Jump to content
Piotrek

Spotify

Recommended Posts

Ja bardzo lubię Spotify, od niedawna jestem użytkownikiem premium ale nie żałuję, bo naprawdę warto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bardzo lubię Spotify, od niedawna jestem użytkownikiem premium ale nie żałuję, bo naprawdę warto.

Mógłbyś opisać trochę bardziej szczegółowo swoje wrażenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto korzysta z radia na spotify? Macie playlistę, czy starą wersję "panelu kontrolnego"? Pomysł z playlistą spoko. Ale nie wiem, czy na stałe, bo kilka razy widziałem stary panel kontrolny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem premium przez miesiąc w telefonie. Pierwsze 30 dni jest za darmo, zrezygnowałem w 30. dniu i nic nie zapłaciłem. W wersji mobilnej to spora różnica, bo darmowa wersja na telefon jest koszmarna (nie można omijać utworów, tylko trzeba cały album słuchać itp.), podczas gdy na komputerze poza reklamami i jakością to w zasadzie to samo.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego zrezygnowałeś? :) Ja korzystam już od pół roku i bardzo sobie chwalę wersję premium. :) W końcu nie muszę "piracić" muzyki, tylko wszystko mam w zasięgu palca. Noooo prawie wszystko. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotify na przeglądarce w odtwarzaczu online + adblock to coś jakby wersja premium. Nie ma reklam, ani tych wyświetlanych na stronie, ani tych głosowych. Aplikacji Spotify na kompa nie używam, bo mój laptop jakoś się z nią nie lubi i wieszała się na suchej gałęzi (po upgrade do 10 też, także ten...), wolę odtwarzacz przeglądarkowy ::)

 

A Spotify na telefonie nie używam, więc szczerze niepotrzebna mi wersja premium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego zrezygnowałeś? :) Ja korzystam już od pół roku i bardzo sobie chwalę wersję premium. :) W końcu nie muszę "piracić" muzyki, tylko wszystko mam w zasięgu palca. Noooo prawie wszystko. ;)

 

Bo w moim przypadku nie jest mi ta wersja tak potrzebna. Na telefonie słucham mało, to co potrzebuję mam na karcie pamięci, a na kompie to i tak bez różnicy dla mnie (reklamy przeżyję, a jakość na głośniczkach komputerowych i tak jest nieodczuwalna).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi wyszedł Jon dlatego, że jestem... emo? What? xD Spotify, go home, you're drunk. Panic nie jest emo anymore, do your homework ::D

 

Przejrzałam resztę bohaterów. I niestety najwięcej pasuje mi w playliście.... Joffreya :v

 

 

GwVyx15.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.spotify-gameofthrones.com/

 

Ciekawa rzecz dla fanów Gry o tron - na podstawie słuchanych przez nas wykonawców, spotify znajduje postać o podobnym guście muzycznym ;)

Wyszedł mi Tormund :D

Jestem Dany.

Chyba za dużo popu słucham ostatnio.

6b9bDwe.jpg

Dostałam Bat for Lashes, Robyn & Royksopp, Imagine Dragons, Lorde, Yeah Yeah Yeahs, Się, Evanescence…

…ejejej, na tej playliście jest Warpaint! Aprobuję!

Co my tam jeszcze mamy…

Arya ma moją piosenkę Bikini Kill. I PJ Harvey. Drogo jest metalowcem, a Ned gustuje w klasykach.

Ojezu, Jaime słucha "I'm Too Sexy", "Just Can't Get Enough", "Not Gonna Get Us" i jakiegoś numeru Gunthera, który co prawda "Ding Dong Songiem" nie jest, ale i tak nie żyję XD

Hodora buja Pendulum i deadmau5, spoko.

A Joffowi dali do słuchania całe dumne emo trinity. 

Dlaczego słucham party-hard playlisty Hodora. Halp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie Daenerys. Lubię jej playlistę ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zauważyłem, że Spotify dodało opcję "koncerty". Jak na razie są braki bo nie ma Polski w rozpisce Epiki ani Tarji, ale może z czasem poprawią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotify aktualizowało aplikację webową i... wydaje mi się, że została mocno okrojona. Nie widzę propozycji utworów i nie działa mi scrobblowanie do last.fm.

Propozycje nowych utworów chyba będą teraz wysyłane na maila (tyle się domyśliłem przeszukując ustawienia).

 

Szkoda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scobblowanie nie działa? Mam nadzieję że to przejściowe. Obecnie zdecydowana większość moich odtworzeń na laście pochodzi ze spotify.

 

Od środy mam problemy z laptopem, więc nie doświadczyłem jeszcze tych kłopotów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Spotifie nic nie działa ,mam łyse konto ,sprawdź Piotrek podpięcie spotifa pod Last ,u mnie nie ma ani Radia ani zapisanych wykonawców ,po prostu nic ,mam nadzieje że to wróci po cholerę to zmieniali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie nic nie sprawdzę, bo nie mam dostępu do swojego lapka. Mam nadzieję, że nie ograniczą możliwości scrobblowania dla darmowych kont.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o aplikację w przeglądarce (z niej korzystam). Możliwe, że ta do instalowania działa ok.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aplikacja desktopowa na komputerze, jak również aplikacja mobilna na telefonie - obie działają bez zarzutu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobno w niektórych wersjach Spotify można włączyć wyświetlanie tekstu każdego utworu? W mojej nie, bo akurat używam takiej z czasów drugiej wojny punickiej, bez żadnych aktualizacji. Niemniej ciekaw jestem, czy ktoś to testował?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś przypadkowo nacisnęłam tą opcję na telefonie, ale nie pamiętam gdzie, co i jak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak to wygląda z scroblowaniem na Webowej wersji ? jak tam na normalnym koncie podpiąć scrobel do Last fm ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobno w niektórych wersjach Spotify można włączyć wyświetlanie tekstu każdego utworu? W mojej nie, bo akurat używam takiej z czasów drugiej wojny punickiej, bez żadnych aktualizacji. Niemniej ciekaw jestem, czy ktoś to testował?

Miałem kiedyś tę opcję (używam darmowej wersji na laptopie), ale w pewnym momencie zniknęła, nawet nie zauważyłem kiedy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.