Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/19/17 in all areas

 1. 1 point
  motorade, jakże różne mamy gusta? dla mnie "krzyk" Floor na końcu GLS to najgenialniejsze uwieńczenie klimatu tego utworu- nie nazwałabym tego krzykiem.
 2. 1 point
  Zgadzam się. Nigdy nie przypuszczałem, że mój ulubiony utwór zespołu, który znam na wylot może zabrzmieć inaczej, mocniej, ... lepiej? Teraz jest idealną, zamkniętą historią. I chwała Floor za to. :)
 3. 1 point
  Zgadzam się. GLS z samej płyty jakoś mocno mi nie "podbiło", za to słysząc jego wykonanie na żywo najpierw z Live at Lowlands (w sumie moja ulubiona koncertówka NW) a potem na EofaE stwierdziłam, że to mistrzostwo świata. Ten brzmi jeszcze bardziej hmm... majestatycznie niż w wydaniu studyjnym. Moja opinia na ten temat nie zmieniła się, aż nie dawno usłyszałam go w wydaniu Floor z Buenos Aires bodajże. I... dżizas... to co ona zrobiła z tym kawałkiem, a szczególnie końcówką to mistrzostwo świata i okolic. Nie potrafię tego ubrać w słowa, ale skóra sama się "zgęsiła" w pozytywnym tego słowa znaczeniu, a skoro tak się stało to coś w tym musi być, imo. ;) I chyba nie da się już lepiej, ale kto ich tam wszystkich wie... ;)
 4. 1 point
  Interpretacyjnie Tarja, jednak końcówką Floor bije poprzednie wokalistki wokalnie.
 5. 1 point
  Z występów na żywo preferuję wersję Floor w chwili obecnej, z checią usłyszałbym jej wersję studyjną. Pewnie zbierałbym się po niej kilka godzin. :D
 6. 1 point
  WSZYSTKIE!!! Nie mam top 10 Nightwish chociaż najlepszym utworem jest "Ghost Love Score'.
 • Member Statistics

  • Total Members
   1167
  • Most Online
   1079

  Newest Member
  Miltonreinc
  Joined
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.