Jump to content
beatag60

Anette Olsson

Recommended Posts

Ojej, nie mogę się doczekać :D Bo nie ukrywam, że to głównie dzięki Anette i jej głosowi polubiłam Nightwisha ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette skupi się raczej na popie niż na metalu. Na blogu pisała, że nie będzie kontynuować muzyki czy stylu NW. Sądząc po demówkach będą to spokojne, ciepłe balladki - na jej głos idealne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I bardzo dobrze :> Ma ktoś linki do tych fragmentów ? Jakoś nie zapuszczam się na jej bloga, a bardzo mnie ciekawi co tam stworzyła :3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma ktoś linki do tych fragmentów ?

A proszę ja Cię bardzo :)

 

Invincible:

 

Floating:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. Te już słyszałem, myślałem że coś nowego Anetka dodała ^^ Ciekawe ile będziemy czekać na debiut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że ciekawi powinni obserwować bloga. Anetka jest dość wylewna, więc może coś zapowiedzieć?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe. Jej głos zdecydowanie pasuje do tego stylu.

 

Zgadzam się w 100%. Całkiem przyjemne te demówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś nigdy nie udało mi się do niej przekonać, więc chyba raczej nie będę śledzić jej solowych poczynań. No, chyba że nagra coś, co wpadnie mi w ucho i/lub rzuci na kolana :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z czystej ciekawości na pewno przesłucham jej solowy album, ale wątpię bym śledził jej karierę jak Tarji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby nie newsy z forum, to najprawdopodobniej w ogóle nie sięgnęłabym do solowych poczynań Anette. Jeśli wyda coś solo, to przesłucham jedynie z ciekawości (podobnie jak Adrian).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego, co wiem, to właśnie tak poprawnie powinno się zapisaywać nazwisko Anette: Olsson. A Olzon zostało przyjęte na czas jej występów w Nightwish. Potem, zdaje się, sama napisała na blogu (?), że porzuca Z i powraca do podwójnego S.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego' date=' co wiem, to właśnie tak poprawnie powinno się zapisaywać nazwisko Anette: Olsson. A Olzon zostało przyjęte na czas jej występów w Nightwish. Potem, zdaje się, sama napisała na blogu (?), że porzuca Z i powraca do podwójnego S. [/quote']

Dokładnie tak. Olzon to był pseudonim sceniczny na potrzeby występowania w NW. Tak samo jak Erno ma pseudonim Emppu a Marko - Marco. :)

Olsson to jej prawdziwe nazwisko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, dzięki Adrian za potwierdzenie moich wątpliwości. Czekałam na odp. kogoś bardziej oblatanego w tym temacie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Invincible i Floating to dość sympatyczne kawałki, dla mnie jednak za lekkie. Nie planuję obserwować karierę Anety i szczerze wątpię by się to zmieniło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm pewnie przesłucham jej album gdy go wyda, ale raczej szału nie będzie. więc tylko z czystej ciekawości po niego sięgnę, a później zapomnę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również z ciekawością posłucham solowych dokonań Anette. Lubię jej słuchać, i przyznam szczerze, że parę razy pozytywnie mnie zaskoczyła dlatego wydaje mi się, że to może być coś fajnego dla moich uszu. I myślę, że wielu niedowiarków może zaskoczyć :) Ale mogłaby już w końcu wydać ten solowy album, bo gdybanie i oczekiwanie jest denerwujące.

 

A jeśli chodzi o grupę zawodową zwaną "wokalistki NW", to jednak przychylę się bardziej do śledzenia kariery solowej Anette, niż Tarji, której to kariery solowej nie śledzę w ogóle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Anette nie przestała lubić "ciekawych" ciuszków :D

 

316261_444268462334931_1628133067_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś nie mogę zaakceptować jej modowych fanaberii:( i tym samym "samobójczych"autofotek;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jej focie w lustrze biją wszystko na głowę :)

 

Mam spaczenie zawodowe przez fanpage... Wszędzie chcę się podpisywać jako "/Simo" xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ermm... czy to jest piżama?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To chyba nie jest piżama Adi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.