Jump to content
Piotrek

Spotify

Recommended Posts

U mnie reklamy pojawiają się rzadko, mniej więcej co 7 utworów, zazwyczaj dotyczą przejścia na wersję premium, chociaż zdarzyły mi się kiedyś fińskie, hiszpańskie i angielskie reklamy xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie też są z reguły stosunkowo rzadko, ale dzisiaj jak słuchałam Frou Frou coś im odpierniczyło i były co chwila, po dwie... Ostatnio z uporem maniaka zapraszają mnie na jakiś festiwal muzyki elektronicznej. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie też są z reguły stosunkowo rzadko, ale dzisiaj jak słuchałam Frou Frou coś im odpierniczyło i były co chwila, po dwie... Ostatnio z uporem maniaka zapraszają mnie na jakiś festiwal muzyki elektronicznej. :>

 

Haha mnie jeszcze nigdzie nie zapraszali, zazwyczaj mam te reklamy o przejściu na premium... W sumie nie przypominam sobie innych... Jak korzystałam ze Spotify w UK to często miałam inne reklamy, jakiś serwisów internetowych itp... A teraz tylko premium :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wkurzyłam się. Z tego co pamiętam, to dawniej kiedy na Spotify szła reklama dało się ją ignorować poprzez wyciszenie dźwięku. Obecnie to już jest niemożliwe ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wkurzyłam się. Z tego co pamiętam' date=' to dawniej kiedy na Spotify szła reklama dało się ją ignorować poprzez wyciszenie dźwięku. Obecnie to już jest niemożliwe ;/ [/quote']

 

Możesz wyciszyć, ale będziesz musiała jeszcze raz nacisnąć "play", bo przy wyciszaniu reklama jest pauzowana.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co oni zrobili z opcją odkrywaj, jaka lipa, nic tylko to co znane, tylko pop, a odkrywaj zeszło na sam koniec. Lubie część tych utworów z popu, ale to jest chamstwo.

Znalazłem buga, na reklamy. Po kliknięciu w karcie odkrywaj na 4 utworze reklama już nie gra, tylko piosenka.

I gdzie jest wersja na 64 bity.

 

edit 11 marca

nowe wersja interfejsu to jakaś katastrofa, przyda się na wysokiej rozdzielczości ekrany.

i jeszcze poprzestawiane, do kitu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzięło mnie dziś na najtłiszowe sentymenty, to może się podzielę z wami moim odkryciem na spotifaj (jakoś odruchowo pomyślałam o tym forum^^ )okazało się, że na spotify jest i Oceanborn i CC i Once... na profilu Nuclear Blast.

 

[spotify]spotify:user:nuclearblastrecords:playlist:1edvdW28zneHmKJ5tFPlBP[/spotify]

 

 

@Ancient, zawsze możesz wrócić do wcześniejszej wersji spotify, ja obecnie używam 0.9.26 czyli tej przed tą brzydką zmianą i jest ok ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam ze Spotify od kilku lat i do reklam zdążyłam się już przyzwyczaić, mają w swojej ofercie jeśli chodzi o NW najwięcej udostępnionych albumów w porównaniu np z Deezer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotify kilka lat, ja mam tylko chyba od paru miesięcy. Deezer jest okropny za dużo reklam jak tam byłem ostatnio.

Lasta nie wiele korzystałem, ale fajny jest bo jest bardziej przejrzysty. Bo spotify to głównie tylko program i nie wiele można zobaczyć u ziomków. Ale Spotify jest łatwy by go mieć na kompie i mniej kosztowny. A po za nim Jango jest fajne, choć łatwiej tam radio odkrywać niż, znaleźć coś konkretnego.

Last.fm Spotify i Jango to dla mnie spoko mieszanka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Jango nigdy nie korzystałam nawet nie znam programu ale z tego co widzę jest tylko w języku angielskim i nie ma aplikacji na kompa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety Spotify znowu szwankuje, ponieważ ciągle wysiada skrzynka wiadomości. Już nie mówię o znikaniu płyt. Jednak mimo tych "niedogodności" na razie nie znalazłem lepszej alternatywy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wydawało mi się że szybciej chodzi, ale wyszukiwanie długo się ładuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy komuś jeszcze się zepsuła aplikacja Spotify? W sensie, że nie uruchamia się po naciśnięciu, nawet odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie dały...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uruchamiało mi się dziś wyjątkowo długo, ale działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aplikacja Spotify od jakiegoś czasu bardzo wolno działa. Do tego usunęli wyszukiwanie plików lokalnych... Szkoda, bo ta funkcja była bardzo przydatna.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okazało się, że to wina którejś aktualizacji, musiałem poszukać w necie jakiś starszych wersji aplikacji. Jakby komuś coś przestało działać, to tutaj jest spory wybór poprzednich wersji, wystarczy wybrać.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh ten spotify, czasem wczytuje szybko. Ale ostatnio długo się wczytują wyniki wyszukiwania. Może to wina neta? Nie wiem, ale czekam na kolejną aktualizację. Jak będę miał neta to sobie po testuje spotify.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AC/DC złamało się w sprawie streamingu. Chyba ostatnia z tych znaczących rockowych grup, której nie było na Spotify.

www.antyradio.pl/Newsy/Rock-News/21-albumow-ACDC-dostepnych-w-streamingu-3303

 

 

p.s nie licząc oczywiście King Crimson, ale oni nawet zdjęcia profilowe na laście chcieli usunąć i nie pozwalali robić fotek czy nagrywać czegoś na koncertach czy podczas wywiadów, więc tym bardziej nie udostępnią muzyki w sieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta się jakoś wyłączyć aktualizacje , bo dwie ostatnie u mnie na komputerze w ogóle nie działają , a zawsze po uruchomieniu się same instalują a ja od nowo muszę starą wersje instalować .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, ale ja średnio co 3-4 dni muszę na nowo instalować Spotify (bo nic się nie dzieje po kliknięciu na ikonkę). Podejrzewam, że to może być właśnie przez aktualizacje. Jedno jest pewne wersje powyżej 1.0 nie działają na starych Windowsach w ogóle.

 

Przy okazji, pojawiła się na spoti najbardziej denerwująca reklama ever i jedyna fajna reklama jak na razie (jeśli w ogóle reklama może być fajna :P). Ta pierwsza to oczywiście koty grające w ping -ponga, o żesz..:dodgy: .A druga to niejaki Brian Johnson i śp. Bon Scott śpiewający, że oni wracają w czerni albo są na autostradzie do piekła :D. Oczywiście nawet taka reklama też przeszkadza słuchać muzyki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotify mile mnie zaskoczyło playlistą "Odkryj w tym tygodniu", bardzo fajna rzecz, tylko jest na niej jedynie 30 utworów, czyli słuchania na kawałek wieczoru, a playlista jest aktualizowana w każdy poniedziałek. Chociaż to może daje czas na ogarnięcie innych utworów wykonawców, którzy nam się spodobali ;) Poza tym, przydałaby się jakaś opcja umożliwiająca blokowanie zespołów/utworów, których nie chcemy słuchać, mam nadzieję, że coś takiego wprowadzą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łatwiej by było wywalić niektóre opcje. Ale w radiu jest blokada utworów. Najlepsze jest to, że opcja "Odkrywaj" jeszcze działa, choć słabiej niż wcześniej. A tak po za tym, muszę się przerzucić na spotify, bo za dużo mam propozycji metalowych :D A reszty gatunków malutko :/ Bo tylko tam na szybkiego znalazłem danego wykonawce i zaskroblowałem :) Gdyby interfejs był taki jak w WMP, to by nie było dla mnie problemu :) I jakby nie mulił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotify jak dla mnie jest najlepsze. A przerobiłem chyba już wszystkie serwisy streamingowe. Szkoda tylko, że u niektórych wykonawców są takie braki w dyskografiach. No i pierwszego albumu Nightwish też próżno tu szukać. :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zwróciłem uwagi, ale na Spotify już od jakiegoś czasu jest EFMB całe (nawet 2CD), tym samym cała dyskografia NW już tam jest, za wyjątkiem AFF.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.