Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Izzy, jest śmieszno, ale i trochę straszno się robi, jak sobie człowiek uświadomi, że z tym filmem to oni tak na serio…

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Brzoza_smole%C5%84ska

Brzoza smoleńska (łac. Betula smolenscensis, ewentualnie pancerna brzoza, rzadziej brzoza teleskopowa lub brzoza sterowana) – endemityczny gatunek drzewa, występujący na terenach Rosji. Roślina bardzo ciekawa zarówno z dendrologicznego, jak i politycznego punktu widzenia.

…Tym niemniej zawsze lepiej się pośmiać, niż płakać :D Ciekawe, kiedy postawią nam pomnik Wraku Opony :3

 

A ja Wam chciałam pokazać przezabawny kwiatek, który znalazłam w walającej się na stole "Polityce" sprzed miesiąca. Wiedzieliście, że galaktyką George'a Lucasa rządzą mafie, służby i loże? ;)

Tylko dla fanów "Gwiezdnych wojen" przytaczamy nietuzinkową interpretację tej historii w wykonaniu Grzegorza Brauna ("Najwyższy Czas!"): typem "żołnierza wyklętego" jest Darth Vader, którego postać stara się imitować nieco groteskowo Kylo Ren – syn zawodowego rewolucjonisty i lumpenproletariusza Hana Solo i "czerwonej książniczki" Lei. (...) nie dał sobie bowiem kompletnie przeprać mózgu i nie dochował solidarności grupowej ludzi dawnej bezpieki (Jedi).

…no i jak tu pana Kondominium Rosyjsko-Niemieckie nie kochać ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, to stare jest. Ale jeszcze z września czy października jest taka świetna audycja bodajże Księcia i żebraka z Rock Radia, jak robią wielki pojazd na Brauna. O, znalazłam!

 

Wpadłam jeszcze na to, w kontekście polityki:

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja szkoła to nie jest tylko zwykłe liceum. To stan umysłu.

W tym roku przypada setna rocznica istnienia naszego cudownego ogólniaka. Dlatego przez cały rok organizowane są różne różności.

Ostatnio całą szkołą wyszliśmy do parku i tańczyliśmy. Ale nie byle co!

[video=youtube]

 

Miny tych wszystkich biednych ludzi, którzy to widzieli... Bezcenne :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja naprawdę chciałam tylko sprawdzić znaczenie jednego słówka... Przysięgam xD

Wylądowałam tu:

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja podążając za powyższym filmem trafiłem tutaj:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

[video=youtube]

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

[video=youtube]

 

Zostawiając na moment polityczny aspekt tego, czy możemy się na chwilę zatrzymać i docenić jak genialnie to jest zrobione? Gość wie co robi i robi to dobrze :)

A tak wracając do tematu, to dawno nie widziałam tak dobrej, śmiesznej ( i niestety prawdziwej) parodii.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Ta piosenka jest chora ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie, może mi ktoś powiedzieć, dlaczego tak potwornie śmieszy mnie Bruce Willis grający na harmonijce i śpiewający?! :confused: :-D

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwiecień dopiero się zaczyna, ale już teraz ogłaszam, że tytuł Literowki Miesiąca przyznaję "selekcji maturalnej". XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama: "A co to za piosenka była - ooo sesi?" - chodziło jej o "luojani, luoksesi" XDD Z Kurkeli zrobiła kiedyś Kerkulę :D Fiński taki trudny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
WP_20160424_19_48_58_Pro.jpg.2b8694ea0f440c825304121aaaddbbba.jpgMój podręcznik z historii: precyzja lvl expert. Jak widać na zdjęciu, podanie krótszego "Sabaton" i "40:1" zajęłoby za mało miejsca, a przecież trzeba zająć dużo, żeby wyglądało mądrze. xD Pamiętam, jak w IPN-owskim "Od niepodległości do niepodległości" napisali o tej samej piosence: "piosenka pewnego zespołu rockowego". Tak jakby naszych cudnych polskich historyków przerażało wyrażenie "metalowy", o tytułach i nazwach nie wspominając. Cóż.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

funny-dirty-comics001.jpg

Pakuję właśnie walizkę na nasz pięciodniowy klasowy wyjazd na Mazury i aż mi się o tym uroczym komiksie pomyślało.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pCXhjEe.jpg

 

Easter comes once a year, how often do you? :))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.