Jump to content
 • Premiera teledysku "Noise"

  Zarówno utwór jak i teledysk zostały zainspirowane brytyjskim serialem Black Mirror, który opowiada o negatywnych skutkach uzależnienia ludzi od technologii.

   

  Wideo było nagrywane od października ubiegłego roku. Został wyreżyserowany przez Stobe Harju (podobnie jak film Imaginaerum, oraz teledysk do utworu The Islander).

  Kulisy nagrywania teledysku:

   

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  Teledysk spoko ? podoba mi się, sama piosenka dzięki niemu wiele zyskuje. Jest tam chaos, który pasuje do chaosu piosenki, bo Floor jak śpiewa to dosłownie wyrzuca z siebie słowo za słowem. Jest mrocznie. Jest goły tyłek przewijający się co chwilę. No jak w internecie ?

  A jak zobaczyłam Floor w tej spódnicy, pod którą jak w klatce siedziało dziecko, od razu skojarzyło mi się z teledyskiem Rammstein do "Mein Herz Brennt" ?

  Kolejne skojarzenie: sam początek, jak kładą to dziecko i podłączają do machiny - oczywiście Matrix, ale też Gra o Tron, tam była podobna scena jak przemieniali dziecko w tego niebieskookiego cosia (zabijcie mnie, nie pamiętam jak oni się nazywali xDD)

   

  • Like 1

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Hmmm mam mieszane uczucia po oglądnięciu i posłuchaniu tego singla ,zajawka mnie nakręciła ,a po przesłuchaniu to jakbym zderzył bym się z pociągiem i ten poszatkował mnie na części że w promieniu 2 km ekipa musiała by zbierać moje szczątki ,przecież w tym niby nowym songu słyszę przynajmniej 4 numery z poprzednich albumów NW ,NW zrobił ten sam strzał w kolano jaki zrobiła Tarja puszczając singiel jako pierwszy song ,w którym było słychać kilka z poprzednich albumów ,nie wiem czy to efekt komercji i brak szacunku do fanów ,czy zmęczenie materiału i wedle zasady Dr Wilczura najlepiej jakby kapele nagrywały 3 albumy a potem się rozpadały ?.Jedynie teledysk ratuje moją ocenę że nie ma 0/10 tylko jest 1,5/10 ,mam nadzieję że kolejne single i album nie będą takim niewypałem .

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Teledysk jest REWELACYJNY - najlepszy w dorobku Nightwish. Utwór zaś - no cóż - jeśli mamy do czynienia z tak genialnym zespołem, oczekiwania zawsze są zbyt wygórowane. Po pierwszym przesłuchaniu odczułem lekki zawód, lecz miałem ochotę posłuchać po raz kolejny. Po ok. 30-40 przesłuchaniach / obejrzeniach klipu wiem jedno: Nightwish nie zawiódł. Czuję, że to będzie wspaniały album. Najbardziej się cieszę na 8-częściowe dzieło z drugiego krążka.

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Miałem na początku podobne odczucia - to dość "bezpieczny" utwór, w którym sprawdzone motywy są wyraźnie odczuwalne. Niemniej jednak sporo zyskuje po którymś z kolei odsłuchu. ?

  Marco w wywiadzie dla nas wspomniał, że w jego ocenie na albumie jest "more badass songs" - czekamy zatem ?

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Oglądałam teledysk dwa razy. Nieszczególnie mnie przekonał - jest kiczowaty, a motywy, które się w nim przewijają, nie są nowością. Może z czasem zmienił mi się gust, w końcu obecnie mało słucham NW i nie chcę być nieobiektywna. Ale zarówno teledysk, jak i nowsze utwory zespołu to nie do końca mój klimat.

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites


  Please sign in to comment

  You will be able to leave a comment after signing in  Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.