Jump to content
Nightfall

Galeria Nightfall

Recommended Posts

Galeria Nightfall...pfff, to brzmi jak obraza wszystkich galerii. Jednak będę konformistką i nazwę swój wątek tak samo jak poprzednicy ;)

 

Umieszczam kilka zdjęć i foto-manipulacji zrobionych przeze mnie. (rozdzielczość nieoryginalna)

 

 

455918b2d75e5fddcb59a06.jpg

 

tatramountainsbywerther.jpg

 

portraitofmyfriendiibyw.jpg

 

ironicsmileiibywerthers.jpg

 

butterflyxibywerthersyn.jpg

 

applebywerthersyndromd4.jpg

 

Możliwe, że coś jeszcze dodam ;) Liczę na szczere opinie!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa :O

 

Czekaj, napiszę coś, jak podniosę szczękę z podłogi...

 

 

 

Co to jest "foto-manipulacja"? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightfall, ciekawe pomysły, nie powiem:) Lubię oglądać różne zdjęcia i sposoby ich przekazu. Podobają mi się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co to jest "foto-manipulacja"? :P

To są po prostu przerobione zdjęcia. Na przykład na 3 całość jest czarno-biała podczas gdy oczy i kolczyki mają swój kolor. :)

 

Nieźle, Nightfall. :) Gdzie wyczaiłaś taki piękny górski widok i tego motyla? Dopisuję do listy "muszę zobaczyć przed śmiercią" :D.

 

Podoba mi się to, że bawisz się fotografowaniem i obróbką i szukasz najlepszej formy przekazu. Ciekaw jestem czym jeszcze nas zaskoczysz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

CO

TO

MA BYĆ?!!!

 

po obejrzeniu Twoich prac chyb a usunę swoją galerię...

 

Kobieto, jestes genialna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam za miłe słowa, to najlepsza motywacja do działania ;)

 

Nieźle' date=' Nightfall. :) Gdzie wyczaiłaś taki piękny górski widok i tego motyla? Dopisuję do listy "muszę zobaczyć przed śmiercią" :D.[/quote']

Góry to widok na Tatry ze schroniska niedaleko Morskiego Oka, a motylek oj bardzo daleko...;)

 

po obejrzeniu Twoich prac chyb a usunę swoją galerię...

Nawet nie próbuj, robisz bardzo ładne zdjęcia ludzi. Nie znam się na teorii fotografii - robię zdjęcia wg. uznania i czasem wyjdzie coś ciekawego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam sie jakiego aparatu uzywasz, ma niezla ostrosc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Anthurium jakże 'wymownie' się prezentuje;)

Nieźle, Beato :) Pewnie masz na co dzień z takimi do czynienia, że pamiętasz ich nazwę? :D

 

Zdjęcie cudowne, piękne uchwycone kolory... dobra robota ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jillian Używam Nikon D80/D3000, Niestety do tego pierwszego nie mam stałego dostępu ;)

 

Dziękuję za oświecenie mnie, bo nie miałam pojęcia jak nazywa się roślina.

I oczywiście dziękuję również za miłe słowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach, no tak, świetne nikony :) próbuję odłożyć kasę na jakąś profesjonalną lustrzankę, ale wiadomo jak to jest kiedy się studiuje ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten który mam jest dla amatorów. Jednak serdecznie go polecam (jak na moje ambicje, jest obecnie wystarczający) ;)

 

Oj, bardzo dobrze wiadomo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jillian Używam Nikon D80/D3000, Niestety do tego pierwszego nie mam stałego dostępu ;)

Oj, zazdroszczę:) Ja mam Nikona D100 i Coolpix'a (jak tak gdzieś na szybko i znienacka :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno w avie :P

 

A tak poza tym, to niespecjalnie jest czym: sam sprzęt jeszcze nie czyni z nikogo fotografa, niestety, inaczej już bym tu z 5 galerii założyła :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie nie mogę się dopatrzeć, co dokładnie jest w Twoim avie :)

 

Pewnie, że nie czyni. Ja nie uważam się za fotografa, tylko za osobę, która lubi robić zdjęcia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie nie mogę się dopatrzeć, co dokładnie jest w Twoim avie :)

Bo to jest taka wizja artystyczna, aczkolwiek zrobiona aparatem bez użycia jakiegokolwiek wspomagania, programów do korekcji etc. Żadnych przeróbek z wyjątkiem zmiany wielkości, żeby na av weszło :P

Ok, zdradzę "sekret", jak już jesteście tacy ciekawi: to są łodyżki róż w kryształowym wazonie :P

 

Pewnie, że nie czyni. Ja nie uważam się za fotografa, tylko za osobę, która lubi robić zdjęcia :)

 

Mówiłam o sobie :) Również tylko "lubię" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że lubienie tego, co się robi, jest dobrą drogą do sukcesu:)

Nie mówię, że od razu TRZEBA stać się mistrzem, ale ćwicząc z przyjemnością łatwiej o wyniki ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie gadaj! Z fotografią, jak ze wszystkim, łącznie z aktorstwem: zawsze można genialnym naturszczykiem :P

Patetycznie rzecz ujmując: serce wskaże drogę ;) Jak się lubi, co się robi, to już połowa sukcesu.

Ja kocham pisać, robić zdjęcia i parę innych rzeczy i robię to dla sportu - i to mnie cieszy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, wiadomo jeśli ktoś ma pasję i talent może zostać mistrzem w danej dziedzinie. Jednak potrzebna jest wiedza teoretyczna, żeby wiedzieć jak wykorzystać dostępne narzędzia. Na przykład, przy pisaniu trzeba znać podstawy gramatyki,a przy fotografowaniu wypadało by znać budowę aparatu...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to się mówi: Warto znać zasady by potem móc je łamać. :D

W ten sposób jesteśmy w stanie zrobić coś nowego, zaskakującego i przede wszystkim naszego. :)

 

Nightfall, prosim o kolejną porcję zdjęć. :) A margoQ niech się nie obija i również pokaże swą duszę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A margoQ niech się nie obija i również pokaże swą duszę. :)

 

Parafrazując: "Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię twego zwyrodnienia"? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.