Jump to content
Nightfall

Mini zlot w Krakowie.

Recommended Posts

Cześć!

 

Pojawiła się propozycja zorganizowania mini-zlotu w Krakowie. Mini, dlatego że nie możemy dogadać się co do miasta odpowiedniego na zlot pod względem dogodnego dojazdu. Więc, pewnie głównie pojawią się osoby mieszkające w Krakowie lub w okolicach (ale wszyscy będą mile widziani).

 

Niech zainteresowane osoby podadzą propozycje dni, w które zlot mógłby się odbyć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi = Invi + Fik

Samej jej do KRK nie puszczę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm hmm, myślę, że powinnam dać radę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby to było np. 22.02, albo w tym tygodniu po 22, to bym była... Może nawet Paula by się dała wyciągnąć? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczynają się moje ferie :)

Bo od 15.02 będę jeździć jeszcze na matmę i mamy próby na Poznań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że próby, to wiem. Ale myślałam, że coś jeszcze się pod tym kryje. ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decyzję co do daty musi podjąć większość :) Dla mnie nie będzie problemu spotkać się z Wami w któryś weekend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda mam sesję i teoretycznie mnie stać to nie zjawię się :( na 51% zjawię się na zlocie w Poznaniu podczas koncertu WT .Mniej więcej od 13 planuję koczować :)

Jak porównam koszt to no sorry, ale Erfurt to wydatek 500zł a Poznań to jakieś 200 zł (z hotelem)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co prawda mam sesję i teoretycznie mnie stać to nie zjawię się :( na 51% zjawię się na zlocie w Poznaniu podczas koncertu WT .Mniej więcej od 13 planuję koczować :)

Jak porównam koszt to no sorry, ale Erfurt to wydatek 500zł a Poznań to jakieś 200 zł (z hotelem)

Dla Poznania założyłem osobny wątek. Ot dla porządku. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro niee... wróciłam dopiero co z ferii, jestem padnięta, a tu rodzinę oblecieć trzeba ;_; 28 chyba byłby ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylko że 28 to piątek ,to może 29 to sobota

 

Miśku, nie ma 29 :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Sobota 1 marca, godzina do ustalenia. Chciałabym zrobić listę chętnych osób, dopisujcie się :)

 

-Nightfall

-Invi

-Fik

-Dark

-NightwishAnka

-Pablito(?)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.