Jump to content
Evi

Zlot w Szymanowie 2015

Pojawisz się na zlocie?  

21 members have voted

  1. 1. Pojawisz się na zlocie?



Recommended Posts

Mamy już 90% pewności, więc piszę do was :)

Proszę zaznaczać się w ankiecie, bardzo zależy nam na odpowiedziach tak/nie ;)

 

Data to ostatni weekend czerwca - z soboty na niedzielę (27-28.06)

Cena - ok. 20zł (zależy też ile osób będzie chętnych, jeżeli będzie mniej niż 10 osób cena może wzrosnąć, ale mam nadzieję, że tak źle nie będzie ;))

 

Planujemy też konkurs z nagrodami ;)

Proszę zabrać ze sobą śpiwór, lub coś w tym stylu :P

Jakby ktoś miał rzutnik i chciałby go wziąć ze sobą to będziemy wszyscy bardzo wdzięczni ♥

 

Wszelkie pytania proszę kierować już w tym wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety ze smutkiem i żalem oznajmiam że mnie niestety nie będzie ,ponieważ w ten termin mam event ,którego nie mam i nie mogę przełożyć ,cóż może następnym razem się uda

Share this post


Link to post
Share on other sites

I od razu takie pytanie - czy ktoś prócz mnie będzie jeszcze wybierał się własnym środkiem transportu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bardzo chcę uczestniczyć w spotkaniu! Jestem na Tak! Ale mam miliony pytań co do tego zlotu, bo ja nowa i pierwszy raz sama wyruszam w świat..Doradźcie, czym lepiej dojechać z Warszawy? Pociągiem czy np. Polskim Busem? Czy my się gdzieś spotkamy na dworcu w Poznaniu, czy w jakimś konkretnym miejscu i o której godzinie? Jak my się odnajdziemy? Ja nie znam Poznania i boję się, że zbłądzę..Gdzie ( i czy w ogóle?) śpimy..A do Szymanowa to rozumiem już wszyscy razem pojedziemy z Poznania? Co jeszcze radzicie ze sobą zabrać? Są tam jakieś sklepy, żeby "zaopatrzenie" zrobić? No i narazie to chyba tyle..Jak mi coś jeszcze zaświta, to będę dalej pytać..Sorry;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko, Aniu, pytania jak najbardziej są pożądane ;)

Więc już odpowiadam - ja osobiście polecam Polskiego Busa, bo jest tanio i szybko. I spory wybór ;)

Jeżeli chodzi o godzinę to najwygodniej chyba by było, żeby koło godziny 16 się zebrać w Poznaniu. Polski Bus zatrzymuje się tam na dworcu autobusowym pod taką dużą galerią - tam można zrobić jakieś zakupy ;) i z tego samego dworca będzie jechał autobus do Szymanowa. Dokładne godziny i stanowiska odjazdów podamy w najbliższej przyszłości. Poza tym będziemy w ciągłym kontakcie, wymienimy się numerami telefonów, więc jak coś to dzwonimy do siebie, nie damy się nikomu zgubić!

Na pewno jakieś grupy będą się spotykać na dworcu, ale to już musimy na spokojnie ugadać kto o której jedzie i o której będzie planowo na miejscu. Najlepszym miejscem na spotkanie będzie pewnie ten dworzec autobusowy - jakieś konkretne stanowisko - to się nie pogubicie. Jak ktoś będzie wybierał się PKP to ustali się dla tych osób jakieś miejsce na dworcu PKP. Jeden jest blisko drugiego, dacie radę!

W Szymanowie jest stacja benzynowa czynna chyba do 23:00 (nie wiem jak w soboty?), ale do Śremu mamy 4 km, ja będę mieć samochód, więc w razie czego można podjechać ;)

Śpimy w tej salce, którą wynajmujemy - to nie są luksusy! Podłoga, dach nad głową ;) ale za takie pieniądze nic lepszego wam nie jesteśmy w stanie zaoferować, a jedną taką noc myślę, że przeżyjemy, co?

Zabrać ze sobą trzeba śpiwór - przede wszystkim. Może jakąś poduszeczkę? Albo karimatę? raczej niewiele - to jedna noc ;) przygotować się na ognisko ;) i dobrą zabawę ;) hmm dobry humor trzeba zabrać :D a tak serio - na pewno jedzenie i picie we własnym zakresie - my zaoferujemy wam kiełbaskę i kilka kromek chleba ;) ewentualnie trochę napojów. Ale dużo zapewnić nie damy rady ;)

 

Jeśli jeszcze jakieś pytania się pojawią, to śmiało pytać ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurczę, ja tak bym chciała... Tylko wiecie, nie wyobrażam sobie, żeby rodzice mieli mnie puścić na coś takiego - zwłaszcza, że musiałabym się jeszcze w Wawie przesiadać do drugiego autobusu, skoro nie ma bezpośredniego połączenia. Poza tym, znając mnie i moją ogarniętość, istnieje duża szansa na to, że się zgubię. No nic, na razie wstrzymam się od głosowania, jeszcze popytam, popatrzę, jak to wygląda z tymi busami... Trzymcie kciuki za Emi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurczę, ja tak bym chciała... Tylko wiecie, nie wyobrażam sobie, żeby rodzice mieli mnie puścić na coś takiego - zwłaszcza, że musiałabym się jeszcze w Wawie przesiadać do drugiego autobusu, skoro nie ma bezpośredniego połączenia. Poza tym, znając mnie i moją ogarniętość, istnieje duża szansa na to, że się zgubię. No nic, na razie wstrzymam się od głosowania, jeszcze popytam, popatrzę, jak to wygląda z tymi busami... Trzymcie kciuki za Emi.

 

Trzymamy! Mam nadzieję, że Twoi rodzice jednak się zgodzą. Odnośnie nieogarnięcia i skomplikowanego dojazdu (jeżeli Cię to w jakikolwiek sposób pocieszy) - ja ostatnio byłam gdzieś poza Pomorzem w wieku 12 lat i to był jedyny raz, gdy wyjechałam gdzieś dalej, więc myśl o wyjeździe do Poznania sprawia, że czuję się nieco zagubiona, a mam dodatkowo talent do gubienia się, więc szansa, że zabłądzę jest, jak sądzę, dość spora. Dobrze, że Polskim Busem jest dojazd bezpośredni (no prawie, muszę jeszcze dojechać do Gda, ale Gda już znam, wiec może jakoś sb poradzę), bo na przesiadki bym się nie zdecydowała. Niechybnie byśmy nie dotarli z Izzym, gdybyśmy musieli się w coś przesiadać. Sądzę, że Izzy też od lat Pomorza nie opuszczał. :D

 

Mam nadzieję, że szczegóły wyjazdu sie niebawem wyklarują, bo chciałabym nabyć bilety za jak najniższą stawkę, a im blizej wyjazdu, tym droższe bilety, niestety.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale Ty masz Izzy'ego. Dużo mniej stresująco jest gubić się z kimś. A ja jestem sama ;-; A do tego ślepowata, co dodatkowo utrudnia ogarnianie i niegubienie się ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale Ty masz Izzy'ego. Dużo mniej stresująco jest gubić się z kimś. A ja jestem sama ;-; A do tego ślepowata, co dodatkowo utrudnia ogarnianie i niegubienie się ;-;

 

No, i tylko dlatego zdecydowałam się jechać. Sama bym chyba nie dała rady. No, ale Evi nadmieniła gdzieś kiedyś, że Twoja pomysłowość nie zna granic, więc może jednak uda Ci się do nas zawitać. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla! Ale w twojej okolicy są też inni forumowicze, więc może umówcie się jakoś (oczywiście, jeśli wszyscy byście jechali) i zabierzcie razem? Ares, Kirk - chłopaki zastanawiają się nad wyjazdem ;) Jeśli będzie taka potrzeba, to może spotkajcie się wcześniej na żywo, żeby ustalić szczegóły? Możesz wziąć rodziców na takie spotkanie, żeby wiedzieli z kim miałabyś jechać? Rozwiązania są, tylko trzeba ich szukać ;) Ja trzymam za ciebie mocno kciuki ;) A gdybyś nie mieszkała na drugim końcu Polski to sama bym cię na ten zlot zawiozła ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam jeszcze jedno głupie pytanie. To właściwie jest Szymanów czy Szymanowo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oki, dziękuję, ja jeszcze nie wiem czy będę. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jej, jestem jak najbardziej na tak, ale praktycznie na 100% moi rodzice mnie nie puszczą. Nie mam nawet pomysłu, jak przekonać mamę, że nic mi się nie stanie i w ogóle (moja mama jest nadopiekuńcza i nigdzie mnie nie chce puścić). Zwłaszcza, że miałoby to być zaraz po zakończeniu roku. Ale jak ktoś ma jakiś pomysł wytłumaczenia jej (i trafienia jej przy tym do serca), że będę bezpieczna itd., to bardzo chętnie przyjmę. Bo co tam dojazdy, jakieś kombinacje itp. - przy mojej kochanej mamusi to pikuś. ♥

No dobra. Nie narzekam. I tak zrobiła postęp, że puszcza mnie na koncert SA tylko z siostrą (która jest 100 razy bardziej nieogarnięta ode mnie)... Chyba że. Okej, mam pomysł. Pomysł uwarunkowany jest od jednego podstawowego czynnika. Jedzie ktoś z Warszawy? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula - z Warszawy chyba Anulka się wybiera ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o mnie, dam znać pewnie około 6 maja.

Ale mimo to, pytam: Ktoś jedzie z Łodzi?

albo,

Czy mógłbym się zabrać z ekipą z Krakowa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o mnie, dam znać pewnie około 6 maja.

Ale mimo to, pytam: Ktoś jedzie z Łodzi?

albo,

Czy mógłbym się zabrać z ekipą z Krakowa?

 

Myślę, że niedługo będę mogła udzielić odpowiedzi, ale czekam jeszcze na deklaracje od dwóch osób. Jeśli któraś z nich nie da rady jechać to jak najbardziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie myślę, czy o 16 w Poznaniu to nie za późno? Zanim się zbierzemy, zakupy zrobimy i dojedziemy na miejsce to wieczór nas zastanie..Nim coś się zdziała to zaraz spać trzeba będzie i mało czasu na wszelkie rozrywki i atrakcje..A poza tym każda wspólna chwila się liczy i ja bym chciała jak najwięcej czasu spędzić z Wami;) Też będę jechać kilka godzin, ale przecież można wyjechać rano od siebie i na miejscu wcześniej się spotkać:) A jak będzie z powrotem? Do której godziny w niedzielę mamy zamiar się bawić? I czy do Poznania też będziemy wracać razem? Pytam, bo jadąc Polskim Busem od razu bym na powrót bilety zakupiła..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anulka, ja z Rzeszowa mam prawie 600km... Więc nie bardzo dam radę dojechać dużo wcześniej ;) Jeśli uda wam się tak ogarnąć przyjazdy, żebyście o podobnej wcześniejszej godzinie zebrali się w Poznaniu - ok ;)

Do której godziny w niedzielę to jeszcze nie wiem, ale myślę, że na dniach ta kwestia się rozwiąże ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki:)! To kto chętny przyjechać wcześniej, kto mógłby? Tak np. 14-15? To ja bym wtedy o 10 z Warszawy wyjechała i w tych godzinach już bym była w Poznaniu. I już byśmy coś organizowali. Głównie chodzi o ogarnięcie się w oklolicy i ew. jakieś zakupy, bo z tego co pisałaś, Evi to sklepu na miejscu, blisko nie ma..;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, kartofelki, w takim razie jak tam Białystok? Ktoś coś planuje? Kirk? Maniek?

Aniu, ja się w Wawie musiałabym przesiadać, więc może byśmy jakoś razem stamtąd pojechały, hm? Byłoby mi raźniej. Zwłaszcza, że te busy pewnie z jednego miejsca nie jeżdżą (hm?), więc gdyby ktoś, kto zna miasto, mógł mnie "zgarnąć", to byłabym wdzięczna. Znaczy, w Warszawie mam też siostrę, jakby co. Ale... fajnie byłoby tak razem... rozumiesz.

(U mnie to jest, ofkors, cały czas "może, może...". Żadnej konkretnej odpowiedzi nie uzyskałam od rodziców. JESZCZE.)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jakim sensie Białystok ?:) Na razie to tam nic nie planowałem, ale zawsze może się coś zmienić, ja otwarty na propozycje jestem :)

Z mojego Olsztyna mam bliżej do Białegostoku niż do Poznania o jakieś 100 km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, kartofelki, w takim razie jak tam Białystok? Ktoś coś planuje? Kirk? Maniek?

Aniu, ja się w Wawie musiałabym przesiadać, więc może byśmy jakoś razem stamtąd pojechały, hm? Byłoby mi raźniej. Zwłaszcza, że te busy pewnie z jednego miejsca nie jeżdżą (hm?), więc gdyby ktoś, kto zna miasto, mógł mnie "zgarnąć", to byłabym wdzięczna. Znaczy, w Warszawie mam też siostrę, jakby co. Ale... fajnie byłoby tak razem... rozumiesz.

(U mnie to jest, ofkors, cały czas "może, może...". Żadnej konkretnej odpowiedzi nie uzyskałam od rodziców. JESZCZE.)

To ja Ciebie Milla oczywiście mogę "zgarnąć" z Warszawy. Z wielką przyjemnością:) Przekonaj tylko swoich rodziców! Możesz użyć argumentu, że zaopiekuje się tobą dużo starsza koleżanka i będzie strzec twą duszyczkę od całego zła tego świata;) Bliżej terminu obgadamy szczegóły:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.