Jump to content
 • Nowy skład Nightwish - Floor Jansen oficjalnie wokalistką

  Mamy zaszczyt poinformować, że Nightwish ma oficjalnie sześcioosobowy skład. Nową wokalistką została holenderka Floor Jansen. To nie koniec zmian, do grupy dołączył także na stałe Troy Donockley, obsługujący instrumentarium folkowe. Z wyborem wokalistki miano poczekać do 2014 roku, jednak zdecydowano się na ten krok już teraz.

  Nowy Nightwish

  Komentarz wokalistki Floor Jansen:

  Słowa nie opiszą tego co czuje, to połączenie jest poza wszystkim i nie mogę nawet tego wypowiedzieć, jak wspaniale jest móc kontynuować tą niesamowitą podróż, razem z moim nowymi braćmi. Kiedyś miałam marzenie i oto ono!

   

  Komentarz Troya Donockleya:

  Imaginaerum World Tour było dla mnie objawieniem, w trakcie jego trwania stałem się świadomy jedności, jaka między nami się wytworzyła, teraz nareszcie nastąpiła transcendencja tych wszystkich małych spraw, które wpływają na zespół. Piękny proces. Idea i muzyczne marzenie jakim jest NIGHTWISH stały się częścią mnie zanim się urodziłem, czuje się rozkosznie mogąc oficjalnie wpłynąć na nieznane wody razem z moimi braćmi i siostrą. Cudowne sceny Ahoy!

   

   

  Nowy skład, będzie można obejrzeć na DVD Showtime, Storytime, którego

  opublikowano razem z nowiną o dołączeniu Floor i Troya do grupy.

   

   

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Guest
  This is now closed for further comments

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.