Jump to content
Sign in to follow this  
Ares

MIW - Motionless in White

Recommended Posts

Motionless In White (ang. Nieruchomi w Bieli) - zespół grający metalcore założony w 2005 w Scranton, Pensylwania. Obecnie są związani z wytwórnią Fearless Records.

 

Członkowie zespołu:

Chris Cerulli (Motionless) - wokal (od 2005)

Ricky Olson (Horror) - bas (2009 - 2011), gitara (od 2011)

Devin Sola (Ghost) - bas (od 2011)

Josh Balz - klawisze (od 2007)

Ryan Sitkowski - gitara (od 2008)

Brandon Richter - perkusja (od 2013)

 

Byli członkowie zespołu:

Angelo Parente - perkusja (2005–2013)

 

Frank Polumbo - bas (2005–2009)

Mike Costanza - gitara (2005–2008)

Thomas „TJ” Bell - gitara, boczny wokal (2007–2011)

 

Dyskografia:

The Whorror - 2007

When Love Met Destruction - 2009

Creatures - 2010

Infamous - 2012

 

MIW-02-1.jpg

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

Kto lubi tą grupę ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham ♥ jak miło Marcin, że o nich pomyślałeś ♥ jak dla mnie są najlepsi spośród wszystkich zespołów wykonujących metalcore ;3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, nie wiem czy wiecie, ale 5 maja miał premierę czwarty, studyjny album Motionless In White - Graveyard Shift. Płytę zapowiadał jako pierwszy utwór "570", który swoim brzmieniem przypomina pierwszy album zespołu, Creatures. W późniejszym czasie mogliśmy jeszcze przedpremierowo posłuchać numerów takich jak "Loud", "Eternally Yours" oraz "Rats". Ogólnie rzecz biorąc krążek bardzo mi się podoba, ponieważ nie wszystkie zawarte na nim piosenki to takie typowe "walenie w gary". Mamy tu parę spokojniejszych pod tym względem utworów i to właśnie one są moimi faworytami na tym albumie. Dodatkowo wokalista Chris Motionless, dużo więcej partii śpiewa, niż "drze mordę". W numerze "Necessary Evil" gościnnie swego głosu użyczył wokalista zespołu Korn - Jonathan Davis. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tym albumem, można go przesłuchać w całości na oficjalnym kanale zespołu na YouTube. Na playliście znajdują się również trzy teledyski. A tutaj link do playlisty:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja pierwsza styczność z tym zespołem, rozpoczęta najnowszym albumem. Ciekawe połączenie brzmienia typowego dla metalcore, nu metalu i industrial metalu. Fragmentami mocno mi przypominają Rammsteina (początek utwóru Necessary Evil), kiedy indziej Korn. Szybkie, energiczne i mocne granie, doskonałe na rozpoczęcia dnia. Typ muzyki, mało różnorodny, który na dłużej mnie nie zatrzyma czy zainspiruję, warto jednak wracać do tego krążka, świetnie odstresowuję ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@"LuciferMorningStar" taką muzykę trzeba lubić. Ja od gimnazjum słucham zespołów grających post-hardcore, więc trochę mroczniejszy MIW jeszcze bardziej przypadł mi do gustu. Mimo wszystko też nie słucham ich przez cały czas, dużo częściej leci u mnie Avatar, Tarja czy Nightwish niż Motionlessi, choć naprawdę ich lubię. Polecam Ci posłuchać dwie poprzednie płyty - Infamous i Reincarnate :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.