Jump to content
Lucyfetka

"Masterpices" metalowej szatynki, czyli niby dzieła Lucyfetki :)

Recommended Posts

Po długiej przerwie wróciłam, ale szału ni ma. Tym razem to nie jest postać z Nightwisha, lecz sama moja ulubienica, Dita Von Teese. Nie wiem co nabrało mnie na nią, tak jakoś. Nie wiem dlaczego, ale wg mnie to nie miało być to, co chciałam. Niby w jakimś sensie jest to ładne, ale jakoś mnie to nie przekonuje do siebie. Może komuś to się podoba? :)

Pozdrawiam.

tumblr_nfte50WQt91sk9225o1_1280.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jejku piękna diva Dita. ♥ Wspaniały rysunek. :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było mnie tu sporo czasu, więc powracam. Wena złapała mnie w święta, więc szkoda byłoby ją nie wykorzystać. :)

Jako, że byłam ostatnio (ostatnio, pff w piątek :D ) na ostatniej części Hobbita, postanowiłam też z niego coś wynieść. Nie powiem, film był genialnie zrealizowany, ale nie trzyma kupy z książką. Wracając do tematu, to przedstawiam wam mojego Thorina Dębową Tarcze. Tym razem postawiłam na suche pastele w kredkach i zwykłych ołówkowych.

Komentujcie, hejtujcie, pochwalajcie, "róbta, co chceta".

Zjawię się wkrótce. :)

tumblr_nhamwoSqcA1sk9225o1_1280.jpg

P.S Przepraszam za zbyt jasne zdjęcie.

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładny. Znaczy, rysunek, nie Thorin, bo zachwytu nad jego urodą nie podzielam i nie rozumiem. Ale widać, że to on. Zdecydowanie thorinowate rysy twarzy, i ten nochal, najbardziej charakterystyczna rzecz w jego wyglądzie :happy: Włosy też fajnie wyszły.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszym momencie myślałem, że to jest Tony Kakko z Sonata Arctica :D, ale podoba mi się. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla Ja osobiście stawiam elfy i krasnoludy na pierwszym miejscu. :D

#Maciek Na samym początku tez myślałam, że zamiast Thorina narysowałam Tony'ego :)

 

Jak mówiłam, tak się stało, wróciłam z nowym dziełem :)

 

tumblr_nhb436Aqul1sk9225o1_1280.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

tumblr_mxs76b43ph1skxuggo1_250.gif

 

Masz bardzo prostą kreskę, ale taka, że na pierwszy rzut oka można poznać kto to taki. Od razu rozpoznałam Thorina, a tego pana powyżej, to już w ogóle. :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla Ja osobiście stawiam elfy i krasnoludy na pierwszym miejscu. :D

Ano, elfy to jak najbardziej :3 Oprócz fetyszu długich włosów mam jeszcze mały fetysik (chyba właśnie wynalazłam nowe słowo... podkreśla mi... No bo jak inaczej zdrobnić "fetysz"? Fetyszek? To też podkreśla, i brzmi gorzej. Ech, nvm. :>) szpiczastych uszu :3 No, może nie samych uszu, tylko tych, co takie uszy mają :3 Co prawda ci oni nie istnieją, ale who cares :3 A krasnoludy... No, Kili jest przystojny w filmie, ale on nie wygląda przesadnie krasnoludowato. I tak Legolas (w LOTRach, bo w Hobbitach wygląda starzej) i Aragorn wyglądali najlepiej, koniec, kropka :>

Lubię Twojego Thranduila. Chyba najlepiej wychodzą Ci twarze. On ma takie fajne oczyska *.*

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla Ja osobiście stawiam elfy i krasnoludy na pierwszym miejscu. :D

Ano, elfy to jak najbardziej :3 Oprócz fetyszu długich włosów mam jeszcze mały fetysik (chyba właśnie wynalazłam nowe słowo... podkreśla mi... No bo jak inaczej zdrobnić "fetysz"? Fetyszek? To też podkreśla, i brzmi gorzej. Ech, nvm. :>) szpiczastych uszu :3 No, może nie samych uszu, tylko tych, co takie uszy mają :3 Co prawda ci oni nie istnieją, ale who cares :3 A krasnoludy... No, Kili jest przystojny w filmie, ale on nie wygląda przesadnie krasnoludowato. I tak Legolas (w LOTRach, bo w Hobbitach wygląda starzej) i Aragorn wyglądali najlepiej, koniec, kropka :>

Lubię Twojego Thranduila. Chyba najlepiej wychodzą Ci twarze. On ma takie fajne oczyska *.*

Ach włosy :33333

Te krzaczaste brwi Thranduila, błagam no ♥

Legolas, Aragorn, Thranduil, Thorin, Kili i Fili-AHBSAGHADGHAFFADGAD :3

tumblr_inline_nh9ml3SSkr1t70fr9.gif

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Te krzaczaste brwi Thranduila, błagam no ♥

tumblr_inline_nh9ml3SSkr1t70fr9.gif

 

Swoją drogą ciekawi mnie jak on to zrobił, że ma blond włosy, ale ciemne brwi. Ja się pytam JAK? :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odwiedził Biedronkę i kupił to:

delia-henna-do-brwi-cream.jpg

 

Przepraszam, miałam nie pisać takich głupich rzeczy.

Więc napiszę, że postacie z Hobbita wyszły Ci bardzo dobrze, w ogóle jest progres. Podobają mi się twarze, ale nad ubraniami jeszcze bym trochę popracowała, tyle tylko, żeby nie było widać za mocno kresek. Ale generalnie super. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napiszę krótko i na temat. Na feriach naskrobałam Gandalfa, 75% mojego wolnego czasu niestety poświęciłam na na pracę z plastyki. Efekty wstawiam poniżej.

BARDZO PRZEPRASZAM za moje kolejne zaniedbanie na forum, jest mi ogromnie smutno, że nie jestem z wami na czasie.

tumblr_nk35pp54kf1sk9225o1_540.jpg

tumblr_njq5iid2l91sk9225o1_500.jpg

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twój Gandalf jest niesamowity! Widać olbrzymi postęp. :)

 

BARDZO PRZEPRASZAM za moje kolejne zaniedbanie na forum' date=' jest mi ogromnie smutno, że nie jestem z wami na czasie.[/quote']

Każdy z nas czasem potrzebuje odetchnąć, także nie przejmuj się tym. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, Gandalf jest świetny! Przede wszystkim linia włosów, tam gdzie "wychodzą" z głowy - bardzo płynne przejście, super! Dłoń bardzo ładnie wyszła, cały wyraz twarzy jest świetny, oczy ♥

Przyczepiłabym się tylko do tego środka czoła, wydaje mi się, że ta najbardziej wcinająca się część włosów jest trochę za daleko w prawo, ale ja muszę do czegoś się przyczepić, nie przejmuj się ;) Poza tym może mi się tylko wydawać, w końcu ja nie rysuję :P

Generalnie powiedziałabym, że postęp bardzo widoczny, udało ci się uchwycić ten gandalfowy blask w oczach i wyraz twarzy mówiący "wiem o takich rzeczach, o których wy nie macie pojęcia" ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, Gandalf jest świetny! Przede wszystkim linia włosów, tam gdzie "wychodzą" z głowy - bardzo płynne przejście, super! Dłoń bardzo ładnie wyszła, cały wyraz twarzy jest świetny, oczy ♥

Widzisz, Lucyfko, czyli nie tylko mi się tak podoba to miejsce, gdzie się zaczynają włosy. :happy: Już Ci to mówiłam, ale powtórzę jeszcze raz: Gandalf taki piękny ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gandalf jest absolutnie wspaniały! Zgadzam się z Adrianem, Twoje prace są dowodem na to, jak wielkie postępy można robić w stosunkowo krótkim czasie.

 

A w tym pierwszym dziele, tak się zastanawiam, te literki sama tworzyłaś czy na podstawie jakiejś czcionki czy w ogóle przerysowane? Bo z czymś mi się kojarzy. I ten dolny ornament jest świetny. Niby identyczny jak ten górny, ale jakoś bardziej mi się podoba. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

A w tym pierwszym dziele, tak się zastanawiam, te literki sama tworzyłaś czy na podstawie jakiejś czcionki czy w ogóle przerysowane? Bo z czymś mi się kojarzy. I ten dolny ornament jest świetny. Niby identyczny jak ten górny, ale jakoś bardziej mi się podoba. ^^

Znalazłam na internecie wzór czcionki i po prostu zrobiłam sobie screena strony. Przygotowałam sobie blok, ołówek i raz rysowałam i raz patrzyłam na literę. Moje nazwisko i imię ma razem 20 liter, więc całość zajęła mi około 2.5-3h.

tak btw, to Tolkienowska czcionka. :D

Resztę już sama robiłam, nie potrzebowałam do tego internetu. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A w tym pierwszym dziele, tak się zastanawiam, te literki sama tworzyłaś czy na podstawie jakiejś czcionki czy w ogóle przerysowane? Bo z czymś mi się kojarzy. I ten dolny ornament jest świetny. Niby identyczny jak ten górny, ale jakoś bardziej mi się podoba. ^^

Znalazłam na internecie wzór czcionki i po prostu zrobiłam sobie screena strony. Przygotowałam sobie blok, ołówek i raz rysowałam i raz patrzyłam na literę. Moje nazwisko i imię ma razem 20 liter, więc całość zajęła mi około 2.5-3h.

tak btw, to Tolkienowska czcionka. :D

Resztę już sama robiłam, nie potrzebowałam do tego internetu. xD

Hm. Rozumiem. Kiedyś tak robiłam z czymś podobnie, tylko nie pamiętam z czym. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na świętach postanowiłam coś naskrobać. Mimo, iż nie miałam zbytnio czasu, to i tak postanowiłam coś narysować. Zawsze jak mam jakieś wolne, to każdy da coś do nauki i to wcale nie mało. Może mi ktoś zarzucić, że ten portret nie jest taki jak Gandalf czy Thranduil, ale właśnie tak miało wyglądać. Cienie są mało widoczne na zdjęciu, ale jeśli chodzi o realistyczny widok, to jest ich więcej i bardziej je widać. Co ja się będę rozpisywać, przedstawiam wam moją ulubioną piosenkarkę, panią Lane Del Rey. Może komuś mogą do gustu nie wpaść jej utwory, ale mi naprawdę zakręciła w głowie jej twórczość. Słucham jej gdy mam takie gorsze dni, czy jak mam ochotę odpocząć od metalu. Naprawdę polecam każdemu jej ostatni album. :)

Pomyślałam ostatnio, czy by przypadkiem nie narysować coś związanego z ostatnim wydanym albumem NW, może narysować kolejnego członka zespołu. Może ktoś chciałby tu swój własny portret tu ujrzeć? :D Nie wiem jeszcze jaka wena do rysowania mi przyjdzie, "okaże się w praniu".

CB_CghVUkAAuhsG.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od razu poznałam, że to Lana :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyfetko - twoje prace są świetne, a najbardziej podoba mi się twój obrazek z Gandalfem. Mógłby być ilustracją do "Władcy Pierścieni" czy "Hobbita". :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoje rysunki są świetne! Od razu widać, że potrafisz i lubisz rysować!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, dzisiaj nie będę prezentować jakiegoś nowego "super dzieła", wręcz przeciwnie. Moje lenistwo zostało znokautowane chęcią pójścia zeskanować moich ostatnich portrecików. Przed skanem je jeszcze troszeczkę poprawiałam, żeby lepiej wyglądały. Sami zaraz zobaczycie efekty (wiem, że pani, która to skanowała strasznie się nimi podniecała, jej ^^).

Hmm... Mogłabym do tego wątku zacząć dodawać również zdjęcia, bo od czasu do czasu sobie tam coś popstrykam i wg mnie nawet też mi to wychodzi, czas pokaże. :)

BTW: Przepraszam, że nie dałam tego w załącznikach, ale nie chciało mi dodać, ale również dziękuję za dwa ostatnie komentarze tutaj. :,)

tumblr_np5ki9KDKA1sk9225o1_540.png

tumblr_np5ki9KDKA1sk9225o2_540.png

tumblr_np5ki9KDKA1sk9225o3_540.png

tumblr_np5ki9KDKA1sk9225o4_540.png

tumblr_np5ki9KDKA1sk9225o5_540.png

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszy to Gandalf i Thorin, zwłaszcza Thorin. Jego mina jest mega :) Marco jaka broda :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo podoba mi się taki delikatny sposób, w jaki prowadzisz kreski, i te subtelne kolory, które dobierasz. Oczywiście tam gdzie potrzeba jest mocniej, ale ogólnie te prace są takie "lekkie". Ładnie akcentujesz oczy, fajnie wychodzą włosy. Jest zachowane duże podobieństwo rysowanych postaci. Gandalf jak żywy! A i profil Torina bardzo zacny...Tylko nie wiem dlaczego portret Marco wydaje mi się niedokończony? Ale może mam tylko takie wrażenie:) Miło się ogląda Twoją galerię. Walcz z lenistwem;)! Kredki w dłoń i rysuj dalej! Czekam na nowe szkice!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.