Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Kto mi pomoże naprawić scrobbler? :(

 

Edit: o coś się zadziało! Mam nadzieję, że znów się nie "wyłączy"

 

Edit2: Świetnie, scrobbluje mi podwójnie :huh: nie żeby mi to nie poprawiało statystyk, ale jednak... bez sensu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mnie to w ogóle nie chce wysyłać scrobbli na stronę xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edit: o coś się zadziało! Mam nadzieję' date=' że znów się nie "wyłączy"[/quote']

 

Mi też scrobbler online nie działał wcześniej :( Drzemka pomogła :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No coś się właśnie przycieło dzisiaj.

Jak odtwarzam, to się zapisuje na liście tak, jak offline, że "buforowanie", ale ja jestem ONline :huh:

A potem po jakichś kilkunastu minutach pojawia się podwójne odtworzenie..

 

Edit: Ha, ha ha... no nieźle podwoiło mi jeszcze raz ostatnie odtworzenia i mam teraz np. Testament razy 70 :P a odtworzyłam nie wiecej niz 20

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Tak siedzę i się zastanawiam. W tygodniu w sobotę i niedzielę siedzę w Białymstoku. Łazić mi się nigdzie nie chce, bo za ciepło. Książek wzięłam za mało, więc zostały mi dwie. Może bym się wzięła za fiński....?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja doszedłem do wniosku, że wybór "Które piosenki zgrać na telefon" jest cholernie trudnym wyborem ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak odtwarzam, to się zapisuje na liście tak, jak offline, że "buforowanie", ale ja jestem ONline

A potem po jakichś kilkunastu minutach pojawia się podwójne odtworzenie..

Problemy z serwerem zapewne ^^

 

Może bym się wzięła za fiński....?
Powodzenia :)

 

A ja doszedłem do wniosku' date=' że wybór "Które piosenki zgrać na telefon" jest cholernie trudnym wyborem ;_;[/quote']

Ja zwykle wybieram po statystykach na last.fm :happy:

 

Muminki ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jeśli bym zrobił jak mówisz Sionqa, to albo sam NW, albo wszystko :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja doszedłem do wniosku' date=' że wybór "Które piosenki zgrać na telefon" jest cholernie trudnym wyborem ;_;[/quote']

 

Kup większą kartę pamięci ^^

Ale co ja doradzam, sama powinnam to już dawno zrobić :P

Albo zgraj to, czego w ostatnim miesiącu najwięcej słuchałeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Kartę mam 16 GB i o zgrozo mnie nie wystarcza xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Z nudów odrobiłam matmę.

Kup drugą i używaj naprzemiennie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Albo odłożę na kartę 32 GB ... To by było ok ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeeeeju, to gdzie ja się pcham z moimi 2 na telefonie i 4 na mp3 :P

Ale tak z 16 by mi chyba wystarczyła, żeby nie martwić się, że nie zgrałam wszystkiego, co bym chciała.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja bym chciał około 50 gb ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżu Kolczasty ! Co ty masz za biblotekę! We FLAC czy jak słuchasz? :P

No, chyba że jeszcze jakieś filmy chcesz tam umieścić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nie widzę sensu we wrzucaniu wszystkiego co się ma na dysku na telefon, najczęściej odsłuchiwane i cacy ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja słucham tego, na co mam aktualnie ochotę, a jak czegoś nie mam to jest ryk i płacz xD

Także zgrałem sobie po co najmniej jednym albumie (najczęściej jakieś kompilacje czy coś) każdego zespołu, którego słucham ;_; Oczywiście są niektóre zespoły (Nightwish) gdzie mam całą dyskografię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, ale jak się wyjeżdża na jakiś czas, to najchętniej zabrałoby się jak najwięcej się da ^^

A tak na co dzień, to się zgadzam z @Sionqa - to co jest top of... (tydzień, miesiąc, co tam kto chce ;))


Ja słucham tego' date=' na co mam aktualnie ochotę, a jak czegoś nie mam to jest ryk i płacz xD[/quote']

Aż tak? O.o Bez przesady, gdybym nie miała pod ręką (słuchawką :P) np. Nevermore, to wybałabym to co mam najbliższe stylistycznie, np. Communic.

 

Pozwoliłam sobie podejrzeć Twojego lasta: na razie masz tam 35 wykonawców.. ciekawe jak dużo jeszcze o tobie nie wiemy... :devil: Bo 50 giga mp3 (nawet w najlepszej jakości), to dla mnie bardzo dużo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, mnie 16 GB starczyło na skopiowanie wszystkiego z dysku. *a potem w podróży płaczę za tym wszystkim, czego nie miałam na dysku :(*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mnie wystarczyło 8.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Moje internety kolejny dzień już doprowadzają mnie do szału. Jak się porządnie wkurzę, to będzie afera w neostradzie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

siemka

ja tam lubię wszystko mieć na telefonie, bo nigdy nie wiadomo co mi się słuchać zachce. A na resztę pliczków jest pendrajw.

Pliki w lepszej jakoś jak flac czy ponad 128, wcale nie są lepsze. Ja mam mp3 128kb/s

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.