Jump to content
Nightfall

Enneagram

Recommended Posts

strasznie dużo tych pytań... chyba mi się nie chce na razie. ale może później, jak będę miała problem z zaśnięciem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie właśnie różne wyniki wychodzą, wczoraj (za drugim razem) wyszło mi: INFJ, może nie powinnam używać tego testu, jeśli mniej więcej wiem jak jest zbudowany...xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie właśnie różne wyniki wychodzą' date=' wczoraj (za drugim razem) wyszło mi: INFJ, może nie powinnam używać tego testu, jeśli mniej więcej wiem jak jest zbudowany...xD[/quote']

 

No, ale chyba różnice nie są jakieś drastyczne?

W którymś dodatku do charakterów był ten test bardziej rozbudowany i mi wyszło IXTP, a X dlatego, że akurat wyszła mi taka sama liczba pkt przy S i N xD

Poszukam go ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

5w4 Piątka ze skrzydłem cztery: 5w4 - "Obrazoburca"

Nie lubię takich testów, wynik całkowicie nie zgodny z moją osobą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaktuska ja lubię enneagram, dlatego że wynik wychodzi zgodny z prawdą.

 

No, ale chyba różnice nie są jakieś drastyczne?

 

Nie, nie są drastyczne ;) aczkolwiek w większości przypadków, rozpoznaję jaką cechę bada dane pytanie i obawiam się, że mogę odpowiadać w taki sposób, żeby uzyskać wynik, który mnie satysfakcjonuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matko i córko, od 16 lat mam do czynienia z testami badającymi rozmaite aspekty osobowości. Zabawne, że wiele z nich pozostaje stałych...

Pod enneagramem pozostaje mi się tylko podpisać, drugiego testu - przyznaję, nie robiłam. Głównie przez ten angielski, z którym mi tak średnio po drodze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ dlatego podałam link pod którym są przetłumaczone wszystkie pytania (wiadomo to nie to samo co adaptacja do polskich realiów ale pomaga) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

INFJ - po części się zgadza. poza kilkoma punktami. ale nawet całkiem niezły test ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

INFJ, ale bardziej pasuje do mnie enneagramowy opis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ dlatego podałam link pod którym są przetłumaczone wszystkie pytania (wiadomo to nie to samo co adaptacja do polskich realiów ale pomaga) :)

 

Wiem, niemniej odpowiedzi trzeba wklepywać w oryginał i zapewne w oryginale również odczytać wyniki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ - wklepywać trzeba, ale później wpisujesz wynik w google i opis możesz przeczytać również po polsku na innych stronach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

4w5 hm...Włóczęga trochę się zgadza szczególnie ten fragment: Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.

Ale ze słynnych ma Kurta Cobaina i Johnny Deppa ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

4w5 indywidualista - obserwator ^_^ Zgadza się w 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki tym testom, możemy zobaczyć jaka osobowość, przeważa wśród fanów symfonicznego metalu ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Bravo" 4w5, kurcze, lepsze niż horoskop w Bravo o.O

 

"Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman."

 

hell yes :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

5w4 ;-;

 

Słynne piątki ze skrzydłem cztery: Agatha Christie, Albert Einstein, George Lucas, David Lynch, Samuel Beckett, Stanley Kubrick, Stephen King, Freidrich Nietzsche.

 

;__;

 

Piątki to ludzie którzy wycofują się ze świata i żyją we własnym umyśle. Mogą być inteligentne, dalekowzroczne i posiadać dużą wiedzę, lub też mogą być oderwane od rzeczywistości, sknerowate i schizofreniczne.

 

lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Gdy kilka lat temu po przeczytaniu książki "Introwertyzm to zaleta" zrobiłam sobie ten test, wyszło mi 5w4. Nic się nie zmieniło. Opis prawie całkowiecie pasuje. Dalej jestem nadwrażliwą introwertyczką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.