Jump to content
Nightfall

Włosy

Recommended Posts

Anulka - przed suszeniem spryskaj jakimś preparatem chroniącym włosy przed temperaturą ;) Do niedawna używałam Joanna Proffessional - Spray Wygładzający do prostowania włosów (przy suszeniu też się sprawdza), teraz zaopatryłam się w Schwarzkopf Proffessional OSIS+ Flatliner sleek - jest dość drogi, ale warty swej ceny. Chroni przed temperaturą do 200 stopni! I świetnie wygładza ;)

 

Myślę, że ten od Joanny będzie wystarczający przy prostowaniu na szczotce ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, jak taki spray termo używam już od dawna. Mam taki profesjonalny Welli, kupiłam w sklepie "fryzjerskim". Poleciła mi to moja fryzjerka, a mam do niej zaufanie. Chodzę do niej od 15 lat. Ona dobrze zna moje włosy..tylko nieraz muszę uciekać przed nożyczkami, bo rada za każdym farbowaniem podcinać końcówki a mi tak szkoda;)..Wiem, że chce dobrze. Ale naprawdę pasemka robi super i włosy nie są wcale tak zniszczone..No a na co dzień muszę zadbać o nie sama, zwłaszcza, że teraz jeszcze wyczodzą..;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fryzjerzy lubią podcinać końcówki, a i ludzie twierdzą, że to "wzmacnia włosy". Ja się z tym nie zgadzam. Wyznaję zasadę - albo zapuszczam, albo obcinam. I to się w moim przypadku sprawdziło ;) włosy rosły szybko, końcówki były zniszczone, ale to nie szkodzi, długość mi to wynagrodziła :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odżywka Henna Wax, o której pisałam wcześniej, nie wysusza włosów. Szczerze? Rzadko patrzę na składy odżywek czy szamponów, raczej wszystko po prostu testuję na sobie.

 

Nie miałam na myśli odżywki, tylko typową hennę - taką, którą kupuje się w proszku i namacza w wodzie :)

 

Chodzę do niej od 15 lat. Ona dobrze zna moje włosy..tylko nieraz muszę uciekać przed nożyczkami, bo rada za każdym farbowaniem podcinać końcówki a mi tak szkoda.

 

Ej, nie podcinaj za każdym razem, jeśli chcesz zapuścić to rób to tylko wtedy, jak końcówki są naprawdę zniszczone :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odżywka Henna Wax, o której pisałam wcześniej, nie wysusza włosów. Szczerze? Rzadko patrzę na składy odżywek czy szamponów, raczej wszystko po prostu testuję na sobie.

 

Nie miałam na myśli odżywki, tylko typową hennę - taką, którą kupuje się w proszku i namacza w wodzie :)

 

Chodzę do niej od 15 lat. Ona dobrze zna moje włosy..tylko nieraz muszę uciekać przed nożyczkami, bo rada za każdym farbowaniem podcinać końcówki a mi tak szkoda.

 

Ej, nie podcinaj za każdym razem, jeśli chcesz zapuścić to rób to tylko wtedy, jak końcówki są naprawdę zniszczone :D

I tak robię Night! Moja fryzjerka o tym wie i nic nie zrobi wbrew mojej woli:) Nie podcinałam już dawno...i narazie twardo zapuszczam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego moje włosy WYMAGAJĄ prostowania oraz dowód na to o ile lepiej wyglądają wyprostowane :D

4DX5MTV.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam to szczęście, że mi się plączą, ale jak je rozczeszę, to mam gorzej, jeśli ktoś jest głodny wrażeń, no pokarzę ten szalony efekt :D

Szczotkuje je od razu po myciu, żeby zostały ładnie "przygniecione". A najwyżej je sobie wiąże, na węzeł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOOOOW! Evi, ale w pierwszej wersji ten artystyczny nieład wygląda zajebiście:)! Gdybyś była ruda to normalnie jak Johanna Kurkela na jednym z występów;)! Podobny fryz miała, no może jeszcze bardziej nastroszony...Masz pociągłą twarz, więc prostując jeszcze bardziej ją wydłużasz. Ale i tak wyglądasz pięknie!! Śliczny masz ten blond. Beauty:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepsze bez prostowania, bo mają mega objętość :D

 

Oj. Ja właśnie tego nie lubię :D Ale każdemu się podoba co innego w końcu :P Jak nie prostuję, to nie mogę nawet sobie włosów palcami przeczesać, bo się plączą, a po prostowaniu są takie... fajnie ciężkie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, świetnie Ci w takich rozczochranych! :D Ja osobiście nie cierpię prostownicy ani suszarek, używać ich to dla mnie największa kara :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, świetnie Ci w takich rozczochranych! :D Ja osobiście nie cierpię prostownicy ani suszarek, używać ich to dla mnie największa kara :D

 

Suszarki też nie lubię, ale przy dłuższych włosach byłam na nią skazana. Teraz jestem skazana na prostownicę, ale przynajmniej już nie suszę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, świetnie Ci w takich rozczochranych! :D Ja osobiście nie cierpię prostownicy ani suszarek, używać ich to dla mnie największa kara :D

 

Nom Prostownica, niet, jak już trza to ta suszarka. Ale fakt kara

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOOOOW! Evi, ale w pierwszej wersji ten artystyczny nieład wygląda zajebiście:)! Gdybyś była ruda to normalnie jak Johanna Kurkela na jednym z występów;)! Podobny fryz miała, no może jeszcze bardziej nastroszony...Masz pociągłą twarz, więc prostując jeszcze bardziej ją wydłużasz. Ale i tak wyglądasz pięknie!! Śliczny masz ten blond. Beauty:)

 

Anulka, kocham Cię za to porównanie do Joasi. ♥

Btw. coś w tym jest.^^ (Chociaż ona teraz też raczej ma takie proste...)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ślicznie Ci w tym "nieładzie" :) Zwłaszcza na prawym górnym zdjęciu. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam pokazać mój nowy czarny kolor, ale na razie znalazłam zdjęcia z czasów, kiedy to czerwony nie był jeszcze sprany - w pełnej okazałości :D

 

Jak zrobię jakieś porządne zdjęcie w czarnych, to wrzucę :) Proszę nie zwracać uwagi na mojego derpface'a, na włos proszę patrzeć! :D

 

q6j6b9k7l3ra.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rok temu, jak sobie zrobiłam mój cudowny blond, miałam w planie po kilku miesiącach zrobić sobie rudy lub czerwony, a później wrócić do swojego brązu. Jak widać nie wyszło. I za szybko nie zrealizuję tego planu - uwielbiam mój blond :D

A twoja czerwień świetna! Zawsze mi się podobały takie wyraziste kolory włosów. Tylko właśnie mają one tą ogromną wadę - szybko blakną :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też kiedyś chciałam blond (taki bardziej biały niż żółty, może taki trochę szary, mysi blond. :)), ale jak poczytałam sobie o dekoloryzacji, to mi się odechciało. Dlatego idę w ciemniejsze kolory :D

A poza tym, kiedy się ma ciemniejszy kolor włosów, to twarzy wydaje się bardzie wyraźna.

Mój naturalny to jest porażka, kolor twarzy jest tylko trochę jaśniejszy niż włosy, do tego włosy mają szary kolor, taki ciemny blond, jakby go ktoś wyprał i tak zostawił... ehh... Dobrze, że ktoś wymyślił farby do włosów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, gradient czy włosy ci się palą? :)

 

 

wlosy.jpg.0a9ac326c49c94882c9bb62d2abe1ad3.jpg - o to powód dla którego nie zostawiam włosów rozczesanych

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, gradient czy włosy ci się palą? :)

 

Tak, końcówki tylko są czerwone ;) Znaczy teraz to już 'były'. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też kiedyś chciałam blond (taki bardziej biały niż żółty, może taki trochę szary, mysi blond. :)), ale jak poczytałam sobie o dekoloryzacji, to mi się odechciało. Dlatego idę w ciemniejsze kolory :D

A poza tym, kiedy się ma ciemniejszy kolor włosów, to twarzy wydaje się bardzie wyraźna.

Mój naturalny to jest porażka, kolor twarzy jest tylko trochę jaśniejszy niż włosy, do tego włosy mają szary kolor, taki ciemny blond, jakby go ktoś wyprał i tak zostawił... ehh... Dobrze, że ktoś wymyślił farby do włosów :D

 

A co cię tak bardzo od dekoloryzacji odwiodło? :D

No ja idę w platynę, z każdą wizytą u fryzjera jestem coraz bliżej :D Moje marzenie:

gwen-stefani.jpeg

Ale niestety z mojego ciemnego koloru ciężko jest uzyskać coś takiego. Zwłaszcza, że zaczynałam od "domowych" sposobów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też kiedyś chciałam blond (taki bardziej biały niż żółty, może taki trochę szary, mysi blond. :)), ale jak poczytałam sobie o dekoloryzacji, to mi się odechciało. Dlatego idę w ciemniejsze kolory :D

A poza tym, kiedy się ma ciemniejszy kolor włosów, to twarzy wydaje się bardzie wyraźna.

Mój naturalny to jest porażka, kolor twarzy jest tylko trochę jaśniejszy niż włosy, do tego włosy mają szary kolor, taki ciemny blond, jakby go ktoś wyprał i tak zostawił... ehh... Dobrze, że ktoś wymyślił farby do włosów :D

 

A co cię tak bardzo od dekoloryzacji odwiodło? :D

 

Ano to, że jak to się już raz stanie, to potem, jak będę chciała z powrotem mój naturalny kolor włosów, to będę mogła sobie pomarzyć, poczekać ze trzy lata aż odrosną, a farbowane zdekoloryzowane ewentualnie upier..lić przy samej głowie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee tam, przesada :P Farbowałam kiedyś na różne kolory, między innymi czarny, i powrót do naturalnego koloru zajął mi kilka lat. Najpierw odrastały mi jakieś takie mysie, więc co jakiś czas podcinałam, póki nie pojawił się mój prawdziwy kolor. Każde farbowanie zmienia kolor włosów :P

Poza tym ja już chyba nie chcę wracać do mojego koloru. Nigdy xD

 

Ale nie polecam zmiany koloru na blond tylko dla zabawy. Odrosty są bardzo mocno widoczne, a ponoć nakładanie koloru na włosy potraktowane "wybielaczem" też nie jest proste - kolor dużo szybciej blaknie ;) (btw - dowiedziałam się o tym od mojej fryzjerki jakieś 2 miesiące temu. Jak zwykle w porę xD)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nom, może "bielacz" :D Takie jasne włosy bardzo ciekawe :) Evi, a jakieś metaliczne kolory? Nie musi być jasno, ale metalicznie będzie, srebrne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.