Jump to content
Nymphetamine

GG i inne komunikatory.

Recommended Posts

Żeby zobaczyć te instagramowe profile trzeba mieć konto na Fb? Pytam, bo nie mam takowego, a kiedy wchodzę (Firefox, chwilowo wyłączone blokowanie NoScript) to widzę tylko .... biel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasznie głupio, że można tylko przez tel. konto założyć. Mój tel nie da rady tego ciężaru znieść : (

Ktoś chętny mi konto założyć? Chcę podglądać SiSi : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

GG: 20048147

A Skype chwilowo nie działa, bo zapomniałam hasła do konta Microsoft... (mam Windows 8) XD

 

EDIT:

Skajpaj działa.

viikate.kosa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Założyłam GG (numer:49866395), ale wchodzę tylko wtedy, gdy ktoś mnie o to poprosi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GG:43637010

Skype: froncek112 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś zainteresowany mój nowy skype

WizardAncient

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem gdzie to wrzucić, bo w sumie nie mamy jednego konkretnego snapowego tematu, a snap to w sumie komunikator, tylko taki bardziej... no nie wiem, ale załozyłam Snapchata (wow) i nauczyłam się go używać (wow do kwadratu), więc postuję tam teraz dużo lol-contentu i ogólnie shit-contentu, więc jakbyście chcieli wiedzieć co zjadłam na śniadanie i dlaczego bułkę, to możecie mnie dodać (czy cos, jeszcze z tym dodawaniem mam trochę problem...) - winterhearted

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam snapa w odpowiednim wątku. Ja się jeszcze do niego nie przekonałam, ale może mamy więcej użytkowników tej appki na forum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety prawdopodobnie mój st ary numer zaginął bezpowrotnie. Zapomniałem hasła, a te sposoby ze strony nic nie dają, albo pomyliłem adres e-mail-ów. Jak mi się uda odzyskać, to napiszę, jak nie, to nie :)

 

Mój aktualny numer GG: 55757078

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.