Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

Zgadzam się z Paulą, Lumie ogólnie są spoczko, tylko ten design to mi się cholernie nie podoba, no chyba, że ktoś lubi te kafelki. Ja się tam po prostu gubię.

Co do iPhonów, to z tego co wiem, to nie mają wejścia na kart SD, tylko wybierasz sobie pojemność, np. 16, 64 czy 128 GB, oczywiście im większa pojemność, tym droższy. No i ogólnie ajfony to są drogie. Ale ładne.

Nic więcej się nie wypowiem, bo się za bardzo nie znam za bardzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki przedział cenowy Millę interesuje? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam LG G4c i w sumie nie narzekam, bo zdjęcia na insta robi dobre, tylko lubi łapać lagi. Dlatego lepiej za ten sam pieniądz kupić jakiegoś HTC. Miałam niezniszczalnego HTC One SV jako poprzedni telefon i bardzo dobrze nam razem było. Idealny na szybkie multitaskowanie i jeśli jesteś (jak ja) człowiekiem, którego wpienia, że musi poczekać 2 sekundy na reakcję telefonu. Reagował od razu, nawet po 4 latach używania, nie wieszał się, bateria była spoko i ogólnie nie miałam na co narzekać (a jestem dość wymagającym uzytkownikiem telefonów wszelakich :)) 

 

Dlatego polecam ogólnie HTC. Można dostać dobre HTC nawet za 600-800zł. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prośba o pomoc jest już nieaktualna, koniec końców wyszło tak, że znalazłam sobie w Internetach milusią Motorolę dla ubogich za jedyne cztery stówy i od piątku jestem jej dumną posiadaczką, tak że no. Ale macie ode mnie błyszczące jednorożcowe kiitos za odzew ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa jest taka, że mój uzdolniony artystycznie bestie zrobił fajny film o pierogach i przyszłam żebrać o lajki dla niego. Wszakże wszyscy lubią pierogi i animację poklatkową :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie! Przybywam do Was, aby prostacko żebrać o głosy. No dobra, może nie tak prostacko, bo jest na co głosować. Albo raczej na kogo.

To jest Bartek. Bartek jest inteligentny. Bartek będzie byznesmenem. Bartek opowiada mi o ekonomii, chociaż znam się na tym jak wieloryb na pieczarkach. Głosujcie na Bartka ♥

PS. Będziemy razem mieszkać od października, więc głosujcie, żebym nie musiała po nim sprzątać, ok? ;)

https://przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/331

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mamy na sali kogoś z Rybnika? Albo kogoś, kto ma pomocną rodzinę/znajomych w Rybniku? Jeśli jest ktoś taki, to prosiłabym o wiadomość i wyjaśnię, o co chodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy to odpowiedni wątek, ale potrzebuję się poradzić. Problem dotyczy wyborów studiów. Chciałam iść na zaoczne i podjąć pracę na tygodniu, jednakże oferta uczelni jeśli chodzi o studia zaoczne jest bardzo wąska. Najczęściej nie było tego co by mnie interesowało, a iść i trzy lata uczyć się czegoś na siłę nie ma sensu. Dużo osób, można by rzec doświadczonych, radzi mi iść na studia dzienne, doradzają mi dziennikarstwo, bo "lubię pisać". Na 99% powinnam zakwalifikować się do stypendium inwalidzkiego, więc moja mama mówi, że wtedy praca byłaby mi niepotrzebna, bo i tak dużo więcej raczej bym nie zarabiała. Dodatkowo chcę pójść do szkoły języków obcych i szlifować swój angielski. Niby pomysł dziennych studiów dziennikarskich nie jest głupi, a Wy jak myślicie? Sporo tu studentów, więc pomyślałam, że zapytam czy jest to sensowny plan. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie! Wie kto z was, dlaczego za każdym razem zapisując każde zdjęcie i plik na laptopa pokazuje mi się komunikat z napisem "Plik jest uszkodzony lub nieczytelny"? Wiecie jak to naprawić? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie takie rzeczy się zdarzają jak mam słabego neta ,albo go w ogóle nie mam ,po prostu zdjęcie nie ma siły żeby się załadować

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LucidDreamer nic na siłę. Sama powinnaś wybrać kierunek studiów, nie kieruj się tym co mówią ludzie. Ja poszłam na dziennikarstwo i bardzo się zawiodłam (ale absolutnie nie odradzam), a ponoć najlepsi dziennikarze nie kończą tego kierunku studiów ;)

Jeśli chodzi o pracę, to gdybym mogła jeszcze raz wybierać, to poszłabym równolegle do pracy. Jakiejkolwiek. Zawsze to jakieś doświadczenie, a bez niego trudno później jakąś robotę dostać ;) Fajną ofertą dla studentów jest np. praca promotora, u nas na hali większość promotorów to właśnie studenci i wszyscy sobie to chwalą ;)

Oczywiście zrobisz jak uważasz :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wy jak myślicie? Sporo tu studentów, więc pomyślałam, że zapytam czy jest to sensowny plan. :>

 

 

Ty musisz wybrać kierunek, który Ci odpowiada. Sporo osób lubiących pisać, czy czytać powieści idzie na dziennikarstwo albo polonistykę i później są duże rozczarowania. Poczytaj o tych kierunkach, które masz do wyboru i zastanów się co Ciebie najbardziej interesuje. Może jest jakiś kierunek, który chciałabyś wybrać, a nie oferuje go uczelnia, o której wspomniałaś? Co do trybu studiów, ja osobiście wybrałabym dzienne, ale i na dziennych i zaocznych można sobie dorabiać, w miarę zaplanować czas tak jak się potrzebuje.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

HELP! xd

Zapraszam wszystkich ludzi, którzy lubią gry komputerowe do wypełnienia kwestionariusza, jest on potrzebny do napisania mojej pracy magisterskiej.

 

https://goo.gl/forms/nGJyJ5x5g1A1Qyy72

 

Podany czas wypełniania to 30 minut, ale tak naprawdę idzie to dużo szybciej.

 

Jeśli macie jakichś znajomych gejmerów, którym możecie podlinkować moje badanie, to będę wdzięczna za pomoc :D

(jeśli znasz jakieś osoby, które lubią grać na komputerze i im go podeślesz, będę wdzięczna) Pozdrawiam! ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również wypełniłem. Powodzenia z pisaniem pracy :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za wypełnienie panowie ;) Mogę udostępnić wnioski, jak całość pracy będzie napisana i sprawdzona tzn jakoś w lipcu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak w temacie wspomnialem szukam nazwy piosenki z filmiku ktory wrzucam na koncu tego posta. Chodzi mi o muzyke ktora zaczyna sie w 18 minucie. Bardzo ale to bardzo mi zalezy na tym tytule. Jezeli ktoś zna to wrecz błagam o tytuł. Z gory dzieki i pozdro.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wie ktoś może, czemu tak jest, że Spotify czasem łączy razem albumy różnych zespołów, nazywających się tak samo? np HURT albo Persephone? Jest to dziwne i kłopotliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.