Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

SKOŃCZYŁEM PRACE MATURALNĄ Z POLAKA!

aff... 7 stron, Będę musiał skrócić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Państwo Anette i Tuomas Holopainen wraz z ich synem- serem szwajcarskim XD

Nie spoedziewałem się, że nowy wygląd strony potrafi tak poprawić mi humor z rana XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie idę dzisiaj do szkoły! Miałam się wyspać, ale na chwilę zajrzałam na forum i prawie zawału dostałam :P. Dzięki za przypomnienie o prima aprilis xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, bo to z okazji primaaprilis jest... *derp* Świetna fotka! :D Tylko co poniektórzy, jak widziałam, mają zarzuty co do kolorystyki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też sobie zrobię zdjęcie z biletem ♥ Ale aktualnie nie wyglądam zbyt reprezentacyjnie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co się stało, nie zarejestrowałam momentu, w którym moja Lumia jakimś cudem się zaktualizowała i teraz mogę ustawić sobie dowolny dzwięk na sms ♥

Cudowny dźwięk lądującej Tardis za każdym razem gdy ktoś do mnie napisze ♥ mam teraz taki perfekcyjny telefon ♥ :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, to tak jak ja xD Nie przejmuj się :>

Mam nadzieję, że spotkanie i koncert będą równie pozytywne jak nastawienie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph, jestem tego pewna :)

 

Dziś uszczęśliwiło mnie to, że dopięłam ostatni guzik koncertu, czyli nocleg. Potwierdzony, zaklepany, miłe przyjęcie oczekiwane : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu zniknął mój post, ale okey. Mnie uszczęśliwiło to, że nie będę miał matmy w tą sobotę odpocznę od mojej wspaniałej pani profesor. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszczęśliwiło, że jak wracałem z Lidzbarka Warmińskiego do Dobrego Miasta busem, to dosiadła się koło mnie dziewczyna, która słuchała na słuchawkach tak głośno, że to słyszałem obok, a słuchała Nightwish while your lips are still red, a potem Ghost Love Score. Ucieszyłem się z tego, bo u mnie na Warmii, to tylko Ramsztajny, Systemy i Slipknoty co się nie dobrze robi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszczęśliwiło ze jak wracałem z Lidzbarka Warmińskiego do Dobrego Miasta busem, to dosiadła się koło mnie dziewczyna, która słuchała na słuchawkach tak głośno, że to słyszałem obok, a słuchała Nightwish while your lips are still red, a potem Ghost Love Score. Ucieszyłem się z tego, bo u mnie na Warmii, to tylko Ramsztajny, Systemy i Slipknoty co się nie dobrze robi. :D

 

Mam nadzieję, że zagadałeś? : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszczęśliwiło ze jak wracałem z Lidzbarka Warmińskiego do Dobrego Miasta busem, to dosiadła się koło mnie dziewczyna, która słuchała na słuchawkach tak głośno, że to słyszałem obok, a słuchała Nightwish while your lips are still red, a potem Ghost Love Score. Ucieszyłem się z tego, bo u mnie na Warmii, to tylko Ramsztajny, Systemy i Slipknoty co się nie dobrze robi. :D

 

Mam nadzieję, że zagadałeś? : D

 

Własnie :) Ostatnio usiadł koło mnie w autobusie gość, widać było, że metal, czyli fajnie by się z nim o muzyce pogadało, ale nie zagadałam. Jestem suaba...

 

A ja się jaram, jeszcze tylko 2 dni.

3bd3fcf8b42a11e3be2e0e238a391eda_8.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O właśnie miałam pytać o cenę, bo mnie zdziwiło trochę to 65zl. Na stronie pisze, że w przedaprzedaży 60, a w dniu koncertu 70.

Sami już niedługo będziemy bawić! :>

Mam nadzieję, że pogoda będzie lepsza niż zapowiadają :<

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na stronie pisze, że w przedaprzedaży 60, a w dniu koncertu 70.

*jest napisane

Przepraszam, Nimf, musiałam poprawić po prostu. Mam nieuleczalny i wyjątkowo ciężki przypadek grammarnazizmu :D

Uszczęśliwia mnie fakt, że od 17 kwietnia wolne, a od razu po przerwie wielkanocnej są egzaminy gimbazjalne, czyli kolejne trzy dni laby. A potem trzy dni do budy i majówka... Soł macz fridom :3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Emi, ale teraz obie formy są dopuszczalne....

Miałam dziś ostatni sprawdzian w liceum. I dostałam imienne zaproszenie do teatru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszczęśliwiło ze jak wracałem z Lidzbarka Warmińskiego do Dobrego Miasta busem, to dosiadła się koło mnie dziewczyna, która słuchała na słuchawkach tak głośno, że to słyszałem obok, a słuchała Nightwish while your lips are still red, a potem Ghost Love Score. Ucieszyłem się z tego, bo u mnie na Warmii, to tylko Ramsztajny, Systemy i Slipknoty co się nie dobrze robi. :D

 

Mam nadzieję, że zagadałeś? : D

 

Nymf, pewnie, że zagadałem było trudno, ale zagadałem mam jej numer i powiedziała ze musimy się na dłużej spotkać. :)

Mnie uszczęśliwiło to, że mam nowe buty i przez jakiś czas odpocznę od pantofli. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert był wspaniały! Gdyby nie to, że ledwo co stałam na nogach, bo mnie tak słabiło, to byłoby idealnie. Ale Anneke, tak jak i Anna były niesamowite. Mają potężny power no i wymiatają na scenie. No i przytulenie się do Anneke - bezcenne *.*

Ja chcę jeszcze raz!!! Z niecierpliwością czekam na następny koncert : D

Fajnie też było w końcu poznać kogoś osobiście z forum, mianowicie Sami ^^

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiło mnie to, że coraz bardziej przybliżam się do paska na koniec szkoły średniej i został mi już tylko WOS do zaliczenia na jutro. Keep your fingers crossed! :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś mieliśmy spotkanie z jakimiś doradczyniami zawodowymi, i była ankieta, mająca nie tyle w sposób jednoznaczny stwierdzić, do jakich zawodów się nadajemy, tylko w którą stronę idą nasze "dopiero kształtujące się" zainteresowania. Wyglądało to tak, że z dwóch czynności wybieraliśmy tę, którą wolelibyśmy robić, i te odpowiedzi były w pięciu kolumnach, w każdej odpowiadające pewnemu typowi zawodów... A, co ja Was będę zanudzać. Zmierzałam do tego, że wyszła mi grupa zawodów z branży artystycznej, i to tak, że większej liczby odpowiedzi pasującej do tej grupy już nie mogłam zaznaczyć :happy: Będę muzykiem :happy: Albo pisarką :happy: Założę zespół :happy: Albo zostanę projektantką mody, tylko wtedy musiałabym się nauczyć przelewać na papier wszystkie te dziwne ciuszki, które wymyślam :happy: Jestę arrtystę ♥

(No, a poza tym nie było francuskiego ^^ Mamy najdurniejszą nauczycielkę świata, a szkoda, bo to taki śliczny język ;c)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Franczuszky:

Lę flężąrelę diu y żole.

Oh Dżordżi, że tę ♥

So romantic :D

 

A ja sie ciesze bo niecaly miesiac tylko do TQE Epiki! Szkoda tylko, że równocześnie z tym wydarzeniem są matury :/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, ja też takie miałam xD Wyszło mi, że nadaję się na sekretarkę xD

 

Jutro będę miała dorosłego chłopaka :> Fik się tym strasznie przejmuje, to chociaż ja pozostanę zadowolona :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.