Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Beatka, to zdjęcie z Anty Radia chyba powędruje na mojego facebooka xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego bardzo duża część zdjęć widoczna jest tylko jako ciąg cyfr z rozszerzeniem? Da się te zdjęcia jakoś obejrzeć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzucam swoje dwa zdjęcia... Głównie widać na nich włosy  :D Na drugiej fotce (z profilem) cień pada mi dziwnie na nos - zniekształcając go  :P W rzeczywistości jest bardziej zadarty.

I jak?

Ja1.thumb.jpg.580fb09768087f068ebfbe22fbea162d.jpg

Ja.3.jpg.fa6bddd674b8f4fd2b796eb333f75691.jpg

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zosia, masz włosy jak młody Marco! Albo lepiej - jak Mustaine! ::D

Bardzo ładne zdjęcia (a biblioteczka w tle też niczego sobie :>)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zosia, masz włosy jak młody Marco! Albo lepiej - jak Mustaine! ::D

Bardzo ładne zdjęcia (a biblioteczka w tle też niczego sobie :>)

 

Dziękuję!

Moje nastroszone same przez się loczki porównywane do włosów Marco czy Mustaine'a ♥ awwww... Pęcznieję z radości ♥

 

A biblioteczka... Faktycznie. Moi rodzice cały czas kupują książki, a dwie ściany w salonie 3m na 5, składają się z regałów wypchanych do granic możliwości (w innych pokojach też zresztą znajduje się literatura) ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudne włosy! Zadbane, błyszczące..Jest czym machać ;)! Nos absolutnie idealny! A same fotki? Bardzo tajemnicze! Jak z profesjonalnej sesji dla magazynu modowego. Muszę powiedzieć, Zosiu, że pozujesz jak modelka! Druga fotka z ręką pod brodą - przepiękna! I to spojrzenie na pierwszym zdjęciu! Obłędne ;)! (oczywiście w pozytywny sposób! )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudne włosy! Zadbane, błyszczące..Jest czym machać ;)! Nos absolutnie idealny! A same fotki? Bardzo tajemnicze! Jak z profesjonalnej sesji dla magazynu modowego. Muszę powiedzieć, Zosiu, że pozujesz jak modelka! Druga fotka z ręką pod brodą - przepiękna! I to spojrzenie na pierwszym zdjęciu! Obłędne ;)! (oczywiście w pozytywny sposób! )

 

Och, Aniu! Bardzo Ci dziękuję! Za cały Twój post chętnie bym Cię uściskała :D Pomimo wszystko mój nos serio nie jest idealny, a włosy często przypominają pióra ;) Ale każde miłe słowo przyjmuję z ogromną wdzięcznością. Kiitos raz jeszcze ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj byłam na kawie z @Ada28, potem poszłyśmy na bulwary nad Odrą i nawet nie zauważyłyśmy jak przegadałyśmy trzy godziny! ::) O koncertach, o życiu, o trudnym życiu w fandomie NW i innych takich ::D

 

m1UbtB6.jpg

tA1gJQU.jpg

  • Like 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super było, dziękuję Sami za spotkanie i pogaduchy :) Rzeczywiście straciłyśmy poczucie czasu, ale kto o nim myśli, gdy rozmowa toczy się w przyjaznej atmosferze, przy pięknej, słonecznej pogodzie, w piątkowe popołudnie? :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nie dawałam upustu własnej próżności i nie publikowałam tu swojej szacownej osoby uwiecznionej na fotografiach. Kupiłam sobie płaszcz i szalik... teraz mogę bezpiecznie wegetować w słońcu, oczekując nowego sezonu "Sherlocka". :D

 

 14470395_1228939660496868_2650302811937023269_n.jpg?oh=f7c0ba3570e068b7e626b313df9be2cd&oe=57EB7115

 

14470419_1228939427163558_4142803109365264333_n.jpg?oh=82a276c625f20c2a8e988475ddbdc638&oe=57EB3BB0

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płaszcz i szal cudowne :)! I modelka niezwykle urodziwa! Jesteś bardzo fotogeniczna, wyglądasz stylowo, piękne włosy, nogi.. Ideał :-D! Michał powinien na rękach nosić ;)!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płaszcz i szalik super ^^ I buty mi się podobają :D Bardzo ładne zdjęcia, masz ciekawy kolor włosów, takie jasne ^^ (w porównaniu do moich :P). Śliczne fotki ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wooow :D ! Jakie wspaniałe spotkanie! W doborowym towarzystwie, w pięknym otoczeniu..Dlaczego ja mam tak daleko do Lublina? Już sobie wyobrażam zapach tych kwiatów i aromatycznej kawki! Ślicznie wyglądacie, moje panie :blush: , pozdrawiam serdecznie!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na szczęście do Beatki daleko nie mam, tylko brak czasu nie pozwala mi jej odwiedzać tak często jakbym chciała. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ten... Gdyby ktoś mnie nie śledził na fejsie - ja i mój brat bliźniak ;)

(robione ziemniakiem)

 

ncQblkm.jpg?1

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heeej,  Ala :D ! Super duet! Ty i Twój kotełek wyglądacie fantastycznie i rzeczywiście podobieństwo jest bezsprzeczne! Wymiziaj swojego pupila ode mnie! Jest bardzo fotogeniczny. Zapozował z taką kocią powagą! Chciałam rzec: foto pod tytułem '"Dama z kotem" ;). Najlepsze!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję, Aniu! :D Do podobieństwa zewnętrznego może trochę nam brakuje, ale pokrewieństwo charakterów jest bezsprzeczne. Wymiziam koteła, jak tylko mnie zaszczyci swym towarzystwem :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha :-D! Miałam na myśli to, że tak bardzo dobraliście się tu "kolorystycznie" ;)! To właśnie kwestia kolorów na tej fotografii. Futerko kotka, Twój sweter i piękny odcień włosów blond (naturalny?), idealnie współgrają ze sobą. I jak jeszcze piszesz, że charaktery macie podobne, to już o nic więcej nie pytam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsza myśl na widok koteła - Garfield! Pasujecie do siebie, może nie zewnętrznie, ale jakoś tak z monitora mi bije ta synchronizacja umysłowa między Wami. Coś o tym wiem - sama wspaniale wspominam dorastanie z psiakiem - pomomimo, że charakter miał wyjątkowo specyficzny, to rozumieliśmy się bez słów :)  Kto nie przeżył takiego zwierzęco-ludzkiego międzygatunkowego porozumienia bez słów, ten nie zrozumie - pozdrów brata :)

 

Normalnie nie wrzucam swoich zdjęć w internet, ale tematycznie pasowało mi zdjęcie z moim staruszkiem:

 

Teraz hasa za Tęczowym mostem, a to jedno z ostatnich naszych wspólnych zdjęć - sprzed roku. Kochana mordka :)

20150912_224407.thumb.jpg.134762321fa53f104c30254e71eb203b.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy miłośnik zwierząt kiedyś trafił chyba na takie międzygatunkowe połączenie dusz. Również ja ;)

 

I u Ali i u ciebie, Cass, widać to "połączenie" :)

zenn.jpg.8ecb3c691d5bc40ec2f229f60073771f.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.