Jump to content
Adrian

Tarja

Recommended Posts

Z ostatniej płyty Tarji najczęściej słucham:

" 500 letters" - mój ulubiony, nr1 z tej płyty

" Never enough' - końcówka jest trochę przytłaczająca, ale ogólnie lubię ten kawałek, ma w sobie dużo energii.

" Lucid dreamer" - trochę denerwowały mnie te długie fragmenty na początku, w środku i na końcu więc je wycięłam i słucham wersji skróconej. Nie mam cierpliwości do takich elementów w piosenkach, zawsze je wycinam, nie lubię też jak piosenka "za długo się zaczyna".

Pozostałe też są ok, z wyjątkiem " Neverlight". Nie lubię jej, nie podoba mi się jak Tarja w niej śpiewa - jej sposób śpiewania i ogólnie to jak brzmi ta piosenka. " Mystique Voyage" i "Medusa' są dla mnie trochę nudne, ale czasem jak mam nastrój to ich słucham.

Ogólnie CitD podoba mi się, nie jestem zawiedziona, że ją kupiłam - chociaż była droga - daje jej 8/10 pkt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy było ale znalazłam dziś kolejną wersję Phantom of the Opera Tarji tym razem z Fabio Lione

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym znów usłyszeć na żywo wysoko śpiewającą Tarję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapowiedź Beauty and the beat. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Track lista "Left in the dark":

1. Victim Of Ritual (First Demo)

2. 500 Letters (Live At Vorterix Radio)

3. Lucid Dreamer (Demo)

4. Never Enough (Demo Progression)

5. Mystique Voyage (Demo)

6. Into The Sun (Studio Version)

7. Deliverance (Instrumental)

8. Neverlight (Full Orchestra Version)

9. Until Silence (Live At Vorterix Radio)

10. Medusa (Tarja’s Solo Version) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla fanów to pewnie rarytasy. Kilka rzeczy z tej listy mieliśmy już okazję przesłuchać: 1, 6, 7, 8 i zdaje się, że 10 też. Ogólnie myślałem, że na tej EPce będzie coś ciekawszego. :(

 

Swoją drogą - Tarja ogłosiła zwycięzców. Nie tym razem, Adrianie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą - Tarja ogłosiła zwycięzców.

 

Na facebooku? Nie widziałam nic na jej oficjalnej stronie.

 

Adrian, jak nie tym razem, to następnym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na facebooku? Nie widziałam nic na jej oficjalnej stronie.

Tak, jest na fejsie (i chyba gdzieś na stronie): https://www.facebook.com/tarjaofficial

Tarja wybrała w sumie 10 prac, które będą w książeczce.

 

Adrian' date=' jak nie tym razem, to następnym :) [/quote']

Oczywiście, choć gdzieś tam zawsze jest ta iskierka nadziej... a nuż wybierze. :) Tego typu konkursy to prawdziwa loteria: trzeba po prostu trafić w gust Tarji (albo wytwórni).

 

Oto zwycięzca:

 

10376316_733907539963532_6511622909307334413_n.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoja praca lepsza Adrianie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Cały koncert Tarji z Rzymu ,jakość dzwiękowa do bani ale lepszy rydz niż nic

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobaczcie jakie to piękne. :happy:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie wczoraj wpadło w moje uszy wspólny album Tarji i Mike ,i wygląda to fajnie ,usłyszeć jak Tarja śpiewa po niemiecku bezcenne ,aaa tak jak zawsze nie cierpię Coverów Queen ,tak Cover Tarji jest piękny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałem już po raz kolejny DVD "From wishes to eternity" . Stwierdziłem, że brakuje mi Tarji (nie wiem czy dobrze odmieniłem) w zespole. Występy i wokal byłej wokalistki, były naprawdę na najwyższym poziomie. Sama więź, którą wyczuwało się na scenie podczas wspólnych występów z Nightwish była wyjątkowa, wręcz magiczna. Tak wspaniałych emocji brakowało podczas koncertów z Anette. Teraz mamy Floor i mimo, że jest ona naprawdę dobra, nie tylko pod względem możliwości wokalnych, również interpretacyjnych, to ciągle będzie odczuwany niedosyt związany z początkową twórczością zespołu; z czystym, wysublimowanym dźwiękiem Turunen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pełni się z tobą zgadzam ,ja mam podobne odczucia ,z odejściem Tarjii skończyła się magia która Tarja roztaczała w Nightwish

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z "Left In The Dark". :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy to u niej w domu, bardzo nowoczesne wnętrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona ma chyba 2 domy: jeden w Finlandii a drugi w Argentynie. Ten na zdj. to chyba ten w Argentynie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja i córeczka oglądają mecz. :)

 

10513431_581548371962648_6902913925128331689_n.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem po przesłuchaniu "Left in the Dark". Album jest wart przesłuchania niektóre piosenki są w lepszej wersji niż na "Colours in the Dark" szczególnie piosenka "Medusa", gdzie Tarja śpiewa zupełnie sama bez tego przynudzającego pana. Nie podoba mi się tylko "Victim Of Ritua" i "Lucid Dreamer" straszne dema... Podobał mi się instrumental "Deliverance" przepiękna symfonia. Świetne też jest "Neverlight". Można tez w, nim usłyszeć spokojne wersje piosenek "500 Letters" i "Until Silence". Świetna jest też wersja nawet lepsza niż na "Colours in the Dark" "Never Enough". Nie mozna tez zapomnieć o "Into The Sun", które w wersji studyjnej jest jedną wielką magią. Ten albm oceniam na 10/10. Bardzo mi się podoba. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy to u niej w domu, bardzo nowoczesne wnętrze.

Tarja w którymś wywiadzie wspomniała że lubi nowoczesne wystrój, więc jest szansa że to u niej ;)

 

A jej dom w Kuusankoski swego czasu był wystawiony na sprzedaż, ale nie wiem co ostatecznie z tego wynikło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jej dom w Kuusankoski swego czasu był wystawiony na sprzedaż, ale nie wiem co ostatecznie z tego wynikło.

 

Szkoda. Szkoda, że Tarja już nie chce być Finką/mieszkać w swoim kraju... Takie tam. Większość Finów jest chyba dośc mocno przywiązana do swojego kraju, prawda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.