Jump to content
Lucyfetka

"Masterpices" metalowej szatynki, czyli niby dzieła Lucyfetki :)

Recommended Posts

Witam gorąco po raz kolejny. Ostatnio podczas witania się napisałam, że rysuję. Utworzyłam wątek, w którym będę dodawać moje szkice rysunki. Chciałabym zobaczyć czy naprawdę ktoś zainteresuje się moją "sztuką". :)

Jestem teraz w Niemczech, więc moich wszystkich dzieł nie zobaczycie, ale gdy przyjadę na pewno ujrzą światło dzienne.

Dzisiaj chciałabym zaprezentować szkic okładki Once zespołu Nightwish.

Następną rzeczą jaką się zajmę to liderem mego ulubionego zespołu, Tuomasem. Potem zobaczę co się potoczy, ponieważ mam mój relax vacation time. :)

BunFu78CcAAVVrV.jpg.0f740021416f05def1cd9eb28340efc7.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piedestał Ci super wyszedł. :) Odnotowałem tylko błędy w anatomii samego anioła - ręce są zbyt chude i krótkie. Ćwicz, ćwicz bo widzę potencjał. :)

 

 

Ciekawi mnie też Twoja wizja Maestro. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piedestał Ci super wyszedł. :) Odnotowałem tylko błędy w anatomii samego anioła - ręce są zbyt chude i krótkie. Ćwicz, ćwicz bo widzę potencjał. :)

 

 

Ciekawi mnie też Twoja wizja Maestro. :)

 

Rysowałam to o godzinie 22 :) Może być coś nie tak, ale jakoś mnie wtedy wena nabrała na rysowanie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzymasz się raz nakreślonych linii, nie zostawiasz wolnych kresek, typowych dla szkiców. Szkoda, bo chociaż rysunek jest bardzo dobry, mógłby być o wiele lepszy, co więcej - szybciej by się go tworzyło. Poza tym, proponuję Ci - pobaw się nieco więcej cieniem, to doda nieco więcej naturalności. Dobrze byłoby też dopracować detale, np. palce u rąk - chociaż przy tak małym szkicu i tak świetnie wyszły. Tzn. te palce są na tyle małe, że niedociągnięcia widać przy powiększeniu, w naturze pewnie nie sposób je dostrzec.

 

Ale podoba mi się. ;) I też jestem ciekawa Tuo. On jest jedną z tych osób, których mi się nigdy nie udaje dobrze narysować... Ale nie przejmuję się tym, bo u mnie na ścianie wisi obrazek Tuo namalowany przez Sami (dostałam od niej na Święta♥). Może kiedyś mi się uda. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto czytał ten wątek wiedział, że następnym razem miałam rysować naszego Maestro. Odpuściłam, z powodu braku materiałów, musiałabym mieć ołòwki odpowiednie do rysowania, ale Tuo zostawiłam jako bonusik w Polsce. Może jak przyjadę narysuję najpierw holenderską podłogę. :D Pożyjemy, zobaczymy. :) Dobra, koniec owijania w bawełne i chcę ukazać moje kolejne dzieło. W piątek dostałam płytę Tuosia, gdzie jest inspiracja przygód sknerus McKwacza. Sama płyta tak mnie zainspirowała, że stwierdziłam narysować skneruska. :) Oto i jest:

1427656173_2014-08-1714_06.28-1.jpg.25947c7698c1f6abf81ce32770cf6bdb.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę progres, bo Sknerus wyszedł Ci super. :)

 

Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby rysować na gładkim papierze? Ten w kratkę rozprasza Twoją pracę na dziesiątki drobnych kwadracików.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postęp duży - albo po prostu się bardziej uparłaś. ;) Świetne! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim ulubieńcem w zespole jest pan Marco Hietala, przebija samego drugiego ulubieńca Tuomasa. Postanowiła dzisiaj zrobić alà projekt brodatego gitarzysty, ponieważ mam plany rysować członków zespołu w domu, dlatego rysuję na kartce w kratke drogi Adrianie. :)

Przyznaję się, że w realu ten rysunek o niebo lepiej wygląda niż na zdjęciu robionym burakiem. :)

2086336382_2014-08-1820_04.20-1.jpg.c927e3f6642666f312252e42f5c6eda9.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow. Naprawdę świetny dobór kolorów, cieniowanie... :) Chociaż oczy i usta nieco nie-Marcowe. ;) (Co wcale nie znaczy, że nie są ładne. Są - tylko nie jego).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie czekałam dłużej i postanowiłam przez mój eolny czas narysować podłogę. Tak piękne drewno i tym podobne, ale chodzi o holenderską podłogę, Floor Jansen. Mam mieszane uczucia, ponieważ niby to dobrze zrobiłam, a niby pogwałciłam urodę Floorki ołówkiem i innymi przyborami plastycznymi.

Oceńcie sami: :)

1961578782_2014-08-2218_53.36-1.jpg.c39eeffc26192edc19170cff514a17d9.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobna :D Chyba z nightwishowych to ten jest najbardziej realistyczny. Spojrzenie bardzo floorowate. Kontury nieco za gladkie ale tak ok.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie to piękne powiesiłbym sobie na ścianie. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry rysunek. Lewe oko i prawa brew (z punktu widzenia oglądającego) nieco zbyt wyraziste (w sensie, że mogłyby być cieńsze i mniej dokładne), ale i tak Floor bardzo podobna... i oczywiście ładna. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak kiedyś obiecałam, miałam narysować naszego maestro. Dotrzymałam słowa i równo punkt 8 zaczęłam rysować ulubieńca. Nie wiem jak wam się podoba, ale po prostu to jest najpiękniejsza rzecz jaką w życiu rysowałam, oczywiście według mnie. :) Chyba kupię sobie antyramę i go sobie oprawię. ♥

Proszę podziwajcie. :)

1918944112_2014-08-3111_36.24-1.jpg.2190fda8f9eafcc004c73062abc91e03.jpg

592639649_2014-08-3111_36.57-1.jpg.6ba671dddc00c7d0cf9ff19276530f2c.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest ładnie, ale muszę przyznać, że Twoje poprzednie tworki podobały mi się bardziej. ;) Szczęka i policzki nieco zbyt ostre, oczy jakieś inne, chyba za wysoko osadzone, kapelusz powinien być nieco niżej na czole. Ale jest dobrze. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez bardzo długi czas nic nie dodawałam i właśnie chciałam za to przeprosić, ale zaczął się rok szkolny, dużo obowiązków, nauki i słuchania Nightwisha czy innych zespołów na stres :D

Przez te 3,5 tygodnia miałam zero weny, zero, jedno wielkie ZERO. Próbowałam rysować, ale mi się po prostu nie udawało, nawet mój nauczyciel od plastyki stwierdził, że jestem jakby przygnębiona w rysowaniu.

Dzisiaj o godzinie 18:07 wróciłam do życia i tak jak mówiłam kiedyś na czacie (ci co byli na pewno wiedzą o czym mówię ;) ) zaczynam temat Imaginaerum. Jako, że mam plany na mój pokój (Chcę go ozdobić wywołanymi zdjęciami zórz polarnych jak i też moim rysunkami z serii imaginaerum, które zacznę robić)

Dzisiaj wam przedstawiam Marca Hietalę, mojego ulubieńca nr 1 (konkurencja Tuo XD). Na razie to jest szkic, jedynie tylko oczy są pomalowane. Ręka odpocznie, zjem coś i przygoda z kredkami, ołówkami będzie kontynuowana. :)

 

 

tumblr_ncirj0530s1sk9225o1_500.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszy twój rysunek jaki tu zaprezentowałaś! Mimo, że jeszcze nie skończony. Czekam niecierpliwie, żeby zobaczyć efekt końcowy :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucy, zapowiada się świetnie! Też myślę, że to będzie Twój najlepszy obrazek. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Finito. :)

Wszelakie poprawki będę jutro rano robić, na razie moja ręka musi odpocząć. :D

tumblr_nciwm1IvKJ1sk9225o1_500.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma takie fajne, groźne spojrzenie... Podoba mi się! :happy: I kocham tę brodę. :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne, bardzo dobre- oczy zbyt wyraziste jak na łagodne spojrzenie Marco, ale praca super:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.