Jump to content
MartaS

Masters of Rock 2015

Recommended Posts

Witajcie :)

Próbuję zebrać ekipę na festiwal Masters of Rock. Coś dla fanów Nightwisha i nie tylko. Festiwal odbędzie się w Czechach w lipcu (09-12.07.2015). Bilety są po 52 EUR. Ja jestem z woj. łódzkiego, więc najbardziej pożądane są osoby o zbliżonym miejscu zamieszkania.

Jeżeli jesteście zainteresowani, to przyłączcie się do wątku.

Pzdr,

Marta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są w ogóle jakieś nowe informacje na temat festiwalu? Bo na oficjalnej stronie wisi dalej program z zeszłego roku, nie ma chyba podanych cen biletów (oprócz karnetów)... No i fajnie by było jakby ktoś podzielił się wiedzą na temat tego jak wygląda tam to wszystko. W sensie gdzie można zorganizować sobie jakieś spanie na przykład :P Ktoś coś wie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też się wybieram na ten festiwal, nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Nightwish na żywo. Inne zespoły też super, szkoda, że nie ma Epici. Kto jedzie z wielkopolskiego? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo chętnie bym pojechał, ale widzę, że daty zbiegają się z innym wydarzeniem... No nic, czas pokaże!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wstępnie bym się nawet pisał, przy okazji forumowiczów bym poznał. Po dokładniejszych informacjach na temat festiwalu można myśleć dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że temat zaczyna się powoli rozkręcać. Fajnie. Będę na bieżąco sprawdzać newsy o festiwalu i jak pojawi się coś interesującego to dam Wam znać.

To będzie mój pierwszy festiwal w życiu, więc jestem nakręcona :). Fajnie też będzie poznać innych fanów NW i nie tylko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej wszystkim, wybiera się ktoś z podkarpacia?

 

Jestem na etapie zastanawiania się ;)

Nie wiem jeszcze jak będzie z czasem, pieniędzmi i czy do tej pory dalej będę na podkarpaciu, ale jak coś to będę dawać znać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się wybieram! Jeżdżę tam już od 3 lat i serdecznie polecam - wspaniała atmosfera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy post więc chciałbym się przywitać, cześć.

 

Moje pytanie do osób jeżdżących na Masters of Rock mianowicie jak wygląda dojazd z polski, skądkolwiek w Polsce, i jak wygląda zakwaterowanie w okolicy. Sam bym pojechał przymykając oko na koszty, ale żeby było raźniej muszę namówić znajomych a Ci potrzebują wyłuszczonych troszkę kosztów i nie ukrywam iż też bym się czegoś dowiedział. Miło by było gdyby ktoś się podzielił swoim doświadczeniem.

 

 

pozdrawiam, Andy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Mam pytanie dotyczące wyjazdu z Polski na "Master of Rock 2015" ;)

Czy ktoś wybiera się samochodem i ma może jakieś wolne miejsca? Pytam z tego względu, że sam jeszcze autem nie mogę się wybrać, a jest to jedyny słuszny środek transportu, ze względu na brak orientacji na temat czeskich kolei... Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie. Wreszcie mamy program. A oto i on:

 

Ronnie James Dio Stage

 

Thursday 9. 7.

13:00 - 13:45 … FLERET

13:55 - 14:45 … FREE FALL

15:00 - 15:50 … XANDRIA

16:10 - 17:10 … MERCENARY

17:30 - 18:40 … THE GENTLE STORM

19:05 - 20:20 … KAMELOT

20:50 - 22:20 … U.D.O.

22:50 - 00:20 … WITHIN TEMPTATION

00:50 - 02:00 … BLOODBOUND

 

 

Friday 10. 7.

10:00 - 10:45 … GATE CRASHER

11:00 - 11:50 … TURBO

12:05 - 12:55 … ANVIL

13:10 - 14:10 … AVATAR

14:25 - 15:25 … SERIOUS BLACK

15:45 - 16:45 … GUS G

17:30 - 18:45 … DOG EAT DOG

19:15 - 20:30 … LEGION OF THE DAMNED

21:00 - 22:15 … HAMMERFALL

22:45 - 00:15 … BLACK LABEL SOCIETY

00:45 - 02:00 … SEPTICFLESH

 

Saturday 11. 7.

10:00 - 10:40 … THE AGONY

10:50 - 11:35 … REDS COOL

11:50 - 12:40 … DYMYTRY

12:55 - 13:45 … NEONFLY

14:05 - 15:15 … ARAKAIN

15:30 - 16:30 … CRUCIFIED BARBARA

16:45 - 17:45 … BLUES PILLS

18:05 - 19:05 … DELAIN

19:25 - 20:35 … KROKUS

21:05 - 22:20 … GOTTHARD

22:50 - 00:20 … POWERWOLF

00:50 - 02:00 … THE EXPLOITED

 

Sunday 12. 7.

10:00 - 10:45 … HAND GRENADE

11:05 - 11:55 … DARK GAMBALLE

12:15 - 13:15 … TRI STATE CORNER

13:30 - 14:30 … HARLEJ

14:50 - 15:50 … LACRIMAS PROFUNDERE

16:10 - 17:10 … VOODOO CIRCLE

17:30 - 18:30 … ARKONA

19:00 - 20:15 … SONATA ARCTICA

20:45 - 22:00 … GAMMA RAY

22:30 - 24:00 … NIGHTWISH

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wooow... Gdyby nie to, ze mnie rodzice nie puszczą, i bilety będą na pewno baaardzo drogie, to pojechałabym. Na wszystko. Ten program jest wspaniały. Wydrukuję go tacie i zacznę go werbować. A nuż się uda... ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt, program ogromnie kusi- kapele które kocham i aplauzuje. Rozważam...:)bo jeśli jechać na dobra muzę i muzyczną integrację to Masters nie do pobicia/?:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 ulubionych kapel. W tym 8 bardzn, coraz bardziej rozważam pomysł nad dotarciem na ten festiwal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo bym chciała pojechać kiedyś na taki koncert...Chociaż na jeden dzień..Żeby to było w innym miesiącu, bo lipiec to zazwyczaj mój wyjazd na urlop z rodziną;) I niestety terminowo się nie zgadza, a i koszty wszystkie idą wtedy na wakacje..Ach, gdyby u nas takie imprezy organizowali to pewnie byłoby łatwiej jakoś wszystko ogarnąć, a tak pozostaje obejść się smakiem;) Ale fajnie, gdyby ktoś z Was się wybrał..Liczę wtedy na opis wrażeń i relacje:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hammerfall, Nightwish, Sonata Arctica, Gamma Ray...... ślinka mi cieknie na samą myśl, a tu jakoś ekipa na wyjazd się nie uzbierała buuuuuuuuuu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

Hejka, mam problem z kupnem biletów na Masters of Rock 2016. Złożyłam zamówienie, ale nie przesłałam im żadnych pieniędzy, bo nie było żadnej informacji na ten temat :P Dostałam maila, w którym było napisane, że niby przesyłka zostanie dostarczona, ale nie wiem co dalej? Pomocy :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.