Jump to content
Sign in to follow this  
Izzy

Regulamin Survivorów

Recommended Posts

Razem z ekipą forum zdecydowaliśmy o rozpoczęciu małej zabawy. Rzecz nosi śmieszną nazwę "survivor". Zapewne jest wam znana pod takim, czy innym tytułem. Chodzi o wyłonienie najlepszych piosenek z każdego albumu poprzez eliminacje słabszych numerów. Więcej szczegółów w regulaminie poniżej. O, a prowadzącym jestem ja! :D

A oto regulamin zabawy:

 

1. Głosowania są podzielone na rundy, trwające mniej więcej trzy dni.

 

2. Podczas każdej z rund, spośród podanych przez prowadzącego tytułów piosenek wybieramy najsłabszy naszym zdaniem utwór.

 

3. W trakcie trwania jednej rundy głosowań, każdy użytkownik forum może oddać jeden głos na wybraną przez siebie piosenkę.

 

4. Pod koniec rundy prowadzący survivora dokonuje podsumowania.

 

5. Każde podsumowanie skutkuje odpadnięciem z gry utworu, który dostał największą liczbę głosów.

 

6. Po dokonanym podsumowaniu, kontynuujemy zabawę, nie uwzględniając w głosowaniu "przegranego" utworu.

 

7. W przypadku, kiedy dane utwory otrzymają identyczną liczbę głosów, prowadzący survivora zarządza dogrywkę.

 

8. Podczas trwania dogrywki głosujemy tylko na te utwory, które otrzymały taką samą liczbę głosów.

 

9. W dogrywce cała runda głosowań ulega powtórzeniu, więc mogą w niej brać udział również osoby, które oddały już wcześniej głos na którąś z piosenek uwzględnionych w danej dogrywce. W podsumowaniu brane są pod uwagę tylko te głosy, które zostały oddane podczas trwania dogrywki.

 

10. Obowiazuje absolutny zakaz off-topów i zbędnych komentarzy w wątku z survivorem. Do pisania komentarzy zostanie założony osobny temat. Wszelkie off-topy będą surowo karane przez ekipę.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.