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę szkoda, bo Till zdecydowanie lepiej brzmi śpiewając w swoim ojczystym języku... Ale można było się tego spodziewać ;)

 

Czekam z niecierpliwością, mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

 

BTW - Ares uwielbiam twój avatar xDD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę szkoda' date=' bo Till zdecydowanie lepiej brzmi śpiewając w swoim ojczystym języku... Ale można było się tego spodziewać ;)[/quote']

 

Tez jestem tego samego zdania jakoś nie lubię jak Till śpiewa po angielsku. :)

 

BTW - Ares uwielbiam twój avatar xDD

Dziękuję! :) Jak to zobaczyłem nie mogłem się powstrzymać. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tytuły brzmią zachęcająco, lecz wersja Ang już mnie odpycha. Rammstain był jedynym przykładem że jezyk Niemiecki jest niezły. Wsumie jedynym przykładem. Bo tylko w R+ zakochałem sie w Niemieckim gdy ogólnie jego mowy, dykcji i brzmienia nie cierpie. Wolał bym by Till ojczystym jezyku śpiewał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kawałek nowej piosenki Tilla. :)

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

R+ to jeden z tych zespołów, z którymi mam problem gdy dochodzi do top 10 xD Ciężko jest wybrać najlepsze, gdy wszystkie tak bardzo się podobają :D

 

EDIT: Koleś śmiesznie mówi po niemiecku ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwiastun nowego singla "Praise Abort". :)

 

[video=youtube]

 

Tu można posłuchać kawałka piosenki po angielsku. Jednak się myliłem nie aż tak tragicznie idzie Tillowi śpiewanie po angielsku. Można powiedzieć całkiem nieźle. :happy:

 

http://lm.prototype.berlin/?song=0#music

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli przeciek... zgadza się? Bo pierwszy kawałek miał być wypuszczony chyba razem z teledyskiem 28.05 jeśli dobrze pamiętam...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli przeciek... zgadza się?

Na to wygląda, ale jak wycieknie cały album to nie ściągnę go przed premierą. Tak samo jak EFMB ściągnąłem dopiero po premierze. :) Ale tu mi coś nie odpowiada ciągle jest to samo, jakby fragment tej piosenki został połączony kilka razy. Tak doszedłem do wniosku po kilku przesłuchaniach. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli przeciek... zgadza się?

Na to wygląda, ale jak wycieknie cały album to nie ściągnę go przed premierą. Tak samo jak EFMB ściągnąłem dopiero po premierze. :) Ale tu mi coś nie odpowiada ciągle jest to samo, jakby fragment tej piosenki został połączony kilka razy. Tak doszedłem do wniosku po kilku przesłuchaniach. :)

 

Szczerze? Nawet tego nie słuchałam :) wolę poczekać na to, co pokaże Till. Na teledysk przede wszystkim. Nie chcę sobie psuć pierwszego wrażenia :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, jest wreszcie piosenka i teledysk. ♥

 

[video=youtube]

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny kawałek! Till nie zawodzi :D Co prawda wolę go jednak w R+, ale i tak jest super! :D

Dzięki, Marcin, że pamiętasz o wszystkich premierach i od razu się dzielisz :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Świetny kawałek! Till nie zawodzi :D Co prawda wolę go jednak w R+, ale i tak jest super! :D

Dzięki, Marcin, że pamiętasz o wszystkich premierach i od razu się dzielisz :D

Ja nie zapominam się dzielić z osobami których uwielbiam ty jesteś jedną z nich Evi. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolutnie nie wiem o co chodzi w teledysku do Praise Abort, tekst jest fun, a teledysk jest dziwny. I jeśli miał być tylko dziwny, to spoko. Ale jak miał mieć jakiś głębszy przekaz, to coś komuś nie wyszło :D Chociaż w sumie, R+ i głębszy przekaz.. lel, kogo ja chcę oszukać xD

 

Btw, piękny był ten moonwalk Tilla na początku. Ten człowiek jest stary jak cholera, ale moonwalka sobie nie odmówi :D

 

tumblr_np36ddrllO1scij5go1_400.gif

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.