Jump to content
Scavenger

Narzekamy

Recommended Posts

Przyjaźnimy się już od trzech lat wiemy o sobie wszystko ostatnio zacząłem do niej czuć coś więcej ona zapewniała mi, to samo związaliśmy się, ale po dwóch tygodniach zmieniła zdanie i zerwała...

 

Ares, więc może nie czuła tego samego co Ty. Nie załamuj się.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę się dobić na stronę OKE i sprawdzić na ile procent zdałem maturę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwisz się Izzy? Przecież o północy serwery padły :D próbuj, moja przyjaciółka np. wstała sobie na 5 rano i sprawdziła.

 

Jak można mieć zakończenie tak długo? ;_; Czekam na Invi już od pół godziny... /Fik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde. Jeszcze chwila i sie dowiem, że zniszczyłem swoją przyszłość :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Dziwisz się Izzy? Przecież o północy serwery padły :D próbuj, moja przyjaciółka np. wstała sobie na 5 rano i sprawdziła.

 

OKE Łomża jest lepsze. Do 2:00 mieli przerwę techniczną. Wyniki na stronie pojawiły się około 8:00, gdy większość ludzi mieszkających poza miastem, gdzie się uczyli, była w drodze do szkół, bo świadectwa maturalne na ogół można było odbierać od 9:00-10:00, zależnie od szkoły.

 

Narzekam na Fika, który wprowadza ludzi w błąd, pisząc z konta Invidii oraz na kolegę, który tak się ucieszył ze swojego wyniku z biologii, że zadzwonił do mnie z prośbą o podanie jakichś ciekawych sposobów na zamordowanie CKE. Ogólnie bio-chemy są niezadowolone z wyników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzekam na kolegę, który tak się ucieszył ze swojego wyniku z biologii, że zadzwonił do mnie z prośbą o podanie jakichś ciekawych sposobów na zamordowanie CKE. Ogólnie bio-chemy są niezadowolone z wyników.

 

Fakt. Głównie przez to, że chemia była w tym roku trudna jak nigdy.

 

A ja dzisiaj siedziałam w kawiarni z moją przyjaciółką, studentką medycyny, i wyliczałyśmy na ile sposobów można zabić człowieka bez szczególnych narzędzi... Dziwne zabawy biolchemów i medyków..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja lubię czytać o seryjnych mordercach. Jesteśmy "odchyleni", cytując moją koleżankę, kochani forumowicze.

Narzekam, bo wczoraj słyszałam końcówkę trójkowej Listy Przebojów, jak wracaliśmy z tatą od okulisty, i na pierwszym miejscu od sześciu tygodni utrzymuje się jakiś jęcząco-smęcący utwór Artura Rojka. Nie ogarniam ludzkości ;____;

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzekam na to, że choroba nie ustępuję trzyma się gorączka nie mogę normalnie spać i wyglądam trochę jak zombie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieprzeczytane 19993

 

Wygląda na to, że forum nie jest na bieżąco same ze sobą. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kim jesteś Nightwish Pl? :)

 

Ja narzekam na chorobę nic nie ustępuję...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kim jesteś Nightwish Pl? :)

To jest nasz forumowy bot, który wita nowych użytkowników na forum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robię to po raz pierwszy od miesiąca. Uczę się. I to jest dziwne. A przecież to tylko teoria na prawko, nie może być trudne. Co nie przeszkadza mi mieć dziwnego przeczucia, że nie zdam.

teehee...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o teorię to najlepiej robić testy. Ja tak robiłem i nie miałem problemów, ze zdaniem egzaminu, a do książki otrzymanej od instruktora zajrzałem może ze dwa razy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też robię testy, zaczęłam wczoraj, dzisiaj też parę zrobiłam... Jakoś to będzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette mnie trochę rozczarowuje. Już nawet nie chodzi o to, że wrzuca na blog zdjęcia, które w zasadzie przedstawiają to samo np. te z siłowni. I chyba wrzuca wszystko bez zastanowienia . Jakby nie można było się ograniczyć do jednego lub dwóch zdjęć. Ale najbardziej przegięła z tym zdj. http://3.bp.blogspot.com/-BUp3FlV0X5I/U6sJ9wKF6AI/AAAAAAAATmI/Y05Cf2lvMto/s1600/2014-06-25+15.49.10.jpg Zrobiła je w toalecie i wrzuciła na bloga. Ja takich ludzi nie rozumiem. To jest obciach zamieszczać takie zdjęcia. Do tej pory kojarzyło mi się to z nierozgarniętymi nastolatkami, ale Anette nie ma 15 lat. Nie rozumiem jak można wrzucać na internet wszystko jak leci, to nie śmietnik. Dla mnie to bez sensu. Blog to jednak jest w pewnym sensie jej wizytówka. Nie spodziewałam się tego po niej; to jest przesada.

Poza tym pełno jest takich zdj w internecie i gorszych, nie wspominając o masie durnych komentarzy - to wszystko świadczy o tych ludziach. Jakby nie mieli rozumu, myśleli, że mogą robić wszystko co im do głowy przyjdzie i pisać co ślina na język przyniesie. Czyli tak ogólnie narzekam na to jak ludzie się zachowują i jacy są- to jakaś masakra - XXI wiek a ludzie jakby wcale nie mądrzejsi tylko wprost przeciwnie. (I nie chodzi tylko o te zdjęcia i internet, po prostu ogólnie).

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu, sama łazienka nie byłaby taka zła, gdyby nie ten bałagan... ;_;

 

Noga dalej mnie boli. ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anetka robi sobie selfie. To pSZykre .__.

A w ogóle to internet JEST śmietnikiem, Aniu. Niestety. To śmietnik, skarbiec i dom wariatów zarazem :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz tylko czekać aż Aneta nagra piosenkę w takim stylu....

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzekam na diabelnie wysoki próg i obrzydliwą popularność wybranych przeze mnie kierunków na studia. Jest szansa, że dostanę się z list rezerwowych, bo nie sądzę, bym dostała się w pierwszym naborze. :dodgy: Nie mam złych wyników z matury, a nawet bardzo dobre, a mimo to... no, cóż wszystko będzie zależało od tegorocznej frekwencji i progów punktowych kandydatów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz tylko czekać aż Aneta nagra piosenkę w takim stylu....

 

[video=youtube]

Eee, ten kawałek to jest ewidentne robienie sobie jaj z tej mody na samojebki. :>

Narzekam, bo mój internet wariuje. ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem tej fali hejtów na Sabaton...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie jest fala hejtów na Sabaton?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie w internecie i w prawdziwym życiu tego nie pojmuję, a Sabaton jest lepszy nawet od niby tej "wielkiej" Metalliki. Kiedyś pamiętam, jak wsiadłem do busa miałem muzykę na fulla ustawioną na słuchawkach wszystko było słychać leciał Sabaton jedni się zaczęli śmiać i specjalnie wyłączyłem i słyszałem co mówili "Zobacz patriota słucha Sabaton" .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.