Jump to content
Scavenger

Narzekamy

Recommended Posts

MUN mi zniszczył mózg. -.- Nie ogarniam rzeczywistości, boli mnie bark i nadgarstek. A mówią, że dyplomaci nie mają skąd mieć urazów fizycznych... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak rozpłakać się na widok kogoś, kogo się kocha i nie móc powiedzieć tej osobie nawet 'cześć', bo jest skończonym chamem ; (

Tak bardzo nóż w serce 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak rozpłakać się na widok kogoś, kogo się kocha i nie móc powiedzieć tej osobie nawet 'cześć', bo jest skończonym chamem ; (

Tak bardzo nóż w serce 3

 

Przeżywałam to cztery lata temu. Do dziś czuję się jak nic nie znaczący śmieć kiedy pomysle o nim...

;( Pocieszę Cię jednak. Z czasem będzie Cię to coraz mniej obchodziło, aż w końcu dojdziesz do stadium "prawie wyjebane" sprawdzając tylko raz na pół roku jego profil na fejsie czy czasem nie jest w związku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale wiesz, po latach, gdy już będziesz szczęśliwa, kochająca i kochana, to będziesz się uśmiechać do siebie w duchu wspominając to. Zobaczysz. A na razie... Cóż, życie musi czasem dokopać, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Trzymaj się, Nymph ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że z czasem mi trochę przejdzie, ale na pewno nie całkowicie ;x

Najlepsze, że jest przeciwieństwem mnie, całkowicie się różnimy, a i tak w nim coś widzę ...

Jest teraz w związku, wolał inną, niech się kurde tęczą obżygają nawzajem i niech żyją w tym smrodzie. Jak mógł mnie tak potraktować cham jeden?! Szczerze zaczynam wątpić w porządnych facetów, wszyscy to .. uje!

 

edit.

Dzięki za miłe słowa : )

Evi wydaje mi się, że nie będe, nawet nie mam nadzieji, ale trudno.

No i szkoda tylko, że cały czas kopie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że z czasem mi trochę przejdzie, ale na pewno nie całkowicie ;x

 

Przejdzie, Ju łil si. Zapytamy Cię za dwa lata, czy pamiętasz o tej sprawie ^^ Nie wiem co się dokładnie stało, ale skoro piszesz, że chamsko Cię potraktował, to lepiej dla Ciebie, że z nim nie jesteś. Nie martw się.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph, nie przejmuj się, skoro był takim chamem, że ma rzygać aż przez "ż" ;)

 

MUN - Model United Nations ♥ W sumie, już mi przeszło narzekanie na niego. Skompromitowałam się, ale jest prześmiesznie. Mogę ponarzekać za taką inną Paulę. Biedna ona z nami. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest taki... siatkarz chyba, Żygadło się nazywa. Może to przez niego, Nimf? XD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koniec kinomaniaka, a była tam Xena, Spartakus wszystkie części i Herkules jestem załamany. :( I miałem Hobbita Pustkowie Smauga oglądać :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koniec kinomaniaka, a była tam Xena, Spartakus wszystkie części i Herkules jestem załamany. :( I miałem Hobbita Pustkowie Smauga oglądać :(

 

No nieeee...... żałoba [*]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinomaniaka nie ma? Co? Jak? Czemu? To był taki fajny portal ;___;

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam żadnego genialnego pomysłu na życzenia dla Marco ._. I nie chce mi się uczyć na jutrzejszy konkurs z polskiego ._.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę iść na półmetek... nie chce mi się ____nic mi się nie chce od półtora miesiąca mam wysłać projekt....

Share this post


Link to post
Share on other sites

znowu zapomniałam o zyczeniach, tym razem dla Marco. Mam beznadziejną organizację przed sesją, super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem chora. Przez to, że cały dzień stałam na wośpie na takie zimno. A ubrałam się jak bałwan. Milion warstw. I tak przemarzłam i chora jestem ;___; Tak bardzo nienawidzę ...

A najgorsze, że w sobote mam studniówkę i za tydzień urodziny ... no i później znowu studniówkę. A jak mnie choroba łapie, to trzyma z miesiąc mimo leczenia .. skończe się ;<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też jestem chora :(. Ale nienawidzę czosnku, więc zrobiłam sobie miksturę z imbiru, miodu i cytryny. Za dobre to to nie jest, ale przynajmniej powinno pomóc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimfa, lecz się wobec tego ciepłą herbatą, najlepiej z miodem i cytryną, tudzież innymi miksturami typu ciepłe mleko z miodem czy tym Madziowym imbirem, którego ja osobiście nie próbowałam, plus jakimś fajnym koncertem słuchanym spod przytulnego kocyka :) Ew. z głębi kokonu z kocyków :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś zrobiłam razem z nauczycielką test ze wczorajszego rejonowego etapu konkursu z j. polskiego. Jestem na siebie zła za durne błędy. Gdybym robiła to sobie na spokojnie w domu, jak testy z lat poprzednich, które zadawała mi polonistka w ramach przygotowń, pewnie poszłoby mi lepiej. Ale tam za bardzo się spieszyłam. I mi się pochrzaniło. ._.

Ale i tak chyba z 80% punktów powinno być... O ile praca stylistyczna poszła dobrze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coraz bardziej tyje ;< I mam ochote zawinąć się w koc i jeść i nie wychodzić z łóżka.

No i nie zmieszczę się w sukienkę na studniówkę, która jest tak obcisła i krótka z każdej strony. Boczek będzie wystawał wszędzie XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Białystok zasypany. Kto nie musi, niech nie wychodzi z domu. Weje i zimno. Jest ślisko na chodnikach. W miejsowościah oddalonych o 50 kilometrów to samo. Pogoda odbija się na środkah lokomocji. Dotarłam do domu prawie dwie godziny później niż zwykle, bo są opóźnienia. Chodzą słuchy, że ma być gorzej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja umieraju. Dawno tak nie umierałam, nawet po sylwku :<

Najgorzej na depresyjny nastrój stwierdzić, że trzeba zapić smutki. Nie wiem jak to zrobiłam, że dało się wlać w mój organizm tyle wódki. Chodziłam do wszystkich znajomych po kolei i kielon za kielonem, a i tak brakowało graczy, każdy wymiękał po chwili xD

Masakra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.