Jump to content
Lucyfetka

"Masterpices" metalowej szatynki, czyli niby dzieła Lucyfetki :)

Recommended Posts

No więc witam was po dłuższej przerwie. Obiecałam wstawić swoje ostatnie dokonania jakieś 2 tygodnie, ale po prostu zapomniałam o tym, przepraszam wszystkim. :(

Ostatnio miałam taki czas, że nie wiedziałam czy płakać czy się śmiać, myśląc o podstawie z języka angielskiego, z którego mogłabym mieć 100%, a tak to będzie 98%. A dlaczego? PALNĘŁAM SIĘ PRZY PRZENOSZENIU ODPOWIEDZI, damn...............

Jestem przegrywem, I know, I know. (Brawo TY, brawo JA). Szczerze mówiąc już o tym zapomniałam, bo nie będę się przejmowała tym głupim punktem, a zresztą te egzaminy nie są wskaźnikiem naszej inteligencji. Prócz gramatyki, której bierzemy w szkołach, powinny być również rozwijane rozmówki i komunikacje w języku angielskim, co niestety tego nie bierze się pod uwagę.

"Do you speak in English?

Yes, I don't"

"You are so confident

*Trzask w mordę z pół obrotu*"

Także moje nastawienie na to jest jak kawałek utworu The Prodigy. Krzyczę "F**K THEM AND THEIR LAW".

Wracając do głównej problematyki tego jakże "masterpicesowego" wątku, jest mi niezmiernie miło przedstawić wam ostatnie rzeczy, jakie naskrobałam.

1. Na pierwszy ogień idzie Brain Molko z Placebo. To był prezent dla mojej BF na urodziny. Rysowałam go podczas świąt wielkanocnych słuchając utworu Evil Dildo. :") 

Jestem z siebie bardzo dumna, bo to właśnie na nim testowałam mój prezent urodzinowy, czyli ołówki z Faber Castell. (artistic orgasm). Oto praca krok po kroku:

CeaTyu1UMAAlkEW.thumb.jpg.7a4aee7e5637606ce30c243a46dd0144.jpg  Ceaif2RUYAEeAfR.thumb.jpg.8a1917fdae511f77f797ed8effb557b8.jpg  Ceay4eYXIAAdSYk.thumb.jpg.3e5545b7c3ff183f77b4e1544b0e73b4.jpg  Cf8iRseWIAAb9jK.thumb.jpg.4bd6f16770f8517d5294893192ee3b1a.jpg

 

 

 

To było jedno, teraz drugie.

2. Ostatnio dostałam "zlecenie" z dnia na dzień, na narysowanie portretu na urodziny. Mojej drugiej BF mama miała urodziny i zostałam poproszona o narysowanie. Trochę ciężko było, bo tak wszystko nagle, jeszcze wkurzałam się o byle co i dostawałam swoich fobii. Było minęło, narysowałam, podobało mi się, mojej fb też, całej rodzince, a szczególnie mamie. Mission complete.

CiBUZiAXAAAfNC1.thumb.jpg.8ada48a71f25f21c38347b057c09ebcb.jpg

 

3. Ostatnio na artystycznych rysowałam obraz na konkurs z martwej natury, niestety nie pokażę wam efektu końcowego, ponieważ zapomniałam strzelić zdjęcia, z powodu frustracji jaka siedziała we mnie. Tell me, JAK MOŻNA OŻYWIĆ MARTWĄ NATURĘ???? ?????? ? Podejrzewam, że mój arcymistrz miał zły dzień, nevermind. Zostało wysłane i jestem już po fakcie, trudno.

((zdjęcia dodam w osobnym poście, ponieważ przekroczyłam limita))

 

Dziękuję wszystkim za uwagę, oglądajcie, komentujcie, krytykujcie. Ja idę przeboleć fakt braku Białorusi w finale Eurowizji, choć ten Ivan był naprawdę niezły, a sam też jest niezły. Legolas z Białorusi. ( ͡° ͜ ʖ ͡°)

 

Pozdrawiam. :)

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba jedynym komentarzem, jaki przychodzi mi do głowy, to stwierdzenie, że masz niesamowity talent i musisz go kształcić. Każdy portret został narysowany świetnie - Brian ma niesamowite oczy, drugi portret super włosy, w ogóle ty to potrafisz rysować włosy najlepiej z wielu ludzi, których znam ^^ Czekam na martwą naturę ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, „Evil Dildo” wprawia słuchacza w iście wielkanocny nastrój :") Reszty „Without You I'm Nothing” też słuchałaś, kochanie? „Without You I'm Nothing” to jedna z tych płyt, których słuchać absolutnie trzeba. „Without You I'm Nothing” jest życiem.

Chyba powtórzę za Lawendą: te oczy wyszły Ci przepięknie. I naprawdę wyglądają jak magiczne oczy księżniczki Molko. Wiem, co mówię, na oczach księżniczki Molko znam się aż za dobrze.

Oczy pani na drugim rysunku też wyglądają super. I jej brwi. Nie wiem, co jest w tych brwiach, że tak mi się podobają, ale kocham jej brwi. W ogóle to wszystko jest takie ładne, Lucy. Takie tak bardzo kompromitujące wszystkie koślawe ludziki, które bazgrolę na zeszytowych marginesach. Patrzę sobie teraz na Twoje portrety Marco i Podłogi z sierpnia 2014, niesamowicie się rozwinęłaś od tamtego czasu ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cienie genialnie wydobyte, oczy są niesamowite, rysunki lekkie ale wyraźne- brawo:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, „Evil Dildo” wprawia słuchacza w iście wielkanocny nastrój :") Reszty „Without You I'm Nothing” też słuchałaś, kochanie? „Without You I'm Nothing” to jedna z tych płyt, których słuchać absolutnie trzeba. „Without You I'm Nothing” jest życiem.

Chyba powtórzę za Lawendą: te oczy wyszły Ci przepięknie. I naprawdę wyglądają jak magiczne oczy księżniczki Molko. Wiem, co mówię, na oczach księżniczki Molko znam się aż za dobrze.

Oczy pani na drugim rysunku też wyglądają super. I jej brwi. Nie wiem, co jest w tych brwiach, że tak mi się podobają, ale kocham jej brwi. W ogóle to wszystko jest takie ładne, Lucy. Takie tak bardzo kompromitujące wszystkie koślawe ludziki, które bazgrolę na zeszytowych marginesach. Patrzę sobie teraz na Twoje portrety Marco i Podłogi z sierpnia 2014, niesamowicie się rozwinęłaś od tamtego czasu ^^

 

Oczywiście, że przesłuchałam całe Without you I'm nothing, jak i całej dyskografii. Jak się ma właśnie taką super, mega, hiper, duper fankę obok siebie, to nie da się nie przesłuchać. Evil Dildo to już dla mnie jakiś sentyment po ostatnim rysowaniu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, „Evil Dildo” wprawia słuchacza w iście wielkanocny nastrój :") Reszty „Without You I'm Nothing” też słuchałaś, kochanie? „Without You I'm Nothing” to jedna z tych płyt, których słuchać absolutnie trzeba. „Without You I'm Nothing” jest życiem.

Chyba powtórzę za Lawendą: te oczy wyszły Ci przepięknie. I naprawdę wyglądają jak magiczne oczy księżniczki Molko. Wiem, co mówię, na oczach księżniczki Molko znam się aż za dobrze.

Oczy pani na drugim rysunku też wyglądają super. I jej brwi. Nie wiem, co jest w tych brwiach, że tak mi się podobają, ale kocham jej brwi. W ogóle to wszystko jest takie ładne, Lucy. Takie tak bardzo kompromitujące wszystkie koślawe ludziki, które bazgrolę na zeszytowych marginesach. Patrzę sobie teraz na Twoje portrety Marco i Podłogi z sierpnia 2014, niesamowicie się rozwinęłaś od tamtego czasu ^^

 

Oczywiście, że przesłuchałam całe Without you I'm nothing, jak i całej dyskografii. Jak się ma właśnie taką super, mega, hiper, duper fankę obok siebie, to nie da się nie przesłuchać. Evil Dildo to już dla mnie jakiś sentyment po ostatnim rysowaniu. :D

*zaciera rączki* Haa, dobrze, dobrze. Wspaniale.

To teraz, skoro masz już pewne pojęcie o Plackach, popatrz na najpiękniejszy art z Molko i Olsdalem, jaki kiedykolwiek znalazłam w Internetach:

molsdal_by_yuyuart-d6gpygb.jpg

…Podoba Ci się? :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem od czego zacząć, ale zacznijmy od początku. 

  Najpierw pochwalę się z człowiekiem westchnień, czyli młody Johnny Depp z lat 90 (Ech młody, mądry i przystojny, zanim go sława, alkohol i narkotyki nie zjadły). Format a4, ółówki 2H, 5B, 6B, 7B. Zrobiony 26 maja.

Cmd01qSWEAEHExJ.thumb.jpg.cb856125aceeed6e3e8c9f34e39658cc.jpg

 

Teraz pójdę w anatomię człowieka. To są prace, które robiłam dla fizjoterapeuty, do którego chodziłam , kiedy miałam problemy z szyją. Model szkieleta "w większej części" i model prawej stopy z zewnętrznej i wewnętrznej strony. Obie prace robione ołówkami 2H, 2B i 3B. Format a4. Jedna praca została zrobiona 30 czerwca, a druga 27 lipca 

CmHRtfcXIAAa5d7.thumb.jpg.39229e67ba4011d9480bffbe7e659954.jpg       CoXcvLFWAAAA6qo.thumb.jpg.b18ed2fffd918d6923c3962f22d4a60b.jpg

 

Czas na najświeższe "dzieło", z którego jestem po prostu niesamowicie dumna i do dziś nie wierzę, że po prostu to zrobiłam. Przedstawiam wam Bjork z sesji do albumu Debut. Piosenkarkę, która wiele dla mnie znaczy oraz znaczą jej piosenki. Mogę jej stopy całować za jej twórczość, bo inaczej nie dam rady tego powiedzieć. Skrócony format a4. Ołówki 2H, 4B, 5B, 6B, 8B. Zrobiona 8 sieprnia.

14171856_1114217895321023_80079353_n.thumb.jpg.3f833cf83269a42f586ab0f342a6f8fa.jpg

 

Mogę się pochwalić również, że jestem w trakcie robienia portretu płaczącej Matyldy z Leona Zawodowca. Oczywiście ludzie uważają to za straszny wyraz twarz, but I don't care. :D

CqtInD0WAAAjDrO.thumb.jpg.00bb0b08c9bd407f78d8e60ab84f3910.jpg

.

.

.

Na tę chwilę to tyle. W następnym wątku przejdę do tematu kultury japońskiej, czyli anime, manga i moje pierwsze kroki w watercoloringu. Zdradzę wam sekret, że rysuję coś pod temat forum, ale to jeszcze nie czas by to poruszać. :)

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

ADFGHGKFHGKFGSHGF

Albo, jak ujęłaby to osoba na poziomie:

ADFGHGKFHGKFGSHGFAFDFSHS

Koszula Johnnego. Sweterek Bjork. To miejsce, w którym dłoń Bjork opiera się o jej policzek, a mały palec rzuca cień na twarz. W ogóle cała Bjork. Bjork mogłaby wyjść z tego obrazka i spokojnie robić za prawdziwą. Lucy, Lucy…

raw

…Keep it up. Jest super.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ADFGHGKFHGKFGSHGF

Albo, jak ujęłaby to osoba na poziomie:

ADFGHGKFHGKFGSHGFAFDFSHS

Koszula Johnnego. Sweterek Bjork. To miejsce, w którym dłoń Bjork opiera się o jej policzek, a mały palec rzuca cień na twarz. W ogóle cała Bjork. Bjork mogłaby wyjść z tego obrazka i spokojnie robić za prawdziwą. Lucy, Lucy…

raw

…Keep it up. Jest super.

 

Jeju, dziękuję Emi. :")

Uwierz mi, że nawet sama nie wiem jak zrobiłam tą koszulę u Deppa czy sweter u Björk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koszula Johnnego. Sweterek Bjork. To miejsce, w którym dłoń Bjork opiera się o jej policzek, a mały palec rzuca cień na twarz. W ogóle cała Bjork. Bjork mogłaby wyjść z tego obrazka i spokojnie robić za prawdziwą.

 

A ja dorzucę do tego jeszcze włosy Bjork i twarz Matyldy :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zdjęcie, z którego rysowałaś Johnny'ego jest jednym z moich ulubionych, rysunek wyszedł Ci znakomicie ♥ Pozostałe też są świetne, miło popatrzeć na taki talent :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.