Jump to content
PaulaEija

The Heavy

Recommended Posts

To chyba jedno z moich najciekawszych odkryć ubiegłego roku. Zespół pochodzi z Wielkiej Brytanii i gra indie rocka, trochę alternatywnego. Ciekawe, klimatyczne brzmienie, takie w Trójkowym stylu (3. radia, nie szkoły ♥) i zupełnie genialnego i nietypowego wokalistę (i nie chodzi mi o to, że jest czarnoskóry, tylko że ma wyjątkowy głos, nie jestem rasistką xD)...

 

The+Heavy+IMG_2452++web.jpg

 

Ich muzyka często ląduje w soundtrackach, np. Suits czy White Collar. A teraz kilka najznańszych kawałków:

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam ich :D I znam od stu lat. Kiedyś Spotify mi ich podrzucił, jak słuchałam playlisty 'pokrewnych do The Neighbourhood". I faktycznie. Ich muzyka jest dziwna, ale jest świetna. Jest inna i przypuszczam, że dlatego mi się tak podoba :)

 

Plus - Słyszałam The Heavy w zwiastunie the Hateful Eight. Ciekawe czy w soundtracku też są... :)

 

Moje ulubione to

[video=youtube]

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że teraz wydają coś nowego, bo właśnie Spotify podrzucił mi nowy singiel:

[spotify]spotify:track:70YGnz3EW2xcltEoysiDLK[/spotify]

Całkiem przyjemne, rytmiczne, tylko trochę mi za mało głównego wokalu... Ale i tak polecam! ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okazuje się, Proszę Państwa, że The Heavy wydało nową płytę. W kwietniu. Ale jak dla mnie nowa, bo słucham jej pierwszy raz. Brzmi całkiem ciekawie, chociaż jestem przy trzeciej piosence i niczego nie urywa. Ale idealne na tło do... wszystkiego. Na soundtrack na pewno - ciekawe, gdzie go niedługo usłyszymy...

[spotify]spotify:album:6PlWoMmg7iwVAgUwh5UCgL[/spotify]

Chociaż nie. Zmieniam zdanie. Utwór numer trzy, "Not the One" jest całkiem wciągający. Może będzie więcej takich. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.