Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Czasem jestem sobie divą. Stać mnie.

 

diva.thumb.jpg.6079e3ef395d41771d5a5b1f06a55a7d.jpg

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites
To i ja dodam swoje zdjęcie. ;) Trochę już stare, ale nie zmieniam się za bardzo. :)

 

Taki trochę Tobias Sammet :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale Wam fajnie, macie dość blisko na spotkanie. Co prawda w Lublinie i bliskich okolicach mieszkają/uczą się/pracują ludki z DE, ale jakoś z integracją z nimi cienizna:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też jestem z okolic Lublina, choć w Lublinie samym jestem codziennie ze względu na technikum. Nie znam z okolic nikogo z fanów Nw :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż za piękne grono Kasia i Ania. ♥ :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie fajne dziubki :*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ania i Kasia na jednej focie ,super że się zgrałyście i teraz trzymacie sztamę ,Aniu super wyglądasz w okularach z resztą pięknemu w wszystkim pięknie

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziewczyny, cóż za sweet fotka ♥ Miło na Was popatrzeć. Pozdrawiam serdecznie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu, jaka Ty urokliwa jesteś! : ) A Katarzyna ma bardzo oryginalną i intrygującą urodę : ) Pięknie kobitki : )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami się nudziła, bo skopała obraz i nie chce jej się tego poprawiać, więc weszła na Snapa i zaczęła malować na sobie. 

Eeee.... tak. A że dawno nic tu nie wrzucałam, to wrzucę, bo nawet całkiem mi się podoba to, co z tego wyszło :D

 

13118069_225002601203528_1328494586_n.jpg?ig_cache_key=MTI0MDQ4MTMzMDg4ODI2MzA3OQ%3D%3D.2

  • Like 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne, b kreatywnie! Jak tak "wystąpisz" na Czadzie na pewno Cię nie pomylę;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha! W środę w końcu odbył się wernisaż wystawy, którą organizowałam z kilkoma ludkami z roku na zaliczenie przedmiotu. Już to gdzieś pisałam, ale dawno... więc... To działa tak: od dwóch lat bodajże istnieje u nas na uniwerku coś takiego jak Kampus COOLtury, w ramach którego kulturoznawcy ze specjalności animacja i upowszechnianie kultury (rok drugi i trzeci licencjatu) realizują jednego majowego dnia projekty takie jak: koncerty, wystawy, akcje integrujące studentów, jakkolwiek. Przez rok planujemy gdzie, ile potrzebujemy pieniędzy, kto, co w grupie robi (takie grupki są ok. 3-4 osobowe), składamy podania o dofinansowanie itd., aż nadchodzi maj i mamy realizację, z której za kilka tygodni zdamy relację naszej pani doktor, a ona wpisze nam urocze ocenki. ;) Z grupą robiliśmy wystawę prac studentów, ale takich, które rysowali oni w zeszytach podczas wykładów i na ławkach w salach wykładowych. Pomysł nietuzinkowy, ale szalenie się spodobał wykładowcom, bo nikt nigdy nie wpadł na to, żeby robić wystawę bazgrołków, na których są np. karykatury wykładowców, komentarze do zajęć itp. Fajna sprawa... wystawę zatytułowaliśmy "Sztuka w kratkę - sztuka w dechę!"... choć realizacja odbyła się nie bez trudności natury rozmaitej (to za późno, budżet do poprawy, "nie zdążymy tych prac wydrukować na czas" - usłyszane od partnera, kłopoty komunikacyjne z partnerami finansowymi projektu... łeeee), ale wyszło. I to się liczy. Wyyszło. :D

Tajka ciamka lizaka i cieszy się, bo sztalugi stoją, a ludzie podchodzą i wszystko jednak działa:

 

13225055_1126852080705627_1338616216_o.jpg?oh=2a8cb6feb65b71ea11319fcdea86e234&oe=57383FBA

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

CUi6tiq.jpg

 

Trochę zamglona i zamyślona...Dawno mnie nie było...so, hello my DEar friends :)! Shudderrrrrrrrrrr ;) !

  • Like 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo ci pasują te okulary, Aniu! Dodają uroku :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto mnie ma na FB ten już wie jak wygląda moja nowa fryzura, ale pochwalę się jeszcze tutaj. No i pokażę mojego koteła ♥

 

LFSYR0E.jpg

 

rqnwAPy.jpg

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzeum - najlepsze miejsce do robienia zdjęć. Szczególnie jeśli jest to Muzeum Sztuki Współczesnej. Sztuka bardzo.

 

NxTKBlh.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi siostrunio superowy fryz ,na drugiej focie bojowa mina dodaje powera tej stylizacji ,nie mogę się doczekać jak na Czad zobaczę cię w tym fryzie na żywo ,Aniu ,czarujesz urokiem w okularach na nosie ,bardzo bardzo Ci je pasują .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa, lepsza Emi after fryzjer. Wybaczcie jakość. #motoroladlaubogich

k65NA9G.jpg

ebEWZ4q.jpg

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z samego brzegu widać po kolei od prawej: kapelutek Adriana, Evi, Wojtka (JULIUS) i Kasi (wrzosik) a tak niziutko moje kłaczki:)

1499936510_dewstr.jpg.408ace40671c02e77b70edecb4161c2a.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.