Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/23/18 in Posts

 1. 2 points
  Ostatnio nie mam fazy na NW, więc na nowy album czekam z cierpliwością ;) Po koncercie pewnie się to zmieni, ale póki co, nadrabiam zaległości i zapoznaję się z zespołami, których powinnam posłuchać już dawno i odkrywam nowych artystów. Jestem spokojna o nowy materiał, jeszcze nigdy nie zawiodłam się na geniuszu Tuomasa, więc cokolwiek wymyśli, na pewno będzie to kawałek dobrej muzyki.
 2. 2 points
  Nightwish każe nam jeszcze trochę (a może powinnam powiedzieć "całe wieki"?) czekać na nowy album. Biorąc pod uwagę to, że płyta "Endless Forms Most Beautiful" ukazała się w 2015 roku, może się wydawać, że Maestro cierpi trochę na brak weny (równie prawdopodobne jest, że także na brak czasu). A może piosenki są już przygotowane, ale czekają cierpliwie w szufladzie na dopieszczenie ich brzmienia i tak dalej? Kto wie? I tak powinniśmy się cieszyć, że to tylko 5 lat, a nie 14, tak jak w przypadku "Chinese Democracy" Guns N' Roses ;) Ja osobiście nie mogę się doczekać nowego dzieła NW. Na pewno czas oczekiwania umili mi koncert w listopadzie, którego perspektywa bardzo mnie raduje (to określenie i tak jest bardzo łagodne, bo tak naprawdę to, co się we mnie dzieje, jest trudne do opisania). Niesamowicie jestem ciekawa w jakiej formie zaprezentuje się zespół polskim fanom. Szczególnie chcę zobaczyć Floor, bo nie ukrywam, że jest ona moją ukochaną wokalistką (zaraz za nią znajduje się Simone Simons). A w zimowe wieczory nie będzie nic lepszego jak kubek gorącej czekolady, ciepły koc i słuchanie albumów Nightwish ze zgaszonym światłem. Rok 2019 powinien zlecieć szybko ;) Łączę się w bólu i nadziei (z góry przepraszam za te aluzje polityczne) z tymi, którzy umierają z niecierpliwości. Doskonale Was rozumiem ;)
 3. 1 point
  Mały update u mnie: jakoś tak wyszło, że hajs mi się zgadza, więc oprócz NW, będę w Krakowie na Stratku i Tarji, Sólstafir i Árstíðir w Wawie i As I Lay Dying też w Wawie. Laurel sobie daruję tym razem. Z wielką chęcią zobaczyłabym też Powerwolfa i Three Days Grace, ale i te dwa muszę odpuścić. Za duże zagęszczenie dobrych koncertów tej jesieni ;)
 • Member Statistics

  • Total Members
   1167
  • Most Online
   1079

  Newest Member
  Miltonreinc
  Joined
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.