Jump to content
beatag60

NW gwiazdą Masters of Rock 2015

Recommended Posts

Na MOR na pewno nie pojadę, ale mam naprawdę wielką nadzieję, że NW pojawi się gdzieś kiedyś w Polsce.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to daleko nie mam... Jeśli byłaby chętna ekipa to można by ogarnąć wyjazd na MoR. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty nie masz daleko? Z Poznania?

To ja ze Strzelec Opolskich mam 2.5 godziny drogi na MOR. Może jakby się ekipa znalazła... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOR, w sumie mam więcej niż daleko z Torunia. No, ale czego nie robi się dla koncert NW. :) Może się wybiorę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jadę :) Polecam wszystkim, wspaniały festival! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jakieś ~400km na dzień dzisiejszy. Sama na pewno się nie wybiorę, ale można jakoś wspólnie to ogarnąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę nadal zbyt niepełnoletnia, żeby jechać. Ktoś chce przekonać moich rodziców, że możecie mnie ze sobą zabrać? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula mogę spróbować ich przekonać. Chociaż nie mówię że mi się uda, bo ja tego problemu nie mam. Mama bez problemu mnie puści. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyne, co może ich przekonać, to pełnoletnia i odpowiedzialna osoba, która mi by towarzyszyła. W dodatku muszą ją znać. Także... sprawa przegrana. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się piszę bo na pewno jadę fajnie by było grupą, ale sprawa organizacyjna to poważna sprawa.. koszty, miejsca, daty wyjazdu powrotu itp... jeżeli ktoś się tego podejmie to wchodzę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.