Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

I ogólnie rozwiązuję powoli moje problemy z win10. :)

Jak rozwiążesz problem niedziałającego Sklepu i niektórych aplikacji, wymagających dostępu do Internetu, to daj znać. xD Bo ja posłuchałam pana z polskiego teamu Microsoftu i się zepsuło jeszcze bardziej. ;_;

 

Btw. będziemy mieć świetne filmo-przedstawienie na studniówce. ♥ Polityka, prawo i Monthy Pyton. ♥ ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ogólnie rozwiązuję powoli moje problemy z win10. :)

Jak rozwiążesz problem niedziałającego Sklepu i niektórych aplikacji, wymagających dostępu do Internetu, to daj znać. xD

 

Sklep mi nie działał dlatego, że dostęp do niego blokował antywirus. Jeśli odpowiednio się ustawi antywirusa (na przykład zabroni mu się pod groźbą śmierci lub odinstalowania, blokowania ściągania flash playera (to też przerabiałam) czy np. otwierania sklepu), to wszystko jest git.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ogólnie rozwiązuję powoli moje problemy z win10. :)

Jak rozwiążesz problem niedziałającego Sklepu i niektórych aplikacji, wymagających dostępu do Internetu, to daj znać. xD

 

Sklep mi nie działał dlatego, że dostęp do niego blokował antywirus. Jeśli odpowiednio się ustawi antywirusa (na przykład zabroni mu się pod groźbą śmierci lub odinstalowania, blokowania ściągania flash playera (to też przerabiałam) czy np. otwierania sklepu), to wszystko jest git.

Hmm, spróbuję jutro, bo dzisiaj już idę spać - jutro zaczynam dzień od matmy, więc trzeba się wyspać. Dziękuję! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arabesque się nudziła. Arabesque zaczęła sobie śpiewać. Arabesque to nagrała. Coś mnie podkusiło i wysłałam moje (nagrane telefonem) wycie do Harto.

Ku mojemu zdziwieniu, odpowiedział :D

 

Thank you Ania!

You have a beautiful and fresh voice. If you took singing lessons with a professional vocalist, you would learn to trust your voice more and make it sound deeper, I think.

Good luck with singing!

 

Harto

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj prawie cały szkolny dzień spędziłam z takim jednym kimś, kto chyba naprawdę mnie lubi i z kim się czuję tak komfortowo i śmielej, znaczy na początku było niezręcznie, bo od razu polubiłam tę osobę i zaczęło mi na niej mocno zależeć, a jak mi zależy i się strasznie staram, to nie bardzo wychodzi, no, ale teraz już tak nie jest i czuję więź i jestem jakby mniej sama, niż przedtem i to jest takie miłe i fajne i asdffgfjdsg niektórzy ludzie są kochani i w ogóle czasami świat jest ładny ^^

Aha, no i jeszcze byłam wczoraj u kuzyna i wróciłam z łupem. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Właśnie się instaluje. Żegnaj, ril lajf, będę grać w grę. ♥

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Megadeth będzie miało koncert w Polsce!!! W Łodzi! 7 stycznia!

Muszę tam być! Nigdy sobie nie daruję, jeśli nie pojadę! MUSZĘ TAM SIĘ ZNALEŹĆ!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam pocztówkę z Finlandii, muminkową i ze znaczkiem z NW! ♥

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam pocztówkę z Finlandii, muminkową i ze znaczkiem z NW! ♥

 

Poscrossing?

 

Ja mam na profilu napisane, że lubię Finlandię i w ogóle. I kiedyś pewien Fin wysłał mi całą masę (5!) pocztówek z fińskimi artystami, w tym NW, Michaelem Monroe i czymś takim dziwnym nieznanym :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam pocztówkę z Finlandii, muminkową i ze znaczkiem z NW! ♥

 

Poscrossing?

 

Ja mam na profilu napisane, że lubię Finlandię i w ogóle. I kiedyś pewien Fin wysłał mi całą masę (5!) pocztówek z fińskimi artystami, w tym NW, Michaelem Monroe i czymś takim dziwnym nieznanym :D

 

Tak ;) Łaa, ale fajnie! Mi sę jeszcze nikt taki nie trafił, ale mam za sobą wymianę czekolady na salmiakki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca mnie to uszczęśliwiło, ale na pewno rozbawiło... ;)

 

Dialog w pracy:

 

- Dzień dobry, czy mógłbym w czymś pomóc?

- Nie, nie, tylko oglądam!

- W porządku, gdyby miała pani jakieś py...

- Interesuje mnie telewizor!

- Mniejszy czy coś większego?

- Taki żebym mogła dobrze widzieć naszego nowego prezydenta, on jest taki ładny...

- ...

  • Like 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdałam! Teraz została mi tylko praktyka. ^^

I mam 97% z próbnej matury z polskiego podstawowego, a 87,5% z rozszerzonego. Zdam maturę! ♥

 

A wczoraj byłam na wycieczce w Świętochłowicach i Katowicach, było świetnie, widziałam Witkacego i Kantora. Aww ♥ I byliśmy w kopalni Wujek i poznaliśmy dwóch uczestników strajku w 1981. Świetni ludzie. W ogóle genialny wyjazd, polecam. xD

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za dwa dni urlop, a uwienczeniem jego koncert Nightwish w Londynie (w srode juz wyjezdzam) - nie moge sie doczekac :D

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spędziłem weekend z harcerzami :D a dokładniej, to znajoma wyciągnęła mnie z Krakowa i powiedziała, że mam jechać z nią na jakiś festiwal harcerski. No to pojechałem i się świetnie bawiłem cały weekend. Spaliśmy w jakieś szkole na korytarzu razem z mnóstwem innych harcerzy i były alarmy mundurowe jakieś w środku nocy i przyrzeczenie zuchów i nadanie barw harcerzom i to było taaakie super, i nawet mi Picolo kupili i śpiewali sto lat o 4 nad ranem. Pocieszni ludzie z tych harcerzy ogólnie. No i zobaczyłem jak to w ogóle funkcjonuje, bo wcześniej nie miałem do czynienia z harcerzami. I było świetnie!!! :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem 44/100 punktów na 1. etapie Olimpiady Chemicznej :D Nie przeszedłem dalej, bo próg był 52 pkt., ale myślałem że będę miał maksymalnie ze 25, więc... Po 2 miesiącach niezbyt intensywnej nauki materiału do olimpiady to i tak bardzo dobrze, a moja nauczycielka twierdzi, że za rok cała grupa z mojego liceum bez problemu będzie w finale. Poza tym nauczycielce od angielskiego bardzo spodobała się moja prezentacja o osobie, która mnie inspiruje - oczywiście zrobiłem o Tuomasie :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczorajszy, pierwszy dla mnie koncert Nightwish w Berlinie :). Było cudownie, support również dopisał, ciągle jestem w szoku i trochę ciągle nie mogę uwierzyć :).

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie nawiedził mnie listonosz ♥

 

GyFeq2S.jpg

 

rGPiobM.jpg

 

Trudno stwierdzić, kto bardziej się cieszy z przesyłki :D

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyliśmy SilMUNa. Było genialnie! ♥ Czuję się spełniona jako Head of Pages, która podołała zadaniu i ktoprej page'owie byli ogarnięci i grzeczni. A teraz idę umrzeć, mam syndrom postmunowy, ja chcę jeszcze raz. Nawet nie wiem, czy nie pojadę jako delegat gdzieś w tym roku... Żeby nie uczyć się do matury. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od poniedziałku jestem szczęśliwy bo po 1 zwolniłem się z roboty która była obozem pracy za psie pieniądze ,a po drugie stałem się właścicielem nowego sprzętu grającego dzięki któremu słuchanie muzy staje się jeszcze bardziej dogłębne i magiczne niż poprzednio

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejszy koncert !!! :) Juz jakas grupka ludzi stoi przed bramkami, szkoda, że ja nie mam miejsca stojacego ( przechodzilem obok nich i mialem zaspiewac 'I am the voice of never never land' ale stchórzyłem ). W ogóle chyba widzialem przed wejsciem do Hiltona Marco - ale głowy sobie nie dam uciac, bo moze to byc tylko wytwór mojej wyobraźni (jestem tak podekscytowany) :)

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj przez godzinę aktualizował mi się system. I uwaga - naprawił się MS Edge! Teraz może znowu być moją najukochańszą przeglądarką z cudownie dziwnymi funkcjami. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój mały siostrzeniec Jaś właśnie przyszedł na ten zobojętniały, pełen bólu, cierpienia, okrucieństwa i nieszczerości świat! Będę miała kolejnego upierdliwego, uroczego dzieciaka, który będzie za mną łazić, jak już się łazić nauczy, bo do Emi dzieci lgną, co jest jednocześnie megairytujące i kochane ^^

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

yee17BN.jpg

 

God Jul :)! Dotarła do nas kartka świąteczna z dalekiej Szwecji!

Edit: Dodam jeszcze, że bardzo mi się podoba nasze świąteczne, zimowe logo, które bardzo miło mnie zaskoczyło dziś rano! Zrobiło się tak klimatycznie i bajkowo! Tak, jak powinno być w Święta :)

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odwiedził mnie dzisiaj Święty Mikołaj! Był przebrany za listonosza... (pewnie dla niepoznaki :P)

 

Pierwsza herbatka zaliczona! A pierniczki z przepisu Ani. Wyszły przepyszne! :D

 

WP_20151221_005.thumb.jpg.e1c8cb4ad6962e61020a56a1c1116c1e.jpg

WP_20151221_006.thumb.jpg.5d3944e233083bb2b56ed5670817c92f.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Night, ale jakie to jest ładne *.*

 

 

Odwiedziliśmy dziś sis w klinice położniczej. Jutro ją wypisują. Jasiek ma takie cudownie mięciutkie włosy, które mogłabym głaskać i głaskać, i ogólnie jest mały, pucołowaty, przymulony i zajmuje się głównie leżeniem, jak to noworodek. I robi taką specyficzną dziecięcą magię, która sprawia, że trudno oderwać od niego wzrok. Nowy miniczłowiek. ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.