Jump to content
Evi

Spotkanie Integracyjne

Jesteś chętny/a ???  

27 members have voted

  1. 1. Jesteś chętny/a ???

    • Tak
      9
    • Nie
      1
    • Może, może...
      17


Recommended Posts

Jest możliwość zorganizowania spotkania integracyjnego. Możemy zapewnić wam:

-popołudnie/wieczór w nightwishowym klimacie (sala na wyłączność dla nas + nagłośnienie i szansa na rzutnik!)

- jeśli pogoda pozwoli - nocne ognisko!

- nocleg na sali (wystarczy zabrać śpiwór, są oddzielne toalety, ale żadnych luksusów, po prostu spanie pod dachem )

Kiedy? Przełom czerwca i lipca.

Gdzie? Szymanowo - 40km od Poznania.

Zbiórka na dworcu w Poznaniu i wspólny dojazd PKSem.

Kto byłby chętny - ręka w górę!

 

Na razie to tylko luźne rozmyślania, chcemy wiedzieć ile osób w ogóle brałoby to pod uwagę, więc śmiało zaznaczajcie w ankiecie, to jeszcze do niczego nie zobowiązuje ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny pomysł, nawet bardzo. Ja jestem z południowej wielkopolski i raczej nie powinnam mieć problemów z dojazdem, tylko będę miała problem z pieniędzmi. Będę tak na 50%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, dobry pomysł. Jestem tu nowa, ale chętnie się zintegruję :). Dojazd do Poznania mam całkiem dobry. Jeżeli temat wypali, to będę miała okazję poprowadzić w realu agitację na rzecz wyjazdu na Masters of Rock ;).

A więc: łapka w górze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałabym, ale nie lubię podróżować sama, więc pojadę jeśli wybierze się ktoś jeszcze z Krakowa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł mi się podoba i byłabym za, ale u mnie, jak to u studenta, z kasą bywa krucho, dlatego chwilowo wybrałam opcję "może". Zobaczymy jak to tam będzie, ale jeżeli mi się uda przyjechać, to zapewne możecie liczyć na Izzy'ego, bo on prędzej diabła zje niż mi samej pozwoli jechać na drugi koniec świata. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bardzo chętnie, jeśli nie wyskoczą mi jakieś nieoczekiwane zajęcia/plany/bógwieco jeszcze, to postaram się być :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaznaczyłam "może", bo chciałabym, ale znowu odległość spora... Kto wie, skoro do Krk jakimś cudem się udało dotrzeć (mój tata jest wspaniały ♥), to jest szansa, że do tego Waszego "Szymanowa" (w ogóle, znalazłam trzy Szymanowa w wielkopolskim i sześć... Szymanów? w całym kraju :>) też dam radę. W końcu to ja! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze komuś daleko, nie da się wszystkim dogodzić niestety :(

Ale tam możemy zorganizować dość tanio coś fajnego, więc mam nadzieję, że dacie się namówić i przybędziecie. Im nas będzie więcej, tym weselej :)

Bardzo mnie cieszy taki odzew, nie liczyłam na tak liczną grupę :) W takim razie piszcie i oznaczajcie się dalej w ankiecie, a my będziemy coś myśleć i może powoli już działać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleeekooo mam....Nie mogliście wybrać czegoś bliżej? xD

(żartuje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też jestem jak najbardziej za, ale przełom czerwca i lipca to chyba u mnie sesja wypada, ale to jeszcze daleko do tego czasu. Jak by się udało, to super! Na razie dam 'może' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Arrow - właśnie chodzi nam mniej więcej o ten czas, kiedy sesja się skończy (studia dawno za mną, nie pamiętam kiedy to dokładnie). Tak jak mówisz - czasu jeszcze sporo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałabym, ale wątpię, żeby rodzice zgodzili się mnie puścić. Chyba, że coś wykombinuję. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałabym, ale nie wiem czy będę wtedy w Polsce. Odległość od mojego aktualnego miejsca pobytu do 'Szymanowa' to jakieś ~1300km, więc słabo, ale jak będę w Polsce wtedy to przyjadę (chociaż też musiałabym pokonać ~540km ;__; ). Jak mnie ominie kolejne forumowe spotkanie, to chyba się postrzelę :c Muszę zobaczyć te mordki : D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem z Poznania, wiec byłbym chętny za spotkanie o ile plany pozwolą :) Będę tu zaglądał :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

40 km od Poznania. Na północ, południe, wschód, zachód?

W sumie i tak mi to niczego nie zmieni bo z Kielc do Poznania daleko. Przylece helikopterem (:

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 km od Poznania. Na północ' date=' południe, wschód, zachód?[/quote']

 

Południe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

40 km od Poznania. Na północ' date=' południe, wschód, zachód?[/quote']

 

Południe. :)

 

Dobra, zawsze to troche krócej. Ta, 15 min krócej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ten Poznań daleko, a z kasą problem i nawet nie wiem jakim wzorem się przyszłość maluje.

Jeśli by się mi udało to pewnie od lipca i oczywiście łikend. Ale to tylko teorie. Fajnie by było mieć pewność, no, ale może życzenie się spełni. Tyle siedzę na forum eh w końcu jakieś spotkanie w dużym gronie by się przydało.

A jeśli znajdę jakieś źródełko z kasą no to raczej sierpień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobaczymy jak to u m,nie będzie z tym Poznaniem. Ale jestem pół na pół troszkę daleko ale damy radę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że jakoś cicho w tej sprawie. Nikt nic nie pisze, a przecież do czerwca niedaleko...Jestem jak najbardziej za! Bardzo chętnie Was poznam:) Super by było, gdyby większość się określiła i była na "TAK"..Chciałabym tylko wiedzieć co, gdzie i jak na 2-3 tygodnie przed konkretnym terminem..Łatwiej będzie wszystko zalanować..Będę jechała z centrum. Z niecierpliwością czekam na info w sprawie zlotu;-)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem w tym, że Poznań to dla mnie kawał drogi i do tego jeszcze ten dojazd z Poznania. Jako studentka, która wegetuje dzięki stypendium... cóż... problem natury finansowej. Cały pomysł brzmi bajecznie i fajnie byłoby spotkać ludzi z forum na żywo, ale... trochę finanse krępują, czynsz płacić trzeba, a od lipca podjąć jakąś robotę, żeby na następny rok mieć coś na start.

Gdyby koncert NW odbył się w Polsce spotkanie DE odbyłoby się samoistnie i kto wie, czy właśnie koncert nie byłby najlepszym sposobem integracji, a tu chwilowo o koncercie cisza.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ile masz kilometrów do Poznania, Tai? I jakim ewentualnie transportem byś się miała dostać na miejsce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ile masz kilometrów do Poznania, Tai? I jakim ewentualnie transportem byś się miała dostać na miejsce?

 

Jedyne 318 km, jak mówi mi Google Maps, z mojego rodzinnego Malborka. (Chociaż nawet nie wiem, czy ode mnie jeździ jakiś transport bezpośrednio do Poznania, więc przyszłoby jechać z Gdańska, gdzie obecnie bytuję). Transport zapewne pociągiem, bo o Polskich Busach niewiele dobrego słyszałam. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.