Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

O wielu spośród tych wykonawców, których masz na liście możesz się wypowiedzieć na forum- a jak nie ma odpowiednich wątków, to zawsze można utworzyć.

O Nebelhexe założyłem jakiś czas temu, ale nikt nie pisze.

Victorians zacząłem słuchać dzięki postom na tym forum i bardzo mi się spodobało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matko, ile mam odtworzeń Nightwish na laście. :D

 

es6ecl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u mnie obecnie na szczycie 4 zespoły idą łeb w łeb:

Therion 836

Nightwish 833

Xandria 820

Epica 814

 

co jest wynikiem długotrwałej ofensywy Theriona w ciągu ostatnich miesięcy i Xandrii w ciągu ostatnich 2 tygodni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 tysi :D

to połowa moich wszystkich odsłuchań :D

 

Ja to zaszpanuje, jeśli nie macie telefonu ze skroblerem to was zakasuje :D

Muza 24 na dobę wraz ze skroblerem, jeśli mam dostęp do neta. :)

Uwaga licznik bije :P

 

A tak apropos last.fm na androna, u mnie się powtarzają czasem piosenki, ale odtwarzam je pojedynczo.

 

Czasomierz spoko, najsprawiedliwsza forma oceniania zainteresowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasomierz spoko, najsprawiedliwsza forma oceniania zainteresowania.

W sensie dodatku liczącego liczbę minut spędzonych na słuchaniu danego wykonawcy? No nie wiem czy taka najsprawiedliwsza ;) Co jeśli słuchasz wykonawcy seryjnie wypuszczającego dwudziestominutowe mamuty? Będziesz miał sporo minut nabitych, choćbyś nawet niewiele utworów odsłuchał ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tam widze w tym sens, bo przecież większość albumów to podzielone piosenki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To spojrzyj na to w ten sposób wolałbyś posłuchać 10 piosenek po 3 minuty czy 10 po 5 minut?

Albo ktoś zrobił dwa różne utwory, jeden 10 minut, drugi 4.

Ile mam czasu rozrywki :)

 

Jak dla mnie minuty jest warto liczyć.

Jak próbował coś napisać to ciężko jest dalej wymyślać, a takich małych rzeczy można narobić mnóstwo.

 

Kilkadziesiąt minut to jest wysiłek.

 

Tym bardziej, że spotykam albumy które widać wyraźnie że są jednym utworem który został pocięty na kawałki.

 

Ja tam nie widzę jakiejś niesprawiedliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przez ten błąd usunąłem sobie utwór z biblioteki przez przypadek eheh bo nie ogarnąłem jak się usuwa piosenki z ostatnich odtworzeń, ale już wiem :)

 

Ale ogarnąłem sytuację, bo każdy program zdolny do skroblowania, miał dodany skrobler u siebie.

Musiałem trochę poszperać w opcjach i wyłączyłem samodzielny skrobler by mi nie nasyłał piosenek. Tylko się zastanawiam nad tym czy mam go zostawić na telefonie czy usunąć. Bo może być tak że mi wywali opcje skroblowania z programów. No nic zrobię teścik i tyle.

 

Dziwi mnie to, że nie ma zabezpieczenia na takie pomyłki, ale cóż bywa.

 

I czekam na skrobler na jango, bo jak dotąd nie spotkałem lepszej aplikacji z radiem ( na podstawach wybranych piosenek czy wykonawców) na androida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To spojrzyj na to w ten sposób wolałbyś posłuchać 10 piosenek po 3 minuty czy 10 po 5 minut?

Albo ktoś zrobił dwa różne utwory, jeden 10 minut, drugi 4.

Ile mam czasu rozrywki :)

 

Jak dla mnie minuty jest warto liczyć.

Jak próbował coś napisać to ciężko jest dalej wymyślać, a takich małych rzeczy można narobić mnóstwo.

 

Kilkadziesiąt minut to jest wysiłek.

 

Tym bardziej, że spotykam albumy które widać wyraźnie że są jednym utworem który został pocięty na kawałki.

 

Ja tam nie widzę jakiejś niesprawiedliwości.

 

Właśnie wygenerowałem sobie takie zestawienie minutowe i porównuję ze standardowym. Obie listy są dość podobne, ale widać że artyści mający w dorobku dłuższe utwory są w czasowym zestawieniu notowani wyżej niż wynikałoby to z ilości zescrobblowanych utworów. Przykłady:

Moonsorrow - na klasycznej lastowej liście jest 32, a na "czasowej" 14

Ayreon - na klasycznej liście ma ponad 200 odtworzeń mniej niż After Forever, a na czasowej są bardzo blisko siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie, co jest trudniej zrobić 10 minut czy 4 minuty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze wiedzieć, że przelicznik minutowy znów działa (bo przez ostatni rok nie działał). Choć w sumie u mnie niewiele zmieni, najwyżej Devil Doll, który jest pewnie gdzieś w okolicach dwutysięcznej pozycji, wskoczy do top 50, bo mają prawie same godzinne kawałki :D. Zresztą zobaczę, jak będzie wyglądał na profilu po zainstalowaniu, bo nie chce, żeby reklamowanie DE tonęło w masie różnych dodatków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Last fm to bardzo przyjemne i użyteczne narzędzie. Zawdzięczam tej aplikacji poznanie wielu ciekawych zespołów. Korzystam często i namiętnie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponieważ te paski lastowe od dawna nie działają, więc jakby ktoś chciał to trafiłem na coś takiego. Do wyboru, do koloru, jak się ustawi jeden utwór to będzie jak pasek ;).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kornmanson112, zaprosił już Kostunio. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyglada na to, że tagcloud, czyli chmury z gatunkami padły na całym laście. Ciekawe, czy to przywrócą..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.