Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/24/2016 in all areas

 1. 3 points
  Nareszcie mamy kota! ♥ Nazywa się Tygrysek. Oto kilka jego fotek. :)
 2. 1 point
  Dla mnie eksta,o niebo lepszy od nudnego No Bitter End :D
 3. 1 point
  Jest świetne :) To chyba jedna z najlepszych piosenek Tarji. I do tego ten teledysk... Skłaniający do myślenia. Jeszcze Tarja jako obrońca dzieci, chyba najfajniejszy moment.
 4. 1 point
  [video=youtube] Dziś premiera video do singla "Innocence"! Przyznam się szczerze, że miałam ten utwór przedpremierowo już od kilku dni i do tej pory nie mogę wyjść z zachwytu - arcydzieło ♥ A wam jak się podoba?
 5. 1 point
  Śliczny pluszak, głaski i mizianki dla niego:)
 6. 1 point
  Jak dla mnie trochę za dużo detali, ale a propos koronek i pięknych wykończeń: jak kiedyś będzie mnie stać (co mało prawdopodobne) i będę brać ślub (prawdopodobne jeszcze mniej), to koniecznie w sukni Miry Zwillinger. Piękne koronki, minimalizm, subtelność... ♥ Wybaczcie spam, ale naprawdę trudno wybrać jedną ;)
 7. 1 point
  Za pracę przy Festiwalu Książki dostałam zaświadczenie o praktykach w marketingu! Najlepsze szefowe na świecie ♥ I jeszcze może załapię się tam na dwa tygodnie do pracy we wrześniu ♥
 • Member Statistics

  • Total Members
   775
  • Most Online
   676

  Newest Member
  Seniol29
  Joined
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.