Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Awww, Beatko! ♥ Wspaniale było! To my dziękujemy za poświęcony czas i niezapomniane chwile w pięknym Lublinie :)

 

To ja też podzielę się z Wami zdjątkiem, które wysłałam w ramach organizowanej m.in. przez fanklub Winter Storm Poland akcji urodzinowej. Akcja owa skierowana jest oczywiście do Tarji, która 17 sierpnia będzie obchodziła 40. urodziny. Pamiętajmy o nich :)

 

L9N0MLi.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta fotka została wykonana w Warszawie w Galerii Figur Stalowych. Prace są niesamowite, większość eksponatów jest w naturalnym wymiarze prototypu, wykonane bardzo precyzyjnie i na pewno z ogromną pasją. Gorąco polecam odwiedzić tą wystawę. Jej centrum mieści się w Pruszkowie.

http://www.galleryofsteelfigures.com/gsf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas wczorajszej wizyty Brother Firetribe we Wrocławiu stanęłam oko w oko z tym oto panem, który okazał się przesympatyczny, otwarty, ciepły i wcale nie taki nieśmiały, jak się spodziewałam.

Ta wspaniała chwila zostanie mi w pamięci na zawsze, podobnie jak cały wieczór, bezsprzecznie najbardziej wyjątkowy spośród wszystkich moich dotychczasowych koncertowych doświadczeń. Postaram się sporządzić rzetelną relację z koncertu, choć z pewnością będzie ona również bardzo emocjonalna ♥ Zainteresowanych proszę o cierpliwość ;)

Ps. Jak na ciasnotę w "backstage roomie" to zdjęcie wyszło naprawdę pięknie ♥

cYBcWGh.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agniesiu cieszę się, że udało Ci się spotkanie, cierpliwie czekam na relacje:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, Aga :)! Mina Emppu - bezcenna! Bardzo się cieszę, że udało Ci się spotkać z zespołem i naszym Hobbitem! Nie mogę się doczekać relacji i wrażeń ze spotkania!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam na sesji narzeczeńskiej, z taką kobietą, która robi romantyczne zdjęcia. Bardzo podobało mi się jej portfolio. Współpraca wyszła nam super :) Niżej zamieszczam dwa zdjęcia, udanych jest więcej, ale to może kiedy indziej :D

 

 

31131536_1967451896661292_1091327281367456648_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFIP_DYlTFiQCZuZgF9Q99L_2NhNfTXef7MGYBdk--2jQ2aGc3nHJbS1E9T07AuyCTtbC4hEjoQdynYrq-FmFzSemWfCO2Pqay9vW01OEHvqg&oh=043e6e0f93f9f84aa252660bb9d6a0e4&oe=5B4E902B

 

31265439_1969230423150106_940029795524408028_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeEknYT2DXJB4Cupm0_RpEdbOmxXnLymAYbd-Am5DxHDLfbFmbUNPINKBlpMJByVmhTNmEcR97XW_P2TPnrs6CFaNGdmZLrn8V5wd7txnMPA5w&oh=846db7b6265397b1bb7f1e704b5a5796&oe=5B611FEE

 

Przynajmniej ja lubię takie zdjęcia - trochę tajemnicze, a trochę bajkowe.

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasiu, te zdjęcia są przepiękne  :blush:! Bardzo klimatyczne, romantyczne i takie naturalne! Uwielbiam sesje na łonie natury, zwłaszcza kiedy pozuje dwoje zakochanych! Pani fotograf pięknie zaaranżowała pozy, stworzyła taką eteryczną aurę a Wy wyglądacie bosko. Zamieść, proszę, więcej fotek jeśli możesz. Są takie urocze! Ta sesja zachwyciła mnie już wcześniej, gdy przeglądałam fb i do tej pory się zastanawiam, czy wzór na koszuli Twojego narzeczonego w powiązaniu z kwitnącycm drzewem to przypadek, czy celowy dobór garderoby ;)?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Aniu :) Okazało się, że mamy podobną wrażliwość, jak pani fotograf i współpraca wyszła nam świetnie :) Nie ustawiała nas w pozy, sami się ustawialiśmy, sporadycznie poprawiała włosy albo rękę, pewnie dlatego wyszło naturalnie. Za kilka dni dostanę obrobione zdjęcia, to wrzucę więcej. Koszula spodobała się Dawidowi i kupiliśmy ją, przy wyborze ciuchów do sesji nie spodziewaliśmy się, że tak świetnie się zgra z kwiatami :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śliczne zdjęcia, tylko mogłabyś otworzyć te swoje piękne oczy! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne zdjęcia i piękne otoczenie ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Wrocławia, miasta krasnali, uśmiechają się do Was: Agnieszka(Ada28) i Ania(anulka79) ?

20200207_113913.jpg

20200207_114746.jpg

20200207_131623.jpg

20200207_115731.jpg

  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontynuując misję, którą jest przypomnienie wszystkim na DE, że żyjemy i mamy się dobrze, pozwólcie, że pomacham wam, szczególnie tym, których nie widziałem dawno i, którzy nawet nie wiedzą, co się ze mną działo. Kłaniam się, ja, moje nowe odpicowane imię: Pietia oraz moje zaimki, zwykle on/jego, ale jak wam wygodnie, bo w polityczną dyskusję nikogo tu bynajmniej wciągać nie chcę. 

1671282502726.jpg

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.