Jump to content
Evi

Spotkanie Forumowe 2014

Recommended Posts

Rok 2013 powoli się kończy, więc myślę, że to dobry moment, żeby zacząć myśleć o zorganizowaniu zlotu w przyszłym roku :) Liczę na wasze propozycje odnośnie miejsca. Czasu jest jeszcze dużo, ale jeżeli mamy myśleć o organizacji czegoś bardziej konkretnego, to przydałoby się wiedzieć już dokładnie co i jak, w maju przynajmniej. Dlatego macie teraz pół roku na dyskusję o tym gdzie chcielibyście się spotkać. Wiadomo, że wszystko jeszcze 10 razy się pewnie pozmienia, ale tak wstępnie można zacząć o tym myśleć, nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o miejsce to ja bym poprosiła o Warszawę. U mnie inne miejsce nie wchodzi w grę. Oczywiście bezemnie zlot też się odbędzie, ale chciałabym tam być :D. Pozatym to prawie środek Polski i są najlepsze połączenia komunikacyjne ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warszawa i środek Polski :D nie no ;) jak już to Łódź ;)

A dojazd obecnie chyba do każdego dużego miasta jest okej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warszawa i środek Polski :D nie no ;) jak już to Łódź ;)

Dlatego napisałam "prawie" :P. Z Księżyca pewnie wygląda jak środek Polski.

 

A dojazd obecnie chyba do każdego dużego miasta jest okej :)

Not for me. Jam niepełnoletnia, nie dla mnie samotne, dalekie podróże.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie, to Wrocław byłby bardzo ok. I Kraków. Ale Krk już był, więc wątpię, żebysmy dwa razy w to samo miejsce jechali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie? wiemy już gdzie można załatwić w miarę tani nocleg na dość dobrym poziomie ;) to zawsze na plus, łatwiej jechać gdzieś, gdzie ma się już coś sprawdzonego. Gdyby na załatwianie było więcej czasu to można by pomyśleć o zapewnieniu jakiejś rozrywki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ejejejej, ja się nie zgadzam. Miało być w tym roku gdzieś bliżej środka, Kraków nie wchodzi w grę :P Proponuję Warszawę, ew. Łódź. Ale Warszawa byłaby dla mnie najlepsza. Oczywiście nie licząc Białegostoku, ale go nie będę proponować, bo to zadupie trochę i wszędzie stamtąd daleko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobaczymy gdzie będzie najwięcej chętnych. Oczywiście jeśli wybierzemy jakieś miasto, inne niż Kraków, to będzie potrzebny ktoś, najlepiej miejscowy, kto pomógłby w załatwianiu wszystkiego na miejscu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się na Warszawę. Ja mieszkam koło Kołobrzegu (mam tam ok. 30km), więc do Łodzi dosyć daleko, do Wawy jest sporo bliżej... Musiałbym jechać z Karlina do Szczecina i ze Szczecina do Wawy (musiałby ktoś po mnie wyjść, bo nie znam tego miasta... No i oczywiście bezwzględnie - nocleg).

 

Proponuję zrobić sondę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie tak, czy siak na zlotach raczej nie będzie, bo zamieszkuję odległą północ kraju i na południe jest mi wybitnie nie pod drodze. Zapewne większość forumowiczów mieszka gdzieś w centrum Polski. Chryja na tej odludnej północy; fanów jak na lekarstwo... a niby bliżej Finlandii. :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nie Kraków, ew. Łódź, to ja odpadam. Jestem uzależniona od rodziców i ich humorów, raczej nie liczę na podwiezienie mnie do Warszawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieszkam na dalekim południu więc dam rady gdzieś w tych okolicach kraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi najlepiej pasuje Warszawa ew. Łódź, ale jeśli będzie mi pasował termin to mogę i w każdy zakątek Polski dojechać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dalej niż do Bydgoszczy nie będzie mi się chciało jechać, więc na pewno się nie pojawię. :P Chociaż w sumie to Bydgoszcz też odpada, za brzydka dla mnie. xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie Kraków (ale było tam też planowany niezależny, mini-zlot dla ludzi z Krk i okolic, tyle że pomysł nie wypalił) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi najbardziej odpowiada Warszawa, mam tam siostrę. ;) Z Krakowem mogę próbować, Wrocławiem, Katowicami też... Ewentualnie Poznań. Ale wolałabym stolicę, większa szansa, że się rodzice zgodzą. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tu serio nikt nie mieszka na północy? Czuję się jak pustelnik na bardzo opuszczonej przez fanów wyspie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mieszkam na północy! I jakby tego było mało, to mieszkam całkiem niedaleko Ciebie. To co narzekasz? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kto jest z wlkp. jeżeli mogę wiedzieć? (O niiektórych wiem, ale możliwe, że nie o wszystkich) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tu serio nikt nie mieszka na północy? Czuję się jak pustelnik na bardzo opuszczonej przez fanów wyspie.

Ej, pustelniku, ja jestem z Podlasia, a północny wschód też się liczy, jak mniemam :-D Ju ar nat alołn ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Jest jakieś 5% procent szans, że się pojawię (chyba że coś mi się nagle zmieni w myśleniu), więc tego, co napiszę, można praktycznie nie brać pod uwagę. Warszawa, ewentualnie Toruń i Bydgoszcz. Nie wspominając o miastach na Podlasiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie, gdybysmy ogarnęli coś w Poznaniu w połowie marca, to byłabym :)) Ale to tylko parę dni i nie obiecuję, że udałoby mi się wyrwać choć na chwilę..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tu serio nikt nie mieszka na północy? Czuję się jak pustelnik na bardzo opuszczonej przez fanów wyspie.

 

Przepraszam bardzo, przecież napisałem iż do Kołobrzegu mam 30km, a Kołobrzeg (jak dobrze pamiętam :P) jest na północy :D

 

Mieszkam tu, gdzie ta czerwone kropeczka:

290px-Mapa_Karlino.PNG

 

Wszędzie daleko...

KARLINO%20W%20EUROPIE%20MAPA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.