Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

Tak, mam zainstalowaną i ona jakby nie działa :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A masz zainstalowaną też wtyczkę na kompie ? Bo ja mam i w WMP i na kompie jeszcze jedną

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz, chyba wiem w czym problem. U mnie na przykład, czasem wtyczka się po prostu wyłącza. Ale działa tylko, WMP po prostu nie ma jej aktywnej. W pasku menu kliknij Narzędzia >>> Dodatki typu plug-in >>> Last.fm Plugin i kliknij. Jeśli nie ma tak zwane znaku fajki, to znaczy, że wtyczka nie jest włączona. Jeśli się nie skrobluje, to przełącz utwór lub uruchom ponownie WMP.

 

Z tego co wiem, WMP nie ma samodzielnej wtyczki. Trzeba ją zainstalować.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Ancient! Nie miałam tej wtyczki zaznaczonej w WMP, teraz już działa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam: Simple Last.fm Scrobbler. Ewentualnie możesz pobrać program Meridian, który ma własną wtyczkę. Ale uprzedzam: wyłącz samodzielną wtyczkę, bo będziesz miał zdublowane scrobble.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mam tą wtyczke lecz nie jest taka super. Na symbianie miałem z odtwarzaczem, i szczegółowymi informacjami. Patrzyłem teraz na Meridiana w info nie jest napisane że scrobluje na Lasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WMP po zainstalowaniu Windowsa 10 się naprawił i działa - nawet współpracuje z wtyczką lasta. Jaaa, nareszcie mogę wrócić do scrobbli - zwłaszcza że nowożytny odtwarzacz, który miałam na 8.1 się znikł, bo nie zrobili jeszcze wersji dla 10. Miło. Nie będę się zastanawiać, z czego słuchać muzyki. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby wszystkim zrobili nowego lasta na siłę? No zgroza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgroza, zgroza. Emi ubolewa. Ubolewała już w temacie do narzekania, ale tu też może poubolewać, bo jest nad czym. Chlip. Moja ulubiona strona internetowa :[

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już ktoś mi pisał, więc jak dla mnie to wszędzie. Tak jak beta wyglądała, tak nowy last wygląda :/ Może coś zmienią później.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszędzie czytam, że nowa strona jest okropna, ale nikt nie pisze dlaczego tak uważa. Faktycznie nie wszystko działa, ale twórcy zapewniają, że to tymczasowe i przywrócą resztę opcji.

Mnie osobiście podoba się nowy wygląd, jest nowoczesny, nieszablonowy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie chyba najbardziej przeszkadza niemożność ustawienia biblioteki alfabetycznie, ciężko teraz będzie się poruszać po własnej bibliotece. Szkoda też, że zmniejszyli liczbę wyświetlanych wykonawców (z 8 na 5 przy ostatnio odtwarzanych). Na stronach wykonawców nie ma informacji, kto ze znajomych słucha itp. Takich rzeczy jest masa. Mam nadzieję, że to jakoś zostanie rozwiązane. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy wygląd pasuje do Windowsa 10. ♥ A stronę w sumie bardzo rzadko zaglądam, więc jakoś brak funkcji mi prawie nie przeszkadza. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam nie narzekam. Są pewne rzeczy, które trzeba poprawić, ale mam nadzieję, że to zostanie zrobione ;)

Ja nie płaczę za gifami i innymi rzeczami, nie używałam lasta jakoś często. W sumie służy mi on tylko do zbierania statystyk. Ale rozumiem, że może was to wkurzać, bo mnie też denerwowały takie drastyczne zmiany np. na myspace :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy komuś po tej zmianie też przestał działać scrobbler?? Mam na myśli ten last.fm scrobbler do różnych odtwarzaczy plików mp3 na kompie (winmap, wmp itp.) Bo ze spotify scrobbluje się wszystko ładnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta wtyczka do WMP dobija mnie. W sumie, to stary problem. Ale czasem jak włączę WMP, to wtyczka nie uruchamia się. Łatwo to przeoczyć i skrobelki przepadają (a ja tego nienawidzę!). Jedyne co pozostaje, to uruchamianie wtyczki poprzez program (pasek menu: narzędzia>>dodatki... i tak dalej) . Komuś się udało coś na to poradzić? Od tych zmian na stronce wtyczka zgłupiała, czasami się zacina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wróciło kilka dawnych funkcji. Ustawienie liczby ostatnich kawałków, a przede wszystkim liczby ostatnich artystów/albumów, można ustawić do 8, tak jak dawniej.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało mi się naprawić scrobbler i WMP! ♥ Sama, bez niczyjej pomocy - i zupełnie przypadkiem - odkryłam, że zapora systemowa blokowała mi dostęp do WMP. A jak już zadziałał, to jeszcze zainstalowałam na nowo scrobbler i teraz mam wreszcie coś więcej niż tylko Spotify (bo z Groove - taki WMP w wersji pro, dla Windowsa 10 - się nie dało scrobblować)...! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio zauważyłem, że wreszcie naprawili możliwość scrobblowania propozycji, biblioteki i i t. p. Dotychczas, po tym całym zamieszaniu, odtwarzała się tylko jedna piosenka, która na dodatek się nie zapisywała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To takie dziwne uczucie, kiedy klikasz na "obserwujący" i widzisz nicki, które nic ci nie mówią. Komu przeszkadzali "znajomi" dodawani za akceptacją? Już nie wspominam o całej grupie funkcji związanych ze znajomymi, które w ten sposób odeszły w niebyt...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komuś też wyskakuje ciągle info, że ma zweryfikować konto? (link oczywiście nie działa). W zasadzie tak mam odkąd posiadam dwa scrobblery, jeden ten, co miałem zawsze, a drugi na telefonie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.