Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Wszystko zdane, indeks oddany, średnia przyzwoita... jestem wolna! ♥

Cały weekend nadrabiałam seriale, dzisiaj i jutro biorę się za Kwartalnik, w środę jadę do kuzynki na cały tydzień... do tego taka piękna pogoda! Żyć nie umierać! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiło mnie patrzenie sobie na snowboardzistów w Soczi. Niby praktycznie wcale nie oglądam sportu, ale że tata akurat przełączał kanały i na to trafiliśmy, to zawiesiłam oko, i byli łaaaadni. Ładniejsi od mocno zbudowanych pań od szybkiego łyżwiarstwa :3 A poza tym, chociaż oglądanie sportów mnie nie kręci, zawsze bardzo lubiłam patrzeć, jak zwycięzcy (tudzież zwycięzcom) odwala z radości, tym razem też tak było :D Złoty medalista był ładny, wyglądał sympatycznie i miał fajny zaciesz ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dostałem wczoraj Highest Hopes w prezencie urodzinowym (mimo że urodziny miałem ponad dwa tygodnie temu) :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

To. Jest. Świetne. Mam nadzieję, że facet zrobi tego więcej i dłuższe! :-D Słucham tego setny raz i dalej mnie uszczęśliwia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może się zbyt wcześnie cieszę, ale mam możliwość stażu! ^^

W KOŃCU jakaś praca. I to w biurze ;3

Oby się udało ...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wstrętny offtop czatowy został usunięty. I chciałam przypomnieć:

Proszę tylko o jakieś uzasadnienie/rozwinięcie swojej wypowiedzi oraz o unikanie postów składających się tylko z jednego zdania, bo od tego jest chat, a tutaj chodzi raczej o coś dłuższego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz od wielu dni byłem szczęśliwy i nie miałem żadnych myśli samobójczych. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula zdjęcie proszę! ;3

 

Co mnie ostatnio uszczęśliwiło? Wspaniała muzyka mnie uszczęśliwia i podnosi na duchu : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwia mnie przepiękna pogoda, wiosenny powiew świeżości, słońce, temperatura na dworze, przebiśniegi w ogródku, radość psa ze spaceru, koty przeszkadzające mi w pisaniu tego posta, domagające się głaskania non stop. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwia mnie to pachnące wiosną powietrze :3 I pogoda, nawet pomimo denerwująco mocno świecącego słońca. Uszczęśliwia mnie też, że mama "odminowała" podwórko. Generalnie, dzisiejszy dzień był w porządku. Robiliśmy ognisko ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwił mnie koniec lekcji :3 i to kochane powitanie ♥ Dziękuję Invuś :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja upolowałam już marcowego MH. A w nim: Tuoś, SA, Nette i WT. Ach, jak coś, to Anette jak zwykle ostatnio gada te swoje ciekawostki dot. NW. Dowiedziałam się trochę ciekawych rzeczy, ale o tym gdzie indziej. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wyjątkowy dobry dzień , dostałam dwie piątki , wygrałyśmy wszystkie sześć meczy w siatkówkę na dwóch wf-ach , jutro złoże zamówienie na rockmetalshop , oglądnęłam dwa odcinki Gry o Tron , tak ♥ i muszę się obciąć :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIach niach ♥

Gra o tron! :D

 

JUż niedługo, niedługo. Jak zostałam zwolniona z pracy to z rozpaczy w jeden dzień obejrzałam 3 sezon :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

 

Ucieszyło mnie to że w końcu Samsung ogłosił oficjalną specyfikację Galaxy s5. Czekam aż nam do sklepu przyślą ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Byłam dziś na konferencji poświęconej wolontariatowi. Dobrze, że na nią poszłam (i ominęłam osiem lekcji, w tym pięć ważnych), bo miałam mały problem z motywacją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 pączków zjedzone Uwielbiam Tłusty Czwartek ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zjadłam cztery i uznałam, że to zdecydowanie za dużo. xD

A i tak dzisiaj czeka mnie 50 brzuszków więcej niż normalnie. ;)

 

Co mnie uszczęśliwiło? Mój kotek, moja najukochańsza Satusia, już jest praktycznie zdrowa. A tak się martwiłam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 pączki, 2 kebaby i potężne śniadanie - tłusty czwartek 2014 zaliczony :3

 

Jeju jak było smacznie ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden pączek i x faworków z cukrem pudrem i/lub bitą śmietaną ze spreja ♥ A na tym zapewne nie koniec, znając mnie, chociaż teraz jestem trochę przytkana tym jedzeniem. O, obżarstwo, najsłodszy z grzechów, i jak tu się zdrowo odżywiać? ._.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.