Jump to content
Scavenger

Narzekamy

Recommended Posts

Szczerze to już mam dość mojej szkoły. Wymagają od, tak to kiedyś powiedziałam "cuda na Kijów" (lećmy na Ukrainę :D ), a podstawy nawet nie umiemy. Pierdyliard sprawdzianów, zadań i innych rzeczy. Dzisiaj miałam tak ciężki sprawdzian, na który się uczyłam 2 tygodnie i mam nadzieję, że napisałam to na 4. W piątek mam kolejny sprawdzian z matematyki, a za tydzień w środę mamy sprawdzian z chemii. Moje życie kręci się wokół sprawdzianów. Miałam w przyszłym tygodniu przerabiać Pana Tadeusza, a połowa klasy nie przeczytała, więc po świętach. Mam tyle obowiązków na tej 2-tygodniowej przerwie świątecznej, że jakoś będę musiała sobie to podzielić. Miałam sobie wybrać liceum, które jest właśnie połączone z moim gimnazjum (a liceum to jest plastyczne), ale stwierdziłam, że nie chcę kolejne 3 lata spędzić w błocie, a ASP wcale nie trzeba mieć ukończonego liceum plastycznego, prawda? Ogólnie czuję, że strasznie zaniedbuję tą stronę, tyle co czytam na telefonie informacje. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

stwierdziłam, że nie chcę kolejne 3 lata spędzić w błocie, a ASP wcale nie trzeba mieć ukończonego liceum plastycznego, prawda?

 

ASP absolutnie leje na to jakie liceum się skończyło. Tylko trzeba im dać portfolio z rysunkami/obrazami, najlepiej w różnych technikach. I pójść na egzamin wstępny :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

stwierdziłam, że nie chcę kolejne 3 lata spędzić w błocie, a ASP wcale nie trzeba mieć ukończonego liceum plastycznego, prawda?

 

ASP absolutnie leje na to jakie liceum się skończyło. Tylko trzeba im dać portfolio z rysunkami/obrazami, najlepiej w różnych technikach. I pójść na egzamin wstępny :)

 

Dziękuję Sami. Już wiem wszystko, pójdę w ślady mojej mamy i pójdę do tego samego liceum co ona. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba od godziny, jak nie lepiej, zabieram się do prezentacji o solach. Rany, ależ mi się nie chce ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro mnie czeka okropne badanie gastroskopia.... ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czuję, że zawaliłam dzisiejszy test z pisania. Był ewidentnie zrobiony, żeby nas udupić i jeszcze gość się dziwi, że poprzedniej grupie słabo poszedł.. Grrrr. W ogóle może mi ktoś wyjaśnić, jaki jest sens robienia testu z pisania? Przecież pisząc eseje wszystko widać - czy znamy słownictwo, czy wiemy jaką strukturę powinien mieć akapit itp. No nie pojmuję... Stawianie teorii ponad praktyką? Mam nadzieję, że to żart :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lucyfetka

Gdy ja startowałem na ASP to słyszałem, że wolą ludzi z ogólniaków itp. zamiast z plastycznych. Podobno ci drudzy są mocno zmanierowani w swojej twórczości i to utrudnia współpracę. Ile w tym prawdy - nie powiem, ale coś w tym może być.

 

 

ASP absolutnie leje na to jakie liceum się skończyło. Tylko trzeba im dać portfolio z rysunkami/obrazami' date=' najlepiej w różnych technikach. I pójść na egzamin wstępny :) [/quote']

To prawda, szkoła jest najmniej ważna. Ich interesują głównie egzaminy. W Poznaniu teczki były wymagane, zdaje się, tylko na malarstwie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ASP absolutnie leje na to jakie liceum się skończyło. Tylko trzeba im dać portfolio z rysunkami/obrazami' date=' najlepiej w różnych technikach. I pójść na egzamin wstępny :) [/quote']

To prawda, szkoła jest najmniej ważna. Ich interesują głównie egzaminy. W Poznaniu teczki były wymagane, zdaje się, tylko na malarstwie.

 

Nie mam pojęcia jak jest z innymi kierunkami, bo czytałam tylko o malarstwie właśnie. Bo się poważnie zastanawiam nad drugim kierunkiem w przyszłym roku ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wkurza mnie ta strona. Jak się zaloguję to mam wersję mobilną a nie pełną i nie mogę wejść na pełną wersję. Wkurzające.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja nie cierpię mieć kataru ,łooooooooooooooo ,nos zatkany ,łeb mi pęka nic nie czuję ,już lepiej jak mnie gardło napinkala przynajmniej da się żyć

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wkurza mnie ta strona. Jak się zaloguję to mam wersję mobilną a nie pełną i nie mogę wejść na pełną wersję. Wkurzające.

Spróbuj kliknąć tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja nie cierpię mieć kataru ,łooooooooooooooo ,nos zatkany ,łeb mi pęka nic nie czuję ,już lepiej jak mnie gardło napinkala przynajmniej da się żyć

 

Znam to.. :< Jestem na najlepszej drodze, żeby się rozchorować prosto na zaliczenie z taksonomii. Yay.

Gardło najgorsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zepsułam bombkę. Zaczęłam ją malować brokatowym lakierem, patrzę, a tu spod mojej czerwonej farby nagle wyłazi styropian, głupi lakier. No więc to zamalowałam jeszcze jedną warstwą czerwonego i teraz wygląda tragicznie, w tym styropianie są takie paskudne dziury... Cała bombka gładka i taki brzydki, podziurawiony, ciemniejszy fragment. A była taka fajna, wzięłam od mamy ołowianą taśmę do witraży, owinęłam toto dookoła, wyszły takie pasy, pomalowałam akrylową "crimson red" farbą, i miał być na tym jeszcze brokat...

-__________________________________________________________-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wkurza mnie ta strona. Jak się zaloguję to mam wersję mobilną a nie pełną i nie mogę wejść na pełną wersję. Wkurzające.

Spróbuj kliknąć tutaj.

 

Niestety nic to nie daje. Jakoś się przyzwyczaję do tej wersji. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co, to jest za grudzień? Że na podwórku jest 12 stopni na plusie... Jak ja marze o minus piętnastu stopniach i o śniegu dużo śniegu...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy na forum zostajesz tylko ty i bot, to wiesz, że się zasiedziałeś... I że jest tak późno, że normalni ludzie dawno śpią. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na szczęście ja do normalnych nie należę :> Ileż to razy zostawałam sam na sam z tym naszym botem, rany...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W niedzielę zamówiłem kuriera. Odebrałem telefon w poniedziałek i umówiłem się na wtorek. Dzisiaj przyjechał!!! Nie było mnie w mieszkaniu i zostawił kartkę, że jestem nieobecny. Miały być prezenty na święta, a wcześniej ja przylecę do domu niż ta paczka !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu dziewczyny maja tak pokrecone w tych swoich glowach??

Napisalem do niej smsa o sobie Bo pytala mnie jak wygladam z wygladu I co robie I do ten pory nie uzyskalem odpowiedzi ja die pytam o co Kaman....? : O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu dziewczyny maja tak pokrecone w tych swoich glowach??

Napisalem do niej smsa o sobie Bo pytala mnie jak wygladam z wygladu I co robie I do ten pory nie uzyskalem odpowiedzi ja die pytam o co Kaman....? : O

 

Pewnie przeraziła ją ilość błędów w wiadomości. :huh:

Lucid... Błagam... Zlituj się nad tą nieszczęsną polszczyzną! Co Ci ona, biedaczka, wyrządziła, że tak ją krzywdzisz!

WARN!

 

Narzekam na niedziałające lampki choinkowe... do tego niedziałające jakoby z mojej winy chociaż nic im nie zrobiłam, a nie działały już w zeszłym roku, o czym nikt oczywiście poza mną nie pamięta. Narzekam też brak znajomych w rodzinnym mieście; a raczej brak możliwości spotkania się z nimi...

Człowiek jest w domu raz na kilka tygodni i z nikim spotkać się nie może... Ech...

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja narzekam na to że nie mam czasu nawet do lekarza pójść a czuje się masakrycznie. Od 5 nie śpię bo boli mnie ucho ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.