Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Nowa wersja DE

Recommended Posts

A zamiast tradycyjnego "Wyloguj" specjalne "Panic!off" :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W któryś dzień przyszłego tygodnia forum będzie nieaktywne przez kilka godzin (mam nadzieję, że tylko) z powodu aktualizacji do najnowszej wersji oraz wprowadzenia wersyi mobilnej. Więcej info wkrótce... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W któryś dzień przyszłego tygodnia forum będzie nieaktywne przez kilka godzin (mam nadzieję' date=' że tylko) z powodu aktualizacji do najnowszej wersji oraz wprowadzenia wersyi mobilnej. Więcej info wkrótce... :)[/quote']

 

Co to ja...? ;) Errrrm... W każdym razie wersja mobilna jest już coraz bliżej. Nawet bliżej niż się spodziewacie!

 

de-lyrics-desktop.png

 

de-lyrics-mobile.png

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie - czy kiedyś będzie opcja wstawiania zdjęć z pliku? Przyznam, że byłoby to chyba dużym ułatwieniem nie tylko dla mnie. Wiele zdjęć mam w folderach na laptopie, a jak nie są wstawione gdzieś na Facebooka na przykład to nie mogę ich dodać na forum, bo nie mam linku do nich. Byłoby super gdyby można było fotki z pliku wstawić. Jeśli się nie da, to oczywiście rozumiem, ale może warto nad tym pomyśleć? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tymczasowo możesz korzystać z opcji dodaj załącznik, ładujesz zdjęcie z dysku i naciskasz "wstaw do posta", to będzie w poście miniatura, a po najechaniu całe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.