Jump to content
beatag60

Pierwsze urodziny - wyrastamy z pieluch!

Recommended Posts

Dla mnie rok z Dream Emporium to ciężka praca i świetna zabawa.

Podsumowując działania ekipy chcę bardzo podziękować Adrianowi, Maćkowi i Evi za doskonałą współpracę i wielkie oddanie projektowi DE. Ogromne podziękowania należą się również Nightfall i Taiteilija za przykładne prowadzenie wydzielonych działów i wspieranie w dodatkowych projektach. Do tej listy dopiszę Simo i Freya za wkład w tłumaczenia. I dalej do listy zasłużonych trafiają redaktorzy: Invidia, Maggie, Morderca, NightwishAnka, Milla, Spectrum, PaulaEija, Seppo, Kubulusio i byli redaktorzy: Solvi, Ancient, BlackSymphonia.

 

Wszystkim userom należą się słowa wdzięczności za udział w wielu konstruktywnych dyskusjach, za dzielenie się informacjami o Nightwish za to że konsekwentnie wspierają nasz ulubiony band.

 

Tak z przymrużeniem oka;)

 

Dream Emporium to rodzina

nikt już wątpliwości nie ma

razem goszczą się na czacie

i przy kawie i herbacie

poważnieją w wątkach forum

unikając dzielnie sporów

chwalą się kreatywnością

choć z dystansem i z godnością

margo wspiera tą rodzinę

Jill dodaje słodką minę

pawel(27g) wskoczy czasem w pościk

Nightfall brnie do doskonałości

Agness ładnie recenzuje

Maciek wiedzą im wtóruje

zaś Sahara wielka fanka

pisze (Lady)GagA ma wybranka

Maggie prace swe ogarnia

Freyja korektorka twarda

Taiteilija w swoim dziale

tłumaczy teksty wytrwale

Izzy też forum odwiedza

kiedy goście biernie siedzą;)

motorade sporo pisze

propozycje czasem wyśle

Piotrek skromnie lecz dostojnie

pisze o czytaniu książek

Karolina(Blacking) czasem zajrzy

violkaa biernie na to patrzy

Solvi głośno komentuje

Sami grzecznie dementuje

Evi walczy o porządek

Invi wspiera Evi godnie

i Morderca ma zadanie

koryguje błędne zdanie

jest w rodzinie NightwishAnka

i Pablito fan latania

Lilit rzadziej nas odwiedza

za to Nymph wątki napędza

Milli twórczość ma zasadę

dla każdego ma obsadę

Black(Symphonia) Theriona wielka fanka

wiedza Celi tynfa warta

Marcin(nightwishmaster666) bardzo dużo pisze

i Scavenger pościk wyśle

Spectrum trafny jest w grafice

Pauli(Eija) wierszy już nie zliczę

Seppo sypie konkretami

długi pościk jest przed nami

Dark projekty to zadanie

godne prawdziwego fana

Lester nowym jest userem

mądrych postów wpisał wiele

i na koniec warto wspomnieć

kto jest tej rodziny ojcem

Adi, Admin nasz kochany

my bez niego pionki same:)

 

Dziękuje:)

  • Like 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętajmy o naszej Beatce,

Tego przyjaznego zakątka matce.

Wspiera radą, dobrym słowem,

By relacje były zdrowe!

 

Dziękuję Wszystkim za cały ten rok! Dzięki Waszej współpracy i wsparciu możemy pochwalić się największą bazą informacji o Nightwishu w Polsce! :)

Przede wszystkim chciałbym podziękować Beatce, która zawsze mnie wspiera i nigdy nie traci wiary. Wiele się od Ciebie nauczyłem i nadal uczę. :) Dziękuję też Maćkowi, za jego ogromny wkład w tworzenie zawartości strony. Twoja wiedza na temat Nightwish jest ogromna! Podziękowania składam również na ręce Evi, która dzielnie wspiera wszelkie inicjatywy, oraz naszych opiekunek działów: Taiteiliji i Nightfall - kawał dobrej roboty z tłumaczeniami i interpretacjami! :)

Dziękuję wszystkim redaktorom, którzy tłumaczyli i tłumaczą wywiady, dzienniki itp. Wszystkim, którzy nadsyłali swoje materiały i dołożyli swoją cegiełkę do rozwoju DE. Dziękuję też wszystkim użytkownikom - to dla Was istniejemy i dzięki Wam!

 

Wszystkiego najlepszego Dream Emporium!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspominamy, dziękujemy i cieszymy się pierwszymi urodzinami.

Rok to może niewiele, ale pierwsze urodziny zawsze są bardzo ważne, prawda? Mam nadzieję, że będziemy świętować razem kolejne rocznice DE :)

Dziękuję całej ekipie za tworzenie tego wspaniałego miejsca! Przede wszystkim chciałam podziękować Beatce i Adrianowi za zaufanie jakim mnie obdarzyli i za to, że przez te kilka miesięcy stali się dla mnie osobami, które spokojnie mogę nazwać przyjaciółmi :)

Dziękuję redaktorom, którzy pomagają przy tłumaczeniach, korekcie, wyszukiwaniu materiałów. Tworzycie ten serwis i forum razem z ekipą, bez was nie byłoby tu tych wszystkich wywiadów, dzienników... Nie byłoby też tej atmosfery.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zlocie forumowym. Za świetną zabawę, "zwiedzanie" Krakowa, za te wspaniałe wspomnienia z wakacji :) Wiecie, że zdjęcie ze zlotu wisi nad moim biurkiem? xD

Dziękuję też całej reszcie użytkowników. Za to, że są i biorą udział w życiu forum. Za to, że również pomagają nam budować społeczność fanów NW w Polsce ;)

 

Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w tworzeniu tego serwisu i forum. Oby jak najdłużej!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sami grzecznie dementuje

Haha, padłam. XD Sami i grzecznie.

 

A tak serio: dla mnie najlepszym z tej całej rocznicy jest działanie forum. Wczoraj mogliśmy się przekonać, jak bardzo nam bez niego jest źle. :>A więc: dziękuję Wam wszystkim za tę wspaniałą zabawę, jak dla mnie, trwającą bardziej pół roku niż rok, nie umniejsza to jednak dostojeństwa temu jubileuszowi. Jak zwykł mawiać Tuomas i jego Romanssihuhuja, życie jest jazdą na rollercoasterze, i myślę, że to właśnie w takich dniach, jak ta, jest czas na to, by obejrzeć się w tył i pomyśleć, jaka była ta najnowsza część przejażdżki. Dla mnie była to pełna śmiechu podróż ostro w dół, gdy przy wtórze kobiecych pisków i radości z dobrej zabawy, upadaliśmy na niski poziom inteligencji, tylko po to, by śmiać się z tego, jak idiotyczne rzeczy potrafi człowiek wymyślić.

Dziękuję za naszą Rodzinę, cudowną i patologiczną (już wkrótce okaże się, że ktoś się nabawił kompleksu Edypa). Mamo, Tato, rozwiedzeni, aczkolwiek to Was nie uratowało od defektów mózgu. Siostrzyczki. ♥ Ciociu Emi. Za to, że mam z kim snuć nieprzyzwoite wizje. Za N.T. XD (Sami nie podziękuję. Jest ona dla mnie niemiła i nie zasługuje na ten zaszczyt. Mat-przyry - won! ;>). I dziękuję wszystkim tym, których nie wymieniłam (cóż poradzić, że jestem dzieckiem leniwym...), w ogóle wszystkim-wszystkim (oprócz Sami, ona nie zasługuje, mówiłam), za to, że jesteście niesamowitą ekipą. Rakastan sinua! Koko... Koko! ♥

 

(Miałam dodać zdjęcie ze świętowania rocznicy w LO 3 na długiej przerwie, ale ucięli mi długą przerwę - jak już wuefiści i historycy się zgadają, to przepadło... - więc jutro świętować będziem - chyba, że mat-przyr gdzieś przepadnie - i zdjęcia z tejże celebracji umieścim). :>

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest komu dziękować za to forum i stronę oraz całą atmosferę Dream Emporium; jedynego w Polsce przyjaznego i solidnego zbiorowiska fanów Nightwisha. Podziękowania należą się tak naprawdę wszystkim: administratorom, moderatorom i użytkownikom, aktywnie uczestniczącym w życiu i rozwoju DE, jednakże... jest kilka osób, które w tej zbieraninie zwariowanych degeneratów, nucących "Scaretale" na trzeźwo (i nietrzeźwo), które zasłużyły się szczególnie;

serdecznie dziękuję Beatce, Adrianowi i Maćkowi - trójcy świ(rni)ętej naszego forum - którzy dali mu początek i zasłużyli się najbardziej ze wszystkich swoją pracą, sprzątaniem, porządkowaniem, niekiedy, wrzeszczeniem (oczywiście cyfrowym), inicjatywami i kreatywnością dla dobra i na rzecz społeczności fanów Nightwisha, czyli bandy nieokrzesanych jaskiniowców (ale jakże przyjaznej!)! :-D

 

<świetnym potwierdzeniem solidarności (i absurdu) tutejszych użytkowników jest wczorajszy dzień - jeden dzień bez forum, grupa na facebooku przeżyła tsunami, tornado i trzęsienie ziemi... i weź tu żyj bez DE>

 

Na sam koniec, pragnę przytoczyć cytat, który wczoraj mi się przypomniał (i który przytoczyłam podczas czytania/pisania komentarzy w oparach surrealizmu w grupie DE na facebooku), a który idealnie podkreśli to, czego wszystkim tutaj życzę... niech, więc naszym mottem będzie:

 

"Misbehave MORE, you mindless ghouls!" - Tuomas Holopainen :happy:

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napędzam watki hahah ♥ Uroczy ten wierszyk : )

Nie będę wymyslać rymowanek, bo chyba nie jestem w tym najlepsza, ale napiszę coś od siebie.

Jestem z Wami pół roku (bez jednego dnia) i mile odwiedza mi się to forum. Szkoda, że nie było mnie tu od początku, ale nie można mieć wszystkiego : P

Poznałam tu wiele nowych osób, z czego każdy jest inny na swój sposób. To My wszyscy tworzymy klimat i atmosferę forum i każdy w jakiejś części przyłożył się do jego rozwoju. Co do całej strony Dream Emporium, można znaleźć na niej wiele ciekawych rzeczy nt zespołu dzięki osobom wyżej wymienionym.

Fajną społeczność tworzymy ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Invi napędza Evi godnie"

 

Ekhem. OK. Nie wiem o co chodzi ale niech będzie :>

 

Ja bym się najchętniej podpisała pod Paulą i Taiteilią, bo jestem zmęczona i nie chce mi się zbyt myśleć. Ale coś naskrobię ;] Najbardziej zawdzięczam DE to, że poznałam ludzi, którzy mnie rozumieją i mam z kim pogadać o NW. No i wczoraj wychwalałyśmy z Emi to, że dzięki DE się poznałyśmy ♥ Oczywiście, jak wyżej napisano, forum uzależnia :D Tyle ode mnie. Dziękuję Wspaniałej Trójcy Adrianowi, Beatce i Maćkowi, za stworzenie takiego miejsca. Jest niezastąpione.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie, jak ja się wczoraj próbowałam tu wedrzeć? Może działa... Może teraz działa... Może jak wejdę za parę godzin to będzie działać... Człowiek, przepraszam, niezdefiniowana istota, codziennie przy otwieraniu przeglądarki wchodzi na tą samą stronę, taki nawyk, a tu nagle: Chrome przeprasza, DE jest chwilowo kaput. To, że tak mnie to irytowało, pozytywnie świadczy o forum :)

Powiem tak: może komuś spoza internetów wydawałoby się, że takie przywiązywanie się do osób poznanych w sieci to objaw znołlajfienia i życia w świecie wirtualnym, ale...

Wariaty moje, rodzino moja najtłiszasta, ja Was, kurka blaszka, kocham! ♥

Bez was nie byłoby tych siekier. Hobbita śpiewającego Sleeping Sun w wannie. Sznurówek z Nightwishem. Nagich Tuomasów. Skalpowania Adriana i rozmów o jego włosach. Szczucia Szymkiem. Gry w skojarzenia. Tarji plującej czarnym śluzem. Bałwanków. Megawiewiórek. Wjazdów na saunę. Rodzinnych patologii i płodzenia Mocą. Naszych, to jest, moich i Invi, tajemniczych skarpeciochów. Tego rozdzierającego powietrze TREEEEDŻEDIIIN OF HEEEEVEEEENS na skajpaju. A przecież, kiedy teraz wspominam te niecałe pół roku spędzone z wami, to wszystko wydaje się tak istotnymi elementami mojego życia, bez których byłoby... No, tak jakoś inaczej, puściej :D Tak więc, nie przedłużając już, życzę forum sto lat i dziękuję szanownej kadrze, szczególnie naszemu Ojcu Założycielowi DE (Taaaatuuuuś ^.^), za jedną z moich dwóch najukochańszych stron w Intenecie. :)

 

Jesteście kochani. ♥

 

Opowiadania jeszcze nie ma, albowiem mam zanik weny literackiej, ale za to pomysł na opowiadanie przerodził się w koncepcję czegoś na kształt Pamiętnika Tawernowicza - czyli nie pojedynczego małego pisadła o tym, jak to Ev została modem i powstał czat, ale tematu, w którym będą pojawiały się różniste opowieści z Krainy DE. Myślę, że to fajna idea, zobaczymy, jak będzie z moim nicmisięniechcizmem i czy faktycznie będę to tworzyć :)

Postaram się też skończyć mój Simsowy kolaż DE w paincie. Jeżeli nic mi nie przeszkodzi, powinien pojawić się na stronie jeszcze dziś wieczorem. :)

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o uwagę! Usiądźcie w kółku i posłuchajcie!

 

 

Pamiętam jak pierwszy raz tu wszedłem w listopadzie, a później znowu w grudniu :') Aż zarejestrowałem się w maju.

 

A więc tak: chcę podziękować sobie (trzeba znać swoją wartość hihih) za bycie ze mną co dnia i przynoszenie mi inspiracji i nowych pomysłów na kształcenie siebie (tzn. też mnie, że komu dziękuję xd), za wnoszenie wspaniałej atmosfery w moje życie, życie forum i życie Narodu Polskiego (a także tego Francuskiego, Włoskiego i całego światowego ♥ ), za cierpliwość, opanowanie i wytrzymywanie z ogromna ilością różnych dziwnych twórczych duchów w mojej głowie. ♥ Za wspaniałość, oryginalność, majestatyczność, boskość i wrodzoną skromność, która pozwala mi żyć dalej i jednocześnie nie myśleć tylko o sobie.

Dziękuję Invi za nazwanie mnie mendą, rozwód bez powodu i masę innych miłych rzeczy. ♥ Za bycie matką moich dzieci (chyba) i oczywiście za bycie wspaniałą osobą. ^^ Dziękuję też reszcie, rozpisałbym się bardziej ale 30 stron o powstaniu styczniowym samo się nie przeczyta niestety, a mam mało czasu i spać mi się chce. Chciałbym wspomnieć każdą osobę po kolei, w końcu każdy jest taką małą cegiełką budującą DE.

 

Na pewno trzeba napisać o niezwykłej redakcji i administracji, o osobach, które w pocie czoła, w nieludzkich warunkach, 16 godzin dziennie, porzucając cielesne przyjemności, pracowały, by forum było tym, czym jest.

 

*wszyscy wstają i aplauz*

*klasku klasku*

*wszyscy siadają*

 

Moje drogie dzieci, te małe i te duże, moja droga rodzinko kocham Was ♥ hihi

 

Chcę też podziękować wszystkim, którzy mnie lubią i tym którzy mnie nie lubią (pff), no i to tyle, dziękuję, tylko te kilka słów mogę napisać, bo mam jeszcze sporo nauki przed sobą.

 

 

Dziękuję za uwagę. ♥

 

*aplauz*

 

tumblr_mt4zwfIA4J1qfbwk4o1_500.gif

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsza rocznica, wypada coś napisać, ale nie wiem co, bo poprzednicy powiedzieli chyba wszystko ;).

Przede wszystkim bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Przez ten rok było naprawdę fajnie. Dzięki wam przesłuchałam całe Angels Fall First (:P) i poznałam wiele fajnych zespołów. W ogóle dowiedziałam się więcej o Nightwish, o piosenkach, członkach zespołu itd.

No i oczywiście poznałam tu dużo fajnych osób :cool:. Nigdy nie zapomnę "Pogadalni" i herbatki malinowej, megawiewiórek, megażółwi i innych potworów ;p. Może jakoś ostatnio się za bardzo nie udzielam, ale i tak jest ok :>.

No i nie wiem co jeszcze, cóż, fajnie było :D.

 

 

Maggie prace swe ogarnia

Chciałabym :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z małym spóźnieniem - Nie będę się długo rozpisywać. Jesteście najwspanialszym miejscem w sieci! Jest tu tyle wspaniałych i niezwykłych osób,zawsze miło spędza się z wami... no kurczę jestem od was uzależniona choć i tak nie spędzam tutaj tak dużo czasu ile bym chciała . Kocham was kochani ! Wnieśliście nieświadomie tyle do mojego życia i bardzo wam dziękuję za wszystko! Nie mogłabym bez was wytrzymać ! Kocham to miejsce , tyle wspomnień! Dzięki! Pozostańmy na zawsze forumową rodziną DE . Na zawsze.... ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeju, nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze mamy urodzinki! Beatko wierszyk cudowny, to takie słodkie!!!

Kurcze nie wiem co nqpisać tak mnie wzruszenie za gardło ścisnęło...

 

Jesteście zajebiści, kocham was ♥ ♥ ♥

 

hearts_062.gif

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish_Cake_by_Star121.jpg

 

Zjedzmy sobie telepatycznie Nightwshowskiego torta ;)

 

Gdy masz humor nie wesoły włącz sobie nasz forum królu złoty. Beatka nam zapowiada ze z Nightwisha płynie pozytywna fala. Maciek nasz profesor daje nam newsów tu bez liku. Evi ściga nam tu łobuzów byśmy nie robili tu himeru. no i Adrian przyjacielu bez ciebie tu nie wielu, by nie wiedziało jak się tytuły użytkowników zmienia, bo tu ich jest od groma. :)

 

Wiem słabo rymujące, ale się starałem. :)

 

Ps. Pozdrawiam wszystkich, którzy są na tym forum i dziękuję za dobrą zabawę, bo jesteście ostatnio osłoda w moim życiu. :) ;)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jako że poezje mi się z rąk nie sypią ,to napisze trochę wspomnień wymieszany z podziękowaniami ,a więc przybyłem na to forum pół roku temu zupełnie niespodziewanie ,wtedy moje drogi z Nightwish od 7 lat się rozeszły ,i wtedy w maju Beatka nasza kochana Adminka posłała mi link z Forum ,po zarejestrowaniu na początku jeśli chodzi o wpisy to pisałem mało,ale z czasem się jakoś rozkręciłem ,sporo zrobił Zlot który odbył się w Krakowie w Tym roku który nas zbliżył(i tu należy podziękować organizatorom)

A teraz podziękowania :

Beatce dziękuje że tchnęła we mnie na nowo płomień ,dzięki któremu nie zapomniałem o Nightwish ,po odejściu Tarji

Wszystkim Adminom Evi Maćkowi Adrianowi Beatce ,za stworzenie tego genialnego forum i inteligentne prowadzenie i rozwijanie go w czasie

I dziękuje Wam wszystkim forumowiczom za to że jesteśmy jedną wielką Nightwishową rodziną ,jest nas z każdym miesiącem coraz więcej Kocham Was

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony chciałbym wyrazić swoją radość, która spowodowana jest byciem członkiem tej wspaniałej społeczności. Na żadnym forum nie doświadczyłem tak przyjaznej atmosfery, braku hejtu, braku kłótni pomimo drobnych różnic miedzy gustami.

Zjednoczyliśmy się w szlachetnej sprawie pokazu Imaginaerum, lecz niestety- wszystko kręci się wokół pieniędzy, zakończyło się niepowodzeniem, ale życie toczy się dalej. Na dzisiejszej małej imprezie urodzinowej wypiję za Was kielicha :)

Mam nadzieję, że nasze forum zostanie takie, jakim jest.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymf* piękne zdjęcie podoba mi się :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam lepsze napisane niż mój rym nie wypał :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. One działają w obie strony: ekipa utworzyła miejsce a Wy userzy budujecie jego charakter więc dziękujemy Wam:)

W drugi roczek weszły z nami

sławne już na forum damy

Duana podpatruje wątki

Nightwish wraca w swe początki

annaif ze zdumieniem zerka

jak Grafini piórko lekkie

i AnTarja dyskutuje

Dark-Moon również nie próżnuje

Dave_MaxXx bardzo się udziela

Girdun mocne posty wkleja

Fris dołączył w nowe dzieje

Fleur w rozmowach nie szaleje

Takie zakończenie moje

Każdy na DE ma swoją rolę;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

"annaif ze zdumieniem zerka jak Grafini piórko lekkie" dobrze to Beato ujęłaś :).Super wyszedł ci ten wierszyk. Jestem od niedawna na forum i dosyć mi się podoba- fajni ludzie, miła atmosfera, dużo inf o Nightwish i innych zespołach a także o tym co nas interesuje . Cieszę się,że na forum są poruszane różne tematy dzięki temu możemy się lepiej poznać oraz miło i pożytecznie spędzać czas. Oby tak dalej :). Dziękuję twórcom i wszystkim użytkownikom za tworzenie tak zajefajnego miejsca w sieci oraz promocję Nightwish i Finlandii w Polsce. STO LAT :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.