Jump to content
Sign in to follow this  
LucidDreamer

Immension

Recommended Posts

Kochani, pragnę podzielić się z Wami muzyką brytyjskiego zespołu Immension. Za radą Beatki tworzę o nich osobny wątek. Chłopaków poznałam na koncercie Tarji, 5 grudnia w Warszawie, był jednym z jej supportów. Od razu wpadli mi w ucho oraz oko ;)

Bardzo chciałabym Wam przybliżyć jakiekolwiek informacje o nich, ale sama wiem niewiele. Zespół do tej pory wydał tylko jedną, debiutancką płytę "In Vain", która zawiera bodajże 9 kawałków. Grają według mnie bardzo fajną, melodyjną rockową muzykę. Wokalista ma całkiem niezły głos. Co jeszcze mogę powiedzieć? Członkowie zespołu są przemili! Szczególnie Jake, wokalista. Moja znajoma, Sylwia, z którą zresztą działamy na polskim fanpage'u zespołu (nie dość, że pierwszym w Polsce to jeszcze pierwszym na świecie), na koncercie Tarji przez przypadek wzięła Jake'a za zwykłego fana zza granicy. Miała do tego prawo nie znając Immension, dodatkowo Jake wszedł zwykłym wejściem dla publiczności na salę koncertową. Sylwia zaczęła mu tłumaczyć naszą akcję z balonikami. Wokalista grzecznie i cierpliwie jej wysłuchał i na dodatek, jeszcze dopytywał kiedy dokładnie ma podnieść tego balona. Koleżanka zdała sobie sprawę z kim rozmawiała dopiero, kiedy Immension weszli na scenę. Potem pisała do nich na Facebooku i przepraszała, a Jake jej odpisał w bardzo miły sposób, że nic się nie stało, było to zabawne i w sumie miło mu było ją poznać. Cały czas nie pozwalamy chłopakom zapomnieć o sobie i zrobimy wszystko, by w przyszłym roku dali kolejny świetny koncert u nas w kraju. Sam zespół bardzo chciałby tu wrócić. W dodatku, nie dość, że mam prawie całe Immension w znajomych (tylko gitarzysty nie da się zaprosić) to jeszcze chłopcy byli tak mili, że polubili nasz fanpage. Naprawdę bardzo fajne uczucie. Cieszę się bardzo, że mogę ich wspierać w ten sposób. Troszkę się rozpisałam, niestety musicie mi to wybaczyć, więc przejdę teraz do dwóch moich ulubionych utworów, na które myślę warto zwrócić uwagę przy poznawaniu zespołu.

 

 

[video=youtube]

Jak zaczęli to grać w Warszawie to myślałam, że się rozpłynę. Bardzo piękna piosenka ♥

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fyI88CwR4-0

Energiczne The Fantasy - uwielbiam ♥

 

A tutaj macie link do naszego FP - serdecznie zapraszam do polubienia ^^ -> Immension Poland

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zespół jak dla mnie rokujący i miło się ich słucha - sama chętnie zagłębiam się w ich twórczość, polecam:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mają potencjał ^^ Mam nadzieję, że sporo osiągną, a ja i dziewczyny zrobimy wszystko, by im w tym pomóc ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, że oryginalnością to ten zespół nie grzeszy, parę piosenek ma fajnych, ale jako całość mnie do siebie nie przekonuje, może to przez to, że nie ciągnie mnie już, tak do przebojowego rockowego grania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja po tym jak okazało się że zespół będzie Supportem przed Tarją obadałem sobie ich LP ,i zrobili na mnie dobre wrażenie do tego stopnia że twierdzę że jeżeli będą trzymali muzyczną formę i nie zejdą na prościznę to będą godnymi następcami Bullet For My Valentine ,choć wokal nie ma tego łaaaaa w wokalu co wokalista BFMV ale muzycznie to wygląda efektownie ciekawe riffy i solo ,a sam koncert efektowny chłopaki nie stali jak wryci tylko było widać dynamikę największe wrażenie zrobił na mnie gitarzysta solowy Tim ,ma gość potencjał dobrze rokujący na przyszłość

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej! Bardzo długo nic nie dodawałam do tego wątku, ale teraz nareszcie jest okazja i powód, by skrobnąć kilka słów. Już 28 września ukaże się nowy album Immension zatytułowany "Worth Dying For". Zespół od jakiegoś czasu udostępnia przedpremierowo wybrane utwory z płyty. Do tej pory pojawiło się:

 

1. Worth Dying For

 

[video=youtube]

 

2. I See Fire (cover Eda Sheerana)

 

[video=youtube]

 

3. Chance For Me To Live

 

[video=youtube]

 

Piosenki są bardzo energiczne, całość zapowiada się obiecująco. Zdaje sobie sprawę, że poziomem daleko im do Nightwish, ale biorąc pod uwagę, że będzie to ich druga płyta to można przymknąć oko. Uważam, że i tak zrobili spore postępy :)

Ze swojej strony zapraszam na stronę chłopaków, dzięki czemu będziecie na bieżąco z nowościami https://www.facebook.com/immension/

 

Już 14 września pojawi się nowy teledysk!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.